Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 27/03/2021)

Existujú rôzne druhy dopravy sú dnes k dispozícii pre cestovanie po Európe, ale cestovanie vlakom v závislosti na cestovanie lietadlom je najzaujímavejšie.

Avšak, ktorý druh dopravy je najlepší? o Uložiť vlak, Sme samozrejme neobjektívny a myslím, že cestovanie vlakom je zďaleka lepší druh dopravy! Čítajte ďalej, aby ste zistili, čo je lepšie, a poďme sa ponoriť do nášho príspevku o cestovaní vlakom oproti cestovaniu lietadlom.

 

Eco- priateľský

Letecká doprava je dnes považovaná za najrýchlejšie rastúceho prispievateľa ku globálnemu otepľovaniu. Vyhnúť lietadla v prípade, že je ľahké alternatívy na cestovanie je možno najväčšie jediná vec, že ​​každý jednotlivec môže urobiť znížiť svoju uhlíkovú stopu. Znečistenie ovzdušia sa znižuje dramaticky vlakom cez roviny. Vo väčšine európskych krajín, vlakové siete sú rozsiahle a služby sú časté, takže si môžete byť cestujú šetrné k životnému prostrediu bez obetovania.

Foggia do Bari Vlaky

Florence Bari vlakov

Neapol Bari Vlaky

Rím Bari Vlaky

 

ekologicky šetrné cestovanie vlakom

 

Flexibilita cestovania vlakom oproti cestovaniu lietadlom

Cestovanie lietadlom zvyčajne znamená, že je nutné zabezpečiť týždne sedadiel, alebo dokonca mesiace, v predstihu získať primeranú stravu.

Akonáhle budete mať zaistené svoje miesto, to nie je ľahké zmeniť svoje lety, bez toho aby museli platiť veľké poplatok.

Hoci niektoré vlaky vyžadujú, aby miestenky v predstihu, tam je oveľa viac flexibility, najmä ak je potrebné zmeniť dobu, po ktorú chcete cestovať.

Teraz sa ušetriť vlak, aj keď cena klesne Your Ticket to, oni vám vedieť a pomôže vám vymeniť letenku za nižšiu cenu!

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

Žiadny rozruch

predstaviť si nastúpením cesty a nemajú prísť dve hodiny zavčas, čakať v dlhej bezpečnostnej línii, opatrenia out vašich tekutín a gélov, alebo zložiť topánky k nahliadnutiu. Vitajte vo svete cestovanie vlakom. Keď cestujete letecky, Je potrebné viac času a bezpečnostné opatrenia. Cestovanie po železnici zvyčajne znamená, že môžete prísť 30 minút dopredu a ísť rovno do vašej platforme bez akýchkoľvek ťažkostí a aby bolo nutné odbaviť svojich kufroch, tak sme vám tu predstavili ďalší skvelý bod cestovania vlakom oproti cestovaniu lietadlom, kde vyhráva cestovanie vlakom!

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

Cestovanie vlakom v závislosti na cestovanie lietadlom, Speed ​​- rýchlejší dverí k dverám

Letecká doprava je známe, že je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako dosiahnuť svoj cieľ, však, to trvá len Samotný let úvahy. Ako ďaleko v predstihu letu máte prísť prekonať dlhú check-in a bezpečnostné líniu? Ak ste sa prihlásili v taške, musíte počkať, kým si ju vyzdvihnete, keď prídete - časovo náročné. Na rozdiel od letísk, na staniciach nie sú ohlásenie alebo bezpečnostný linky, takže nemusíte byť na hodinách stanice pred vašimi plavba. väčšina hlavné vlakové stanice sa nachádza priamo v centre mesta, ktoré slúžia. Väčšinou, keď budete mať vlak, prídete priamo na mieste určenia. Avšak, lietadlom, môžete stráviť hodiny dostať na az letiska.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lyon do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Nákladovo efektívne

V poslednom desaťročí, cestovanie vlakom je stále atraktívna cestovateľov, ktorí si uvedomujú rozpočet. Hoci pričom lietadlo váš cieľ je stále účinný spôsob, ako dosiahnuť svoj cieľ, sú dodatočné náklady, ktoré sme zvyčajne zabúdajú vziať do úvahy. Pri zvažovaní spôsob dopravy, musíte pridať dodatočné náklady na cestovanie do práce az letiska. To buď zahŕňa náklady na pohonné hmoty a parkovné, alebo letiskové autobus alebo taxi cestovné. Žiadny z nich je lacné.

Mníchov na Potsdam Vlaky

Hamburg do Potsdam Vlaky

Hanover sa Postupim Vlaky

Frankfurt na Potsdam Vlaky

 

Pohodlie

Ak ste zaplatili za business class, Váš priestor je zvyčajne obmedzený na sedadle lietadla. Na vlaku, sa môžete pohybovať voľnejšie, a budete mať viac priestoru pre nohy okolo svojich miestach. počas letu, musíte počkať na znamenie bezpečnostného pásu vypnúť presunúť zo svojho sedadla. Avšak, vo vlaku budete pohybovať dole uličky, popada sústo alebo kávu, a pozerať sa na svet. A scénické vlakom môže byť aj dovolená. Väčšina európskych vlakov ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet - niečo, čo sa zatiaľ nedá povedať pre všetkých letecké.

Cestovanie vlakom vám tiež umožní pohodlne cestovať so svojím zbožňoval domáceho maznáčika. mnoho domácich zvierat nie sú vhodné pre leteckú dopravu z dôvodu zdravotného, Vek, alebo plemeno.

cestujúci európski vlaky Môže trvať psy, mačky, a ďalšie malé zvieratá s nimi a väčšinou bez ďalších nákladov!

S ohľadom na všetky tieto faktory do úvahy, Je ľahké vidieť, ako cestovanie vlakom je stále prevládajúcou dnes. Lietadlá sú vhodné pre vás dostať do krajiny na míle ďaleko. Avšak, ak cestujete po Európe alebo iných oblastiach s vynikajúcou železničnou dopravou, cestovanie vlakom je efektívnejšie a pohodlnejšie spôsob dopravy.

Frankfurt do Salzburg Vlaky

Berlín do Salzburg Vlaky

Kolín nad Rýnom do Salzburg Vlaky

Dresden do Salzburg Vlaky

 

komfort cestovania vlakom

 

Takže teraz, že sme dospeli k záveru víťaza cestovanie vlakom v porovnaní cestovanie lietadlom, nájsť Najlepšie vlakové cestovné v Európe, návšteva Uložiť vlak.

Pre viac informácií, follow Save A Train na Facebooku, účet Instagram, a Twitter Účty.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-versus-plane-travel%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)