Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 10/04/2021)

Vlak cestovanie v zimnom období do Paríža prichádza s mnohými výhodami. Po prvé, je to najpohodlnejší spôsob, ako cestovať. Sedadlá sú priestranné, čo vám väčší priestor pre nohy než by sa vytváral lietadlo. Chystáte vlakom je tiež jedným z najbezpečnejšie spôsoby, ako sa dostať k cieľu, najmä v zimnom období.

 

Nezabudnite, že v zimných mesiacoch sú brutálne v iných častiach kontinentu. Sneh, dážďovka, a teploty pod bodom mrazu aby bolo náročné a desivý Pre vodičov plávať cesty. Cestujú autobusom alebo autom sa rozumie Vzdorovať chladné počasie a zľadovatenej cesty. Tieto cesty sú klzké, a auto alebo autobus sa môže posúvať mimo kontrolu.

Bez ohľadu na bezútešný, mrazivé počasie, Paris zostáva snom destination celoročne. Nie je potrebné, aby prísť o všetko, čo Paríž ponúka len kvôli chladnejšiemu podnebiu. Tu je dôvod, prečo by ste mali navštíviť Paríž v zimnom období a prečo cestovanie vlakom je najlepší spôsob, ako sa tam dostať:

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Cold weather Train Travel in Winter to Paris

 

Zima v Paríži

Zima v Paríži spadá medzi decembrom a február. Mnohí budú tvrdiť, že najlepšia doba pre návštevu Paris sú medzi apríl a jún. Avšak, nemožno poprieť, že Paríž je v zime magický.

Každý rok, Mesto svetiel premení Zimná rozprávková krajina. Už v novembri, město nosníky jasnejšie s nádherným výkladoch a šumivé Vianoce stromy. Predstavte si, že blikajúce svetlá trblietavé na rozdiel od šedej neba. Korčuľovanie v Paríži je tiež sen. Budete dokonca nájsť súdu zriadeného na Eiffelovu vežu.

Január a február sú tiež najlepšia doba pre návštevu Paríža múzeí. Počas zimných mesiacov, teraz múzeum davy, ktoré sú ľahšie a riadky, ktoré sú kratšie. A ak ste všetko o nočný život, Paríž je známy pre neho celoročné. Tiež, ak ste pútavé zákazník ktorí chcú získať čo najlepšie nákupné ponuky, zimný Sales v Paríži prebiehať od januára do polovice februára. V zimných mesiacoch sú tiež najlacnejšie čas, aby ostali v hoteloch pretože ponúkajú zľavnené ceny izieb v tomto ročnom období.

Lyon je Parížskej Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

Montpellier je Parížskej Vlaky

Príjemné Paríž Vlaky

 

Dress up Train Travel in Winter to Paris

 

Train Travel v Paríži rýchlo a vo veľkom štýle

Ak hľadáte najlepší spôsob, ako dostať do Paríža vás, zistíte, že cestovanie vlakom, ako na to pohodlne a pohodlne. Ak žijete v Európe alebo ste zamierili do Paríža z európskych miest, násobok vysokorýchlostné vlaky dovnútra a von z Paríža každý deň. Nasledujúci zoznam ukazuje, ako rýchlo sa môžete prísť v Paríži od niektorých európskych veľkomiest, keď zvolíte niektorú z mnohých vysokorýchlostných vlakov sú k dispozícii:

  • London do Paríža Eurostar – 2 hodiny a 23 minút
  • Amsterdam do Paríža na Thalys – 3 hodiny a 20 minút
  • V Bruseli do Paríža IC - 1 hodina a 35 minút
  • Utrecht do Paríža na IC - 3 hodiny a 32 minút
  • Rotterdam do Paríža na Thalys - 2 hodiny a 40 minút

 

Ak chcete cestovať do Paríža za menej, kontaktujte nás za najlepšie ceny leteniek. Kupovať si lístky v predstihu znamená získať lepšie ponuky. Naším cieľom je, aby vám pomohol šetri si peniaze a tentoraz s naším zjednodušený procesu rezervácie, Jediné, čo robiť teraz zostáva, je rezervovať si lístky na vlak na SaveATrain.com

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-winter-paris%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)