Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Počas niekoľkých málo hodín, môžete preskúmavať celý rad svetlých a iskrivý nových krajín. ale, čo je najlepší spôsob, ako sa tam dostať. Trénovať proti Bus na Európa pri cestovaní?

 

Rýchlejšie a lepšie vyzerajúce!

Vlaky, Na rozdiel od autobusov, cestovať rovno cez vidiek. To znamená, že namiesto toho pozeral na nudné diaľnici, alebo tráviť hodiny jednoducho presunu z miesta na miesto, budete mať príležitosť vidieť viac vybranej krajine. Akonáhle ste pripravení ísť do ďalšieho cieľa, sa tam dostať v žiadnom momente. Vysoká rýchlosť Trénovať proti Bus v Európe. Jedná sa o no-zober sa vnoci.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Dresden do Cologne Vlaky

Mníchov do Kolín Vlaky

 

žiadne zápchy

Výrazom, žiadne zápchy ', nemyslíme, nie sladké beaty '. Máme na mysli nie Dopravné zápchy. To je vec železničných tratí – nič nebráni v ceste. Sú čiara vpravo priamo do váš cieľ.

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

trénovať proti autobusu, To je autobus
Autobusové sedačky sú hustejšie než vlakových sedadlách

Pohodlie Vlak proti Bus

Pokiaľ ide o cestovanie vlakom verzus autobusom. Comfort je kráľ. Pri rozhodovaní medzi vlakom v porovnaní s autobusom v Európe, Vlaky vyhrať nielen na ceste, ale medzi tým, tiež! na staniciach, môžeš čakať na vlak v pohodlí a bezpečnosť, s dostatkom miest na sedenie, dole, jesť a piť alebo kúpiť zásoby na cestu.

V autobuse, vy zdieľať menší priestor (a menšie WC!) s ostatní cestujúci. Nebudete môcť vstať a pretiahnuť nohy, alebo presunúť na pokojnejšie vozíku, a tam nesmie byť žiadne jedlo alebo pitie k dispozícii.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

trénovať proti autobusu, To je vlak sedadlá
Vlaková sedadlá sú pohodlnejšie ako bus sedadlá

Flexibilita Vlak proti Bus

na ploche Výlet vlakom, Oznámenie bude poskytovať detailný up-to-date Informácie o vašom vlaku, od okamihu, keď opustí, kde sa zastaví a ktoré plošina sa odchyľuje od, a ak chcete porovnať vlaku oproti autobusu na flexibilitu, potom vo vlaku, viete, 90% presnosť keď prídete.

Autobus sa dostanete z bodu A do bodu B, ale ak chcete ísť ďalej, budete spúšťať do nákladných problémov. Nepredvídateľné meškanie spôsobené prevádzkou na cestách môže znamenať chýba pripojenie, vás to stálo oveľa viac.

Na vlaku, máte úplnú flexibilitu; len otočiť hore a skočiť na čokoľvek vlaky tak, aby vyhovovali svoje plány.

Nezáleží na tom, či si svoj vlak - stačí hop na budúci!

Ste presvedčení, v Trénovať proti Bus v Európe zatiaľ diskutovať?

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Pokračuj, si objednať výlet vlakom s Uložiť vlak. S oveľa väčším priestorom vo vlaku, budete mať priestor, aby sedieť, relaxovať a vychutnať si scénu, zatiaľ čo máte v pláne ďalší krok.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-versus-bus%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)