Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 11/06/2022)

Turizmus je jedným z najzaujímavejších spôsobov, ako cestovať, a to z dobrého dôvodu. Sloboda má všetky svoje veci na chrbát a poskakovanie z vlaku do vlaku a krajiny ku krajine, je neuveriteľný zážitok. Vzhľadom k tomu, sa stala tak populárnou, sme si mysleli, by vám nejaké cestovné backpacking tipy pre cestovanie vo vlakoch.

 

čítanie Backpacking tipy na vlakovom nádraží

Začnime s tým, kde odporúčame ísť predtým, než sme sa Vám naše dať Backpacking tipy pre cestovanie vo vlakoch.

trip návrh 1: Londýn Amsterdam

Trvanie: 23 dni

lineup: Rím, Viareggio (Toskánsko), Benátky, Viedeň, Budapešť, Krakov, Praha, Berlín, Amsterdam, Použité, Londýn

Londýn do Bruselu Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Londýn do Lyon Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

trip Návrh 2: Londýn Istanbul

Trvanie: 25 dni

lineup: Londýn, Paríž, Lausanne, Zermatt, Dajte, Mníchov, Salzburg, Viedeň, Budapešť, Sighisoara, Brašov, Bukurešť, Veliko Tarnovo, sofia, Plovdiv, Istanbul

trasa Highlights: Eiffelova veža, luxemburské záhrady, Ženevské jazero, švajčiarske Alpy, zámok Neuschwanstein, Koncentračný tábor Dachau, Budínsky hrad, termálne kúpele v Budapešti, Čierny kostol, a palác parlamentu, kostol narodenia, Alexandra Nevského kostol, Grand Bazaar, St. Sophia.

Zurich do Lausanne Vlaky

Geneva do Lausanne Vlaky

Bern Lausanne Vlaky

Lucerne sa Lausanne Vlaky

 

Naša prvá voľba pre backpacking tipy: pack Light!

Aj keď myšlienka na vláčenie príliš veľa na svoje vlastné chrbát neznie lákavá, je to ľahké prebal, keď ste stále nadšení vašej cesty! Po prvé, rozlúčte sa s taškou a skôr získajte pohodlný batoh ktorý sa ovinie okolo vášho pásu kvôli podpore. pri balení, Opýtajte sa sami seba: , Musím naozaj potrebovať?'V prípade, že odpoveď znie nie, priekopa ju! Ešte lepšie je, ak môžete spustiť hore a dole po schodoch niekoľkokrát - to vám poskytne informáciu o tom, ako budete riadiť, ak ste neskoro na vlak a je potrebné spustiť ju chytiť!

Brusel Lille Vlaky

Antwerp do Lille Vlaky

Paris Lille Vlaky

Rouen Lille Vlaky

 

Tip 2: Urobiť Aplikácia Rail Planner tvoj najlepší priateľ.

Táto aplikácia stiahne všetky plány na vlak do telefónu tak, aby ho bolo možné spustiť v režime offline a je dôležitý pre vaše backpacking tipy! Je ideálny pre plánovanie vašich ciest, keď ste na cestách a teší čas v novom, zahraničné miesto. Tiež, aplikácia umožňuje filtrovať možnosť cestovať po železnici na základe priame pripojenie iba, vlaky bez povinnej rezervácie, a vlaky s prepravou bicyklov. Aj keď by sme nenaznačujú brať koleso na backpacking výlet!

Dortmund do Frankfurtu Vlaky

Norimberg do Frankfurtu Vlaky

Stuttgart do Frankfurtu Vlaky

Bonn Frankfurt Vlaky

 

Tip 3: Nemiešajte sa spontánnosť s tým, že zmätený!

Celý bod vyletov tipov je mať možnosť cestovať rýchlo, ľahko, a pokiaľ možno bez starostlivosti vo svete! Ak ste skončili kúpu železničnej prihrávke, ušetríte peniaze, ale ak si ujsť vlak, je možné začať so drahý. Takže, srvátky to, čo chcete robiť, a dať si značné množstvo času, ako to urobiť. Zakúpenie vstupenky v predstihu vám ušetrí peniaze, ale bude obmedzovať svoju pružnosť.

Kolín nad Rýnom Norimberg Vlaky

Mníchov do Norimberg Vlaky

Stuttgart do Norimberg Vlaky

Dortmund do Norimberg Vlaky

 

Tip 4: Posledné Backpacking tipy – Udržiavať suché ponožky po ruke

Najlepšie cestovné turizmus tipy pochádzajú z osobnej skúsenosti. Nič nezničí deň ako mokré ponožky, najmä ak ste museli chodiť na dlhé vzdialenosti. Ak chcete pridať urážku zranenia, druhý najhoršie, čo sa stane je, že nie je schopný nájsť aj ponožky, keď zúfalo potrebujú! To však končí v rozbaľovaní prebaľovanie. Niečo, čo nikto nechce robiť! Oba scenáre nie sú zábavné, takže majte suchú paru do vrecka v hornej časti batohu. Tým smerom, ak sa náhodou ísť priamo do tej obrie kaluže, Vaše riešenie je po ruke.

 

 

Ak chcete získať čo najlepší vlak skúsenosť, keď turizmus, fantastické ceny a bez rezervačné poplatky, použitie Uložiť vlak, a nezabudnite vytlačiť svoje cestovné backpacking tipy pred vlakom.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-backpacking-tips%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)