Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 02/09/2022)

Ekologicky šetrné cestovanie je v popredí našej mysli, ako sme vstúpiť do tejto novej dekády. S ekologickými aktivistami, ako je Robert Swan a Greta Thunberga, posolstvo svetu je dodávaný s krištáľovou čistotou. Sme málo času, aby sa trvalý vplyv na planétu a zachovanie svoje vzácne zdroje.

Zmena začína dnes a u nás, naše rozhodnutie, ktoré podporujú zodpovedný cestovný ruch. Ako sme sa viac vedomí našich vplyvov na životné prostredie a udržateľný cestovný iniciatívy, máme stále tendenciu si myslieť, ekologicky šetrné cestovanie v príliš širokom zmysle. zodpovedný cestovný už nie je niečo, čo môžeme rozhodnúť podieľať sa na tu a tam. To je niečo, čo treba zložito tkané do nášho každodenného života, stáva druhou prirodzenosťou.

Tento pozitívny trend je robiť progresívny vlny do celého globálneho cestovného ruchu. Cestovné zariadenie zavádzajú výkon solárne, recyklácie vody systémy boli zavedené k zníženiu spotreby a plast sa stáva poľutovaniahodné využitie minulosti. Tam je hlboký globálne hnutie na vzostupe a ten, ktorý, s nádejou a odhodlaním, bude echo pozitívne na budúce generácie nenásytných cestovateľov. Tu sú naše tipy na to, ako cestovať ekologicky šetrné:

 

Dávnu milosť cestovanie vlakom

Mnoho cestovateľov si vybralo znížiť svoju uhlíkovú stopu tým, že letí menej alebo vyrezaním cestovanie lietadlom úplne, prevažne v reakcii na švédskom módnom výrazom rokmi Shame (let škoda). Nie je žiadnym tajomstvom, že letecká doprava je dnes jedným z najrýchlejšie rastúcich prispievateľov k zmenám v podnebí. Hoci lietanie bude vždy kľúčovým hráčom v tom, ako sme sa rozhodli cestovať, musíme byť pripomenuté, že iné formy cestovanie ponúkajú senzačný eco prázdniny.

cestovanie vlakom Má nostalgický minulé odkladu atmosféru a je silný ekologický cestovný iniciatíva. Ponúka a rad výhod vrátane väčšieho priestoru na nohy, stolovanie v jedálnom vozni a zároveň sa teší na krásne prírodnú scenériu, cestovanie s deťmi Je oveľa jednoduchšie a pre tých, ktorí chcú zostať v spojení, nie je k dispozícii žiadny režim počas letu. Cestovanie vlakom rovná jednoznačne zodpovedný cestovný.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Train Travel Eco Friendly

 

Buďte šetrní k životnému prostrediu, Opustiť iba Footprints

Kdekoľvek sme cestovné, by sme mali ponechať len stopy. Ako eko cestovateľov, už to vedia. Avšak, sa nás tieto trendy tlačí, aby sa viac, môžeme tento krok trvať ďalej. Najviac pozitívna vec vidieť, je cestujúci spojí a opúšťať cieľ lepší, než sme ho našli. To nič nestojí vyzdvihnúť niekoľko kúskov odpadu, ktorý vidíme na pláži alebo v lese. navyše, jeho správna likvidácia znamená, že nepristane v oceáne.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Jesť a piť Local

Podpora miestnych obyvateľov nie je len ekologicky šetrné cestovanie iniciatíva, ale je to tiež príspevok Spoločenstva povznesenie. Obchody na mieste znamená, že nikto nemal na prepravu týchto výrobkov. Ešte viac, Miestne podniky majú možnosť sa darí. Ide o znižovanie uhlíkovej stopy a víťazstvo miestnej komunity.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Eat And Drink Local

 

Byť súčasťou Eco Friendly konverzácie

Trendom sa stáva trendom, pretože je súčasťou globálneho rozhovoru. Ako ekologicky cestovateľ zaviazala ekologicky šetrné cestovanie zásady, musíme zapojiť a stať sa súčasťou tohto príbehu. Naše hlasy majú moc. Ako sme sa komunikovať s ostatnými cestujúcimi a ako sme cestovať do jedinečných kútov sveta. Musíme udržať šírenie posolstva. Vedieme sebe príkladom a ako vykonať tieto nevyhnutné zmeny, aby naše životy a ako prispieť k Udržateľný cestovný ruch, budeme inšpirovať ostatných, aby urobili to isté.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

Travel Eco Friendly

 

Použitie MHD alebo pešo

Aj keď by sa mohlo zdať na prvý pohľad neatraktívne a výskum musí byť vykonané s ohľadom na bezpečnosť verejná doprava a ciele, hromadnej dopravy je ekologický spôsob, ako cestovať po. Využíva výrazne znížené množstvo paliva na cestujúceho v porovnaní s autom.

Cieľová láka cestovateľov ponoriť sa do všetkého, čo má na ponuku. Tam naozaj nie je žiadny lepší spôsob, ako komunikovať so svojimi ľuďmi, zažiť jeho kultúru, a oddávať sa okolitému prostrediu. Užívanie verejnej dopravy robí len to a chôdza je ešte lepšou alternatívou.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

Pack Light A Ekologický

Je to veľká mylná predstava, že balenie svetlo je nevýznamný. Balenie svetlo nepochybne je eco friendly princíp cestovné môžeme ľahko prijať a má obrovský dopad. ľahšie balíme, ľahší naše spôsoby prepravy bude vážiť, a to sa premieta do nižšiu spotrebu paliva.

Ďalším spôsobom, ako hrať svoju úlohu v udržateľný cestovný je sa pozrieť na cestovné kit. Šetrný eco cestovný kit bude skladať snáď z bambusu zubná kefka, šampónové tyčinky, a mydlové tyčinky namiesto sprchovacích gélov. Miniatúrne šampóny a kondicionéry a opakovane použiteľné tampóny odolné voči poliatiu. Hliníkové fľaše na vodu sú rovnako dôležité ako kovová slama.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

dobrovoľník

Najväčšie cestovné trendy 2020 naznačujú, že zážitkové cestovanie je nový spôsob cestovania. Posuň sa, to je klasika. To vytvára priestor pre zážitky, ktoré vitrína kultúra, aktivity, a jedinečný pohľad na destinácie.

  1. Zvoliť Dodávatelia odhodlaná udržateľný cestovný.
  2. Zoberme si Cieľ v prípade potreby cestovného ruchu.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Volunteer in the forest

 

Ak budeme starať o životné prostredie a my sme radi umenie cestovanie, budeme šetriť, chrániť, a aby naše cestovanie znamenalo niečo pre väčšie kolektívne dobro planéty a eco turizmus. Začnite tým, že rezerváciu výlet vlakom Uložiť vlak, dnes!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Ako cestovať Eco Friendly V 2020?” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-eco-friendly/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)