Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 14/01/2022)

Cestovať cez Taliansko vlakom je nezabudnuteľný zážitok. Vlak sieť Taliansky pripojí k takmer každom väčšom meste v Taliansku, takže je ľahké sa dostať z miesta na miesto. Cestovanie po železnici je nielen rýchly a účinný spôsob, ako vidieť Taliansku, ale tiež ponúka najviac prekrásny výhľad na jeho krajinu. Tu sú niektoré jednoduché cestovné tipy na objavovanie Talianska vlakom, to vám zaručí životná plavba.

 

Cestovné tipy pre návštevu Talianska – Rezervujte čo najskôr

Sedačky a vozíky sú čisté a pohodlné bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete posadiť. Avšak, kedy zakúpenie cestovného lístka, skúsiť rezervujte včas aby vám sedačku, ktorá je pre vás to pravé.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagram

 

Príspevok zdieľaný Save A Train (@saveatrain)

V závislosti na cieli máme rôzne tipy na cestovanie pre poznávanie Taliansko vlakom, môžete cestovať po dobu niekoľkých hodín, takže premýšľať o svojich potrebách. Si šťastná sedieť pri okne? strávil nejaký čas odpočinku a díval sa, ako budete sledovať ohromujúce scenérie prejsť popri, alebo by ste radšej byť v uličke sedadle? kde si môžete presunúť zo svojho sedadla voľnejšie, napriek tomu ocenia výhľad z veľkých okien v kabíne.

 

Využite svojho času na palube

Čas, ktorý strávia na Dlhé jazdy vlakov môže byť príležitosťou k organizovanej, dohnať spánok alebo robiť plány na ďalšie destinácie.

Nestáva sa často, že môžete naozaj vypnúť a vziať nejaký čas pre seba. Či už si chcete prečítať knihu, pracovať na váš taliansky alebo sa dozvedieť o histórie a miesta vášho zvolenej destinácie, výber je na tebe. Užite si cestu a nezabudnite dávať pozor na okná, aby sa v Taliansku je malebná krajina.

Kolín nad Rýnom do Berlín Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Porozprávajte sa s miestnymi obyvateľmi alebo inými cestujúcimi

Jeden z najlepších tipov v tomto blogu, Cestovné tipy pre poznávanie Talianska vlakom je skutočne cestovanie vlakom je to skvelá príležitosť stretnúť miestna alebo podobne zmýšľajúcich cestovateľov. Je úžasné, čo sa môžete naučiť od druhých. Miestne si najlepší povedať-skryté drahokamy navštíviť, zatiaľ čo ostatní cestujúci môžu zdieľať svoje skúsenosti a odporúčania. Tie by mohli sedieť naproti tichý, ale fascinujúce a priateľský človek po celý cesta vlakom, alebo by ste mohli prelomiť ľady tým, že žiada otázku. Byť otvorený rozhovor, nikdy neviete, čo môžete naučiť alebo kto môže stretnúť na ceste.

Offenburg na Konstanz Vlaky

Stuttgart sa Offenburg Vlaky

Leipzig do Dortmund Vlaky

Dortmund do Stuttgart Vlaky

 

 

Nasledovať vlak etiketu – cestovné tipy na objavovanie Talianska vlakom

Cestoval po Taliansku vlakom je úžasný zážitok. Je dôležité, aby sa rešpektovať ostatných cestujúcich vo vlaku, aby sa ubezpečil, každý má šťastnú cestu. Personál bude vždy zaistí hosťom postarané a cítiť pohodlne, však, je na každého vlaku konať ohľaduplne.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pompei do Ríma Vlaky

Neapol Pompeje Vlaky

 

Dávajte pozor na hladinu hluku vo svojom vozíku a pokúsiť sa držať toho. Hrať hlasnú hudbu alebo pomocou sedadlo oproti vám ako podnožka sa nikdy ocenené. S chovaním a pokiaľ ide o ostatné, to bude robiť svoju cestu vlakom a každý je plavba iné, oveľa zábavnejšie.

 

Chceli by ste zažiť Taliansku vlakom a využiť naše tipy na cestovanie pre návštevu Talianska? Ísť do SaveATrain Online aby ste si pozreli všetky naše exkluzívne tarify a začali plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-tips-for-exploring-italy-by-train%2F%3Flang%3Dsk (Prejdite k kód pre vloženie)