Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 27/08/2021)

Keď cestovateľ spomína návštevu Francúzska, Väčšina ľudí by sa okamžite myslí Paríža. Avšak, kapitál Francúzsky nie je jediné mesto stojí za návštevu v tejto krásnej krajine, Cestovanie do Štrasburgu je nový IN. Mnoho ďalších miest sú hodné uznania pre všetkých nádherné pamiatky a skúsenosti môžu ponúknuť.

Štrasburg je jedným z tých, Mestá že by sme mohli oceniť viac, a to ako pre svoju krásu a hojnosť vecí, ktoré sa tam robiť. Cestovanie vlakom do Štrasburgu z veľkých európskych mestách budú brať dych. Poďme sa bližšie pozrieť na to, ako môžete cestovať do tejto fantastická destinácia a čo môžete vidieť a robiť tam:

 

Pri cestovaní do Štrasburgu navštíviť Strasbourg Cathedral

Katedrály od stredovekého obdobia sú očarujúce, vzbudzujúce úžas, a jednoducho úžasné skúmať. A katedrála v Štrasburgu stojí vysoký medzi nimi - a to doslova, ako to bolo najvyššiu budovu na svete, kým 1874! Niektoré jeho časti dátum, a to spätne as 1100, čo je pravda, svedčí o tom, ako dlho sa táto historická stavba stála. Či už sa rozhodnete preskúmať vnútro alebo držať pozorovaní fasády, budete mať dojem.

Paríža do Štrasburgu Vlaky

Luxembourg do Štrasburgu Vlaky

Nancy do Štrasburgu Vlaky

Basel do Štrasburgu Vlaky

 

Odfotiť La Petite France

Traveling to Strasbourg to La Petite France

 

Vstúpil do La Petite France sa cíti skoro ako návrat v čase. S kuriózne čiernobielych štruktúr hrazdených naskladané v štvrti, ktorá kedysi patrila k obchodníkom všetkého druhu, dláždenými ulicami, tradičné reštaurácia, Je to miesto, ktoré sa musí zažiť. Fotografovať a predstavte si sami seba v dávnych dobách.

Marseille do Štrasburgu Vlaky

Dijon do Štrasburgu Vlaky

Antwerp do Štrasburgu Vlaky

Lyon Štrasburg Vlaky

 

Doprajte si miestnu kuchyňu

pre potravinové turisti, je tu Zvláštne gastronomická lahôdka majú odobrať vzorky pri cestách do Štrasburgu: vlčiak potraviny, a výnimočné víno a pivo. Strasbourg vládne regiónu Alsasko, kde vína sú väčšinou odrodové, a hlavné dva pokúsiť sú Tramín červený a Riesling. Spárovanie zlúčeniny s vyprážaný kapor alebo Choucroute Garnie, známych klasických alsaských, a poteší vaše chuťové bunky.

Kolín nad Rýnom do Štrasburgu Vlaky

Lille do Strasbourg Vlaky

Zurich do Štrasburgu Vlaky

Metz do Štrasburgu Vlaky

 

 

Urobte si výlet loďou Around Štrasburgu

petite France

 

Ďalším skvelým spôsobom, ako skúmať Strasbourg je cez jazdu loďou. Je to nádherná možnosť vyskúšať niektoré z mestských najkrajšie pamiatky a dozvedieť sa o jeho histórii v rovnakom čase. Existujú veľa možností prechádzka vybrať si z, a môžete dostať pár nápadov, pokiaľ ide ktorý hotspot navštíviť ďalšie.

 

Cestovať do Štrasburgu Vlakom

Štrasburg sú druhým najväčším Železničná stanica vo Francúzsku, hneď po Paríži. Dosiahnutím vlakom je pomerne jednoduché, a máte možnosť branie vysokorýchlostný vlak TGV (vysokorýchlostný vlak) To vám môže trvať z Paríža do Štrasburgu len 2 hodiny a 20 minút, miesto obvyklého 4 hodiny autom.

To tiež znamená, že cestovné časy z iných veľkých európskych miest sú tiež podstatne kratšie. Ak ste na cestách do Štrasburgu Švajčiarsko, Belgicko, Holandsko, Nemecko, a ďalších európskych krajín a miest, sa môžete dostať do Štrasburgu, ľahko a rýchlo. Hľadať nočné spoje ak ste na užšie rozpočet pretože lístky sú zvyčajne lacnejšie.

 

Pripravení mať čas svojho života preskúmavať pôvabné mesto Štrasburg? Rezervovať lístky na vlak teraz, a užiť si aj cestu a cieľ.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-strasbourg-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)