Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 25/01/2021)

Vlaky v Paríži a Nice sú spojené rýchlym a efektívnym systémom vlakov, takže navštevovanie týchto dvoch provincií nikdy nebolo bľahšie. Tieto dve kontrastné oblasti priťahujú tisíce návštevníkov každý rok. Pekné leží v srdci nádhernej francúzskej riviére v južnom Francúzsku. Paríž je hlavné a najväčšie mesto Francúzska, Leží na rieke Seine, v severnom Francúzsku. Je ťažké vybrať medzi romantické mesto Paríž a pobrežné krásy Nice, ale s vlakom, vy nemusíte. Aby sa uistil, že máte najokázalejších výlet, máme málo tipy na cestovanie vlakom z Paríža do Pekné.

 

Vyberte si ten správny vlak pre svoju cestu

všeobecne, všetky vlaky vo Francúzsku sú na čas, pohodlné a cenovo dostupné. Cesta z Paríža do Nice, môžete ísť priamo na Vysoká rýchlosť vlaku ako je napríklad TGV vlaku alebo, Môžete pomalší regionálne vlaky, s možnosťou sa pozrieť na nejaké rozprávkové spájajúcej mestá. Môžete si tiež vziať nočné vlak. Na TGV vlak prebieha medzi 8 do 10 denne zo stanice Paris Gare du Nord na stanicu Nice Ville. Tento vlak dosiahne Nice asi za päť hodín. Najrýchlejšie autobusové spojenie vás dostane z Paríža do Nice za dvanásť hodín.

Lyon Nice Vlaky

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

cestovať vlakom z Paríža do Nice TGV a SNCF

 

Zvážte zastavenie v mestách na ceste do Nice

Môžete cestovať priamo z Paríža do Nice vlakom alebo sa zastaviť v nádherných mestách Marseilles a Lyon. Výber je na tebe! ak máte trochu voľného času, zvážiť návštevou niektorého, alebo dokonca dva, z týchto krásnych francúzskych miest na ceste do Nice z Paríža. Marseille je pobrežné mesto s medzinárodnou atmosférou, ktorá ponúka najviac nádherná scenéria. Vlaková stanica má batožinové skrinky takže zastavte tu na pár hodín nemôže byť oveľa pohodlnejšie.

Zurich do Paríža Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

Montpellier je Parížskej Vlaky

Príjemné Paríž Vlaky

 

Vaša posledná zastávka je pekné, keď cestovanie vlakom z Paríža do Pekné

 

Budete tiež prejsť Lyon na svojej ceste do Nice. Táto prosperujúce a nervózny mesto je rozhodne stojí za preskúmanie. Toto mesto je ďalší húb vo Francúzsku pre umenie a histórie a je uznávaný pre svoju prvotriedne kuchyňou.

 

Keď cestujete z Paríža do Nice vlakom, počkajte chvíľu

nádražie V Paríži sú veľké a môže byť docela mätúce, ak ste tam neboli predtým. Uistite sa, že prísť skoro zistiť, ktorá platforma váš vlak odchádza z.

Dijon do Paríža Vlaky

Reims do Paríža Vlaky

Lille je Parížskej Vlaky

Zájazdy do Paríža Vlaky

 

vlaková stanica v Paríži pri spustení cestovaní vlakom z Paríža do Nice

 

Pred cestou budete tiež potrebovať istý čas na overenie letenky pokiaľ si ho nekúpil v Save A Train. V prípade, že ste si lístky kúpili v starých žltých automatoch „compostage de billets“, ktoré sú zvyčajne tesne pred príchodom na nástupište. Ak máte lístok, ktorý ste si kúpili pomocou programu Save A Train, samotný inšpektor vo vlaku overí platnosť a skontroluje, či je váš lístok platný vo vlaku.

 

Premýšľate o cestovaní vlakom z Paríža do Nice? Ísť do Ušetriť vlaku on-line vyskúšať všetky naše exkluzívny cestovné a začať plánovanie váš ďalší dobrodružstvo! Existuje veľa zľavnené cestovné k dispozícii v celom rôznych železničných sietí vo Francúzsku. môžete tiež držať hliadku pre najnovšie zľavy nasledovaním nášho Facebook a Twitter stránky tiež.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-train-paris-nice%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)