Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

Prečo sa UK vlak ceny jazda tak vysoko?

Spojené kráľovstvo Ceny vlakov sa zvýšili príliš vysoko. Európa je považovaná za krajinu s najlepšími cestami vlakom na svete. priateľský k životnému prostrediu vlakovej cesty v Európe obsahujú nádherná scenéria. Vlaková cestujúcim prístup všade zo vzdialených dedín do Hlavné mestá. V Európe, vlakovej cesty sú konkurencieschopné ceny, úsporu cestujúcim čas aj peniaze. V Spojenom kráľovstve, však, cesty vlakom sú veľmi drahé.

 

 

Uk ceny vlakom porovnávacia tabuľka

 

Dochádzajúci vo Veľkej Británii

Cena za dochádzanie v Spojenom kráľovstve sa v poslednom čase zvýšila v priemere o 700 libier 7 lety podľa analýzy vykonanej práce. Cesta, ktorá bola najviac postihnutá je vlak z Birminghamu do Londýn. Dochádzajúci, ktorí používajú tento vlak teraz musieť platiť vlak cien jazda 10.567 £ pre časové lístky. Na zvýšenie cien na začiatku 2018 je v niektorých prípadoch pridáva navyše £ 100 na niektoré lístky už drahých sezóny.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Kolín nad Rýnom do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Porovnanie cien UK vlak do Európy

Cestujúci v Nemecku si môžu kúpiť kartu BahnCard100, ktorá pokrýva všetky Nemecko na 3795 £.

Cestujúci, ktorí cestujú medzi Manchester a Liverpool zaplatiť £3,152 a nemôžete používať tento lístok cestovať kdekoľvek inde v UK.

In Francúzsko, Ročný dochádza do Paríž Vlak jazda ceny môžu byť tak nízke, ako £750 a v Taliansku cestujúci medzi Velletri a Rím platiť len £442.

Ceny Veľká Británia vlakové sú tak vysoké, že ročný cestovný lístok pre cestu do Londýna Waterloo od 20 km mimo Londýna náklady 3,248.

Vlak spoločnosti, ktoré zaviedol najvyšší nárast cien v 2018 boli Severná (4.7%), Transpennine Express (4.6%), CrossCountry (4.1%), Merseyrail (3.6%), a virgin Trains (3.1%).

štúdia VoucherCloud ukazuje, že cestujúci na britských vlakov zaplatiť obrovský 50 pencí za míľu cestoval. Porovnajte to so zvyškom EÚ, kde náklady na míľu 19 pence.

London vo Frankfurte nad Mohanom Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Londýn do Kolína Vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

 

Tipy, ako ušetriť peniaze na britských vlakoch

  1. Pešo alebo na bicykli

Vzhľadom k tomu, ceny vlak ísť podľa rôznych liniek. Mohlo by sa stať, že je linka, ktorá je lepšia cenu, ale nespustí prostredníctvom miestneho vlaková stanica. V tomto prípade, môžete pešo alebo na bicykli 10-15 minút dostať na stanicu za lepšiu cenu, to isté platí aj pre hľadanie stanice pre spiatočnej ceste.

 

  1. Rozdeľte svoju cestu

Vzhľadom na spôsob, akým spravodlivé vlaku ceny jazda sú v súčasnej dobe počítané Na britských vlakov, to môže byť v skutočnosti lacnejšie kúpiť dva alebo tri vstupenky sa dostať do vášho destinácia než kupovať jeden priamy lístok. Ak ste na cestách z Liverpoolu do Londýna napríklad, lacnejšie je kúpiť si lístok z Liverpoolu do Crewe a potom z Crewe do Londýna, než kupovať priamy Liverpool, Londýn lístok. Pre viac informácií o rozdelení si šek cesta von rozdelenej kalkulačky.

 

3) Zaregistrujte sa u predajcov leteniek

Ak sa zaregistrujete s predajcami vstupeniek, môžete mať nárok na výhody Páči sa mi to 25% zľava na ďalšiu cestu alebo slobodného horúci nápoj.

 

Ušetriť peniaze na vlaky všade

Plánujete cestu vlakom v Európe? Prečo nevyužiť 3 minúty a nájsť lacnejšie lístky na vlak na SaveATrain. Vyplniť dátum a čas, ktorý by ste chceli cestovať, a my vám poskytne najlepšiu cenu pre vaše cesty, ktoré môžete platiť niekoľkými spôsobmi.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk-train-ride-prices-vs-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)