Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 02/09/2022)

Podzemie Art v staniciach metra, sa zdá byť nový múzeum z ľudí. Stávajú sa novým musíte vidieť destinácií umeleckých a dizajnových nadšencov. Kto by si myslel,? Niektoré z najviac inšpirujúcich verejných priestranstiev, zahŕňajúce umenie a dizajn vo veľkom meradle možno nájsť v mnohých mestách’ stanice metra. navyše, Podzemie Art prináša viac než striekajúcim farby na metro.

Stanice metra sú vidieť nárast počtu cestujúcich a cestovného ruchu. teda, ako výsledok, sú vidieť nárast v pocite spolupatričnosti.

Art v doprave môžu tiež viesť k poklesu v mnohými inými spôsobmi, ako je: Emisie skleníkových plynov, vandalstva, a dochádzajúci nuda! Na výhody sa zdajú byť nekonečné! Preto sa s radosťou podelíme o náš najlepší výber podzemí Art – Fascinujúce stanice metra.

 

Kvalita Dopravné = kvalitu života

Podľa a Štúdia vykonaná Urban Development Institute francúzskeho. Parížania strávil v priemere 23 dní v roku na dopravu. A to nie je výnimka. Ľudia na celom svete používajú verejná doprava dochádzať do práce.

Vedel si: že štúdie ukázali, že kvalita dopravy priamo ovplyvňuje kvalitu života užívateľov tranzitných? Na Skúsenosti z cestovania tranzitu by mal byť atrakciou samo o sebe. "Public art môže vytiahnuť identitu priestoru, pomôcť porozumieť historickým resp kultúrny význam susedstva a jeho obyvatelia. "

Podzemné projekty umenia možno nájsť po celom svete. zo sochy, mozaika, a maľby. Do väčších podnikov, ako je inštalácia, rytiny, a reliéfy. Tu sú niektoré z našich česať.

 

subway hallway

 

podzemí Art – Fascinujúce stanice metra: Štokholm, Švédsko

Nebude to prekvapenie pre niektoré z vás, že Švédsko bolo prvé na našom zozname, aby preskúmala nelegálneho umenia. Ak sa pozriete pod švédskeho hlavného mesta, nájdete spletitú sieť podzemných vlakových liniek.

Existuje viac než 90 z 100 staníc V 110km systém tunel. Oni sú niekedy označované ako "najdlhší svetového umenia galéria". Boli vyzdobený maľbami, zariadenie, mozaika, a sochy 150 umelcov od roku 1950.

 

underground art in sweden

 

Tu sú niektoré obrazy úžasné podzemné umenia

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Pocit inšpirovaný preskúmať tieto úžasné podzemí umeleckých diel? Uložiť vlak môžete získať tu! Rezervovať lístok na vlak v priebehu niekoľkých minút bez skrytých poplatkov!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)