Čas čítania: 4 minúty
(Aktualizované: 30/10/2020)

Ak žijete v Európe a vy ste dostal víkend nazvyš (alebo celý týždeň!), povedať “Áno” k návšteve Vatikánu po železnici a užite si to na plná rýchlosť!

 

V pláne Návšteva Vatikánu?

od tej doby 1929 Vatikán bol nezávislý štát a najmenšie na svete. stále, že nikdy zmenšil svoju slávu, krása, a jeho ohromne inšpiratívne kultúrne a historický význam. Hoci preklenutie cez práve 0.44 štvorcové kilometre, Vatikán má veľa atrakcií, ktoré si treba nechať turisti obsadené: od St. Bazilika Petrova do Sixtínskej kaplnky (a všetko ostatné medzi tým), budete milovať každý druhý strávil vo Vatikáne.

Čo sa týka Návšteva Vatikánu po železnici pokračuje, tam je moderná elektrický vlak k dispozícii pre všetkých nadšencov vatikánskych. Vlak spája Vatikán Železničná stanica s Pápežskými vilami.

Tu je niekoľko hviezd zaujímavosti Vatikánu chcete navštíviť a získať čo najviac z vašich skúseností Talianska.

 

 

st. Petrova bazilika je najznámejšia pri návšteve Vatikánu

veľkolepý St. Bazilika Petrova je stredobodom Vatikánu, postavený na tom, čo sa považuje, ak St. Peter pohrebisko.

st. Bazilika Petrova je prakticky súčet prác slávnych umelcov. Absolútne úcta-štrajkujúci, umenia v St.. Peter’s Bazilika začne pred vami zadajte cirkvi. Budete najprv vidieť Berniniho socha Konstantina spolu s pozostatkami mozaiky Giotto nad hlavným vchodom. Tie zdobia stĺporadie, a 185 m dlhá a 46 m vysoký loď týči do kupoly 119 m nm! prirodzene, tam je tiež Michelangelova slávnu Pietà, že nebudete veriť svojim očiam! Pozri bohato zdobenú kaplnku sviatosti, Berniniho veľkolepý barokový bronzový Baldacchino, pápežský oltár a ešte oveľa viac.

Rimini do Ríma Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Verona Rome Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Sixtínska kaplnka

Spectacular v jeho vlastnej pravý, Sixtínska kaplnka je ešte na inom mieste, budete mať možnosť vidieť, či vás sú na návšteve Vatikánu po železnici. Postavený Pope Sixtus IV 1473-84 a obnoviť zo 1980 na 1994, Sixtínska kaplnka má fresky mnohými umelcami. Robiť mená Michelangelo, Perugino, Pinturicchio, Botticelli, Rosselli, Ghirlandaio, a Signorelli nič neznamená? dobre, pomáhali robiť stenách Sixtínskej kaplnky vrchol renesančného maliarstva. Michelangelova Posledného súdu maľované vnútri kaplnky je považovaný za najdramatickejšie a najvýznamnejším úspechom európskeho umenia.

Sixtínska kaplnka je miesto, kde konkláve voliť pápeža je držaná. denná, stovky turisti obdivujem ju, a - môžete mať jeden pre nich, tiež!

 

hosťujúci vatikánskeho videnie Prehliadky mesta

Museo Pio Clementino pri návšteve Vatikánu

Jedna z najlepších vecí, o návšteve Vatikánu po železnici je to, že vám umožní vidieť prakticky všetky podstatné pamiatky v Vatikánu.

Vatikánske múzeá sú vybavené systematickým usporiadaním, ktoré navrhli pápeži Klement XIV. A Pius VI. Z 1769 na 1799. Títo galéria sú pokladnicou významných častí a zdôraznenie len niektoré je veľmi ťažké! Každý z nich má niečo jedinečného ponúknuť:

  • Sala Croce Greca drží bohato zdobené červenou porfýr sarkofágy Konstantinova dcéry, Constantia, a jeho matka
  • Sala delle Muse ukazuje Belvedere torzo, najprv-storočia BC Michelangelo obdivované dielo Apollonius Aténach
  • Gabinetto delle Maschere má slávnu mozaikovou podlahou divadelných masiek z Villa Adriana v Tivoli
  • Cortile del Belvedere drží Apollo Belvedere, jeden z najznámejších sôch vo Vatikáne
  • Galleria delle Socha je k dispozícii tie najlepšie starovekej svietniky – Barberini Svietnik – Aj z Villa Adriana v Tivoli

Miláno Rím Vlaky

Bologna do Ríma Vlaky

Siena do Ríma Vlaky

Lucca do Ríma Vlaky

 

Pápežská Villa Barberini

pápež letné rezidencie, Pápežská Villas – Barberini záhrada bola otvorená pre verejnosť od marec 2014. Vchod je v istom zmysle je ťažké nájsť, pretože nie je značená. Záhrady tohto nádherného miesta skončili 2000 rokov starý, pruženie po troch úrovniach. Sú to ohromujúce a dobre stanovené, a konečná hladina ukazuje tesnenie rôznych pápežov zabalené do živých plotov.

 

Užite si cestovanie pri železnici pri návšteve Vatikánu, Vyhľadajte svoj pôvod a vyberte si Rím uloženie vlak webová stránka na rezerváciu a lístok na vlak behom niekoľkých minút a začať svoj Vatican vzrušenie skôr, než by ste očakával!

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fvisiting-vatican-rail%2F%3Flang%3Dsk- (Prejdite k kód pre vloženie)