Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 25/01/2021)

Schmatol mapu Európy a rozhodovanie o tom, kam sa obrátiť, môže byť nočná mora! Áno, najmä ak všetko, čo mám, sú niekoľko týždňov. Na kontinente, tak rozmanitá a bohatá na kultúru, dva týždne môže zdať príliš krátka! teda, je to asi najlepšie rozdeliť a navštíviť konkrétne oblasti, na výlet. Týmto spôsobom dávate si dostatok času a priestoru, aby plne oceniť to, čo každá krajina má ponúknuť. Západná Európa vlakom vynikajúcim miestom pre začiatok, a čo lepší spôsob, ako cestovať, než cestovať vlakom!

 

Prečo ísť na západnej Európy vlakom?

chystá západná Európa vlakom je vynikajúci skúsenosť, ako je spojenie po železnici je fantastický! To robí západnej Európe vlakom skúseností lacný a pohodlný výber na návštevy v rozpätí dvoch týždňov. Táto skupina krajín je dobre známy pre svoje dedičstvo ponorený v histórii, umenie, a neuveriteľné architektúra! Ich potrava sortiment je tak rozmanité, že zistíte, že takmer nemožné odolať jesť všetko, čo príde do cesty. Západná Európa je odlišný prístup do moderného života, nechá vám mesmerized, ako stratíte sami seba v nočný život a trendy.

Tu sú niektoré z našich najlepších ponúk, aby ste mohli začať.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Trier na Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

Belgicko

Známy pre jeho pivo, vafle, a čokoláda, Belgicko je súčasťou našej západnej Európe vlakovej cesty a je nekonečne fascinujúce miesto k návšteve. Od jeho živé krčmách, nespočet múzeí, Pozoruhodné zájazdy kanálika zložité architektúry, táto krajina má toľko čo ponúknuť. Ak sa rozhodnete navštíviť len Belgicko miesto deje okolo, hosťujúci krajina je pláží – sú báječný!

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

 

Západná Európa Vlakom Francúzsku

 

Francúzsko

Tam, kde sa dá dokonca začať? Víno, kuchyne alebo umenia? Medzi vždy leštené francúzskej ženy? Alebo očarujúce muži? s viac než 30 milióna zahraničných návštevníkov každý rok, Mesto svetiel ponúka zážitok cestovný inde nenájdete. Prečo nie tráviť čas preskúmať početné múzeá, reštaurácia, a obchody? Alebo únik do prírody, užiť renomovanej francúzskej pláže, a výlet na návštevu ich malebnej úbočí? Áno! bonusová časť? Železničné spoje sú fenomenálne! Objatie západnú Európu vlakom, a uvidíte, čo hovoríme!

Nantes Bordeaux Vlaky

Paríža do Bordeaux Vlaky

Letisko Lyon do mesta Bordeaux

Marseille do Bordeaux Vlaky

 

 

Naše zatváranie krajiny západnej Európy vlakom vo Švajčiarsku

Cestovanie do Švajčiarska, je vždy dobrý nápad. Cestujete do Švajčiarska vlakom je ešte lepšie. Nielen, že sú Švajčiarske vlaky hodnotená ako najlepšia v Európe, to je tiež jeden z najkrajších krajín na návštevu vlakom. Švajčiarsko je domovom pre niektoré z Európy je najviac krásnych jazier, najslávnejší mountaintop, a čokoládové maškrty. Jeho kultúrna rozmanitosť je ohromujúci! s viac než 200 národností, to je určite miesto, ktoré ponúkne nový pohľad a skúsenosti na každom rohu.

Západná Európa vlakom skúsenosť bola na vzostupe v západnej Európe za posledných desať rokov. Po zvážení toho, čo len niekoľko málo krajín z tohto regiónu ponúknuť, to nie je naozaj ťažké si predstaviť, prečo. Časté a spoľahlivé pripojenie jednoduchšie a efektívnejšie cestovanie, naozaj. Takže, Teraz je len na vás, rozhodnúť, kde a kedy ísť.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Lucerna na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

použitie Save-A-Train si rezervovať lístok na vlak v lacných sadzieb. Ísť do akéhokoľvek miesta odvolaný z hrozných rezervačné poplatky! Skúmanie západnú Európu vlakom nebolo nikdy jednoduchšie, a sadíme tieto dva týždne budú lietať!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwestern-europe-train%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)