Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 05/03/2021)

Vyťažiť maximum z chladnej sezóny návštevou Najlepšie zimné festivaly v Európe. Festivaly zahŕňajú všetko od lyžovanie a snowboarding na hudbu, komédia, ľadové sochy, a oslňujúci karnevalové sprievody. Tu je top 5 záťah, čo nájdete deje v celej Európe v januári február.

 

Začnime zimnými festivalmi v Európe, a ideme do Škótska

Edinburgh Hogmanay je jeden z najlepších svetových osláv nového roka, naozaj divoký a vlnený bielizeň occasion. Hogmanay je škótsky výraz pre Silvester a festival Edinburgh Hogmanay sa stala jedným z najväčších osláv Nového roka vo svete. Edinburgh Hogmanay je 3-dňový festival plný udalostí ktoré obsahujú pochodňový sprievod, žiť hudobné koncerty, rodinné udalosti, masívne street party, tradičný tanec, ohňostroj, a dokonca aj kostýmoch sprievod, ktorý skončí s studený pokles v rieke!

 

Škótsko Hogmanay je u zimných festivalov v Európe úplne unikátne

 

Londýn

Londýnsky Hyde Park Winter Wonderland sa vracia do Hyde Parku v 2018 s jeho šumivého klzisko, obrovský vianočný trh, a zábavné jazdy. Uistite sa, že budete mať hotovosť a prísť skoro na to, aby ste neprichádzali o úžasné jázd, ktoré môžu predávať von rýchlo! Winter Wonderland je notoricky populárny, a nemohli sme zoznam našich najlepších zimných festivalov v Európe, bez toho aby sme spomenuli ju!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Hyde Park Winter Wonderland je jedným zo zimných festivalov v Európe

Luxembursko

Rozsvietenie temnej dni a noci Mesto Luxemburg je Winterlights Luxembursko. Z mnohých aktivít a podujatí na ponuku pre celú rodinu, a Vianočné trhy zostáva firma obľúbený! Môžete očakávať, že ručne vyrábané tovar, oblečenie, hračky, doplnky, a samozrejme (náš obľúbený) veľa chutné jedlo len čakajú na ochutnali! od tradičných “zemiakový Kichelchen” viac exotických chutí zo vzdialených destináciách, tam je povinný byť niečo pre každého.

Kolín nad Rýnom luxemburským Vlaky

Trier luxemburským Vlaky

Metz luxemburským Vlaky

Paris luxemburským Vlaky

 

Benátky

Venice počas karneval je explózia farieb a módne kreativity. To prispieva k nádhernej kontraste s chladným bielym snehom. karneval (alebo "Carnival") je jedným z najväčších osláv v Taliansku, a od benátskych masiek na maškarné plesy, žiadne miesto, to robí ako Benátky! Rovnako ako myšlienka vidieť mesto na jeho najviac slávnostné a farebné? Potom dať to na vašom zozname Best zimných festivalov v Európe.

Milan do Benátok Vlaky

Florence na Venice vlakov

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Il Carnevale Benátky sú jedným zo zimných festivalov v Európe

 

Naša posledná voľba pre zimné festivaly v Európe: Amsterdam

Hľadajú niečo viac kultivované? Potom si rezervovať vstupenku na výstavu pod holým nebom zvanej Amsterdamský festival svetla. Udalosť priťahuje najlepšie národné a medzinárodné ľahké umelcov, aby predviedli svoje práce v celom centre Amsterdamu a po jeho preslávený kanály. Tohtoročná akcia sa uskutoční od 29 novembra 2018 kým 20 januára 2019. Každý rok, Stovky podanie predkladajú dizajnérov, architekti, a umelcov z celého sveta.

Svetlo art zariadenia z Amsterdam Light Festival expozície vody osvetliť každý deň od 5 pm kým 11 popoludnie. Amsterdamská Light Festival pod holým nebom a zadarmo pre každého. Skvelá príležitosť, aby pôsobivé fotografie!

Najlepší spôsob, ako spoznať tento výber zimných festivalov v Európe, je navštíviť výstavu voda loďou. Spoločnosti s výletnými loďami po kanáli ponúkajú špeciálne umelecké plavby so sprievodcom. Na Plavba po Amsterdamskom festivale svetla berie 75 minút.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Chcete navštíviť niektorú z týchto zimných festivalov v Európe? Potom je tu len jeden spôsob, a jediné miesto, ako to urobiť. SaveATrain, Žiadne rezervačné poplatky, žiadne problémy! Rezervovať!

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-festivals-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)