Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Vlaky sú najlepší spôsob, ako cestovať v Taliansku bez ohľadu na ročné obdobie. Avšak, preukážu, že je bezpečnejšie a pohodlnejšie variant, najmä v zimnom období. Zimné cestovanie vlakom v Taliansku je nielen bezpečné, ale je to tiež rýchla a účinná.

 

Na vlakovej linky high-speed, ako Trenitalia horizonte vpravo dole uprostred Taliansko. Trenitalia sa nazýva Frecciarossa, Frecciargento alebo Frecciabianca závislosti na linke. Vlaky prepojiť prakticky každý mesto v Taliansku, ktorá vás dovezie do stredu každého určenia. Na hlavné zastávky sú Salerno - Neapol (neapol) - Roma (Rím) - Florence (Florencia) - Bologna - Milan (Milan) - Torino (Turín). Rím do Benátok je hladká 3 hodina a 45 minút výlet, zatiaľ čo výlet z Florencie Rím je jednoduchým 1 hodina a 32 minút.

Pretože rýchlosť a pohodlie sú pri zimnom cestovaní vlakom v Taliansku kľúčové, môžete všetky navštíviť krajinu, top destinácie rýchlo a pohodlne. Tu je päť najlepších miest k ceste do vlakom v Taliansku tento rok v zime.

 

Venice Winter Train Travel in Italy

 

1. neapol – Je Náš otvárač na zimné cestovanie vlakom v Taliansku

Neapol je ideálny pre tých, ktorí sa chcú dostať preč od chladu. Je vždy slnečno v Neapole! Pokiaľ ide o Vianočné sviatky, Naples septembra nad všetkými ostatnými mestami v Taliansku. Majú vianočné betlehemy, ktoré vám vezme dych. Budete vidieť všetky nad mestom. Mnohí sa zhodujú, že najkrajšie je Cez San Gregorio Armeno.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Bari do Naples Vlaky

Rím Neapol Vlaky

 

 

2. Toskánsko

Rím do Toskánska je najlepšia cesta v zime cestovanie vlakom v Taliansku, pretože je to krátka a hodinu a pol cesta vlakom preč. Dalo by sa začať svoj deň v hlavnom meste v Taliansku teší predaj rekreačný a návšteve Vatikánske múzeá. obeda, môžete naskočiť do vlaku a za menej ako dve hodiny, ocitnete v malebnom Toskánsku. Vezmite a dip v tepelná vodného kúpeľa na viečku svoj deň.

Miláno Siena Vlaky

Florence do Siena vlakov

Perugia do Siena Vlaky

Rím Siena Vlaky

 

3. palermo

Ak zistíte, zimné melancholický a nenávisti chladnejšie počasie; potom vlakom do Palermo. Sicília je váš útek z chladný severný Európa ako to ponúka atmosféru, ktorá sa cíti bližšie letné alebo pružina. Môžete tiež pomôcť, ale zamilovať sa do mestských vianočných trhoch, betlehemy, a stredoveký čaro.

Messina Palermo Vlaky

Syracuse do Palermo Vlaky

Sicily Palermo Vlaky

Catania Palermo Vlaky

 

4. Turín

Zamieriť na sever do mesta Turín, ak sa chladný lyžovanie útek je vaša predstava o zimné radovánky. Turín je vaša Winter Train Travel v Taliansku bránou do Álp. Nenechajte si ujsť Luci d'Artista. Je to každoročné súčasného umenia exponát ktoré sa rozsvieti mesto s nádherným svetelných inštaláciou.

Miláno Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

5. Benátky

Winter in Venice sa rozumie čistý, svieži vzduch a menej davy rozptýliť vás z jeho krásy. Užite si jazdu na gondole alebo popíjajte kávu na námestie. Vždy je tu možnosť ľahkého sneženia, aby sa vaše Venice zážitok ešte viac magické.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

Winter Train Travel in Italy, no need for airplanes

 

Ako kúpiť vstupenky na zimné cestovanie vlakom v Taliansku

Zakúpenie vstupenky v predstihu robí váš život menej stresujúce. pre diaľkové vlaky ako je Frecciarossa, Frecciargento, frecciabianca, vyhradené miesta na sedenie je povinná.

Zakúpenie cestovného lístka osobne na stanici je vždy možnosť. Avšak, byť pripravený na dlhé fronty a nepríjemnosti, a vyššie ceny. V tento deň a vek, je to stať pravidlom, aby rezervovať vlaková sedadlá on-line. Keď príde na to, ako ďaleko dopredu si môžete kúpiť vstupenky, Odpoveď bude závisieť od typu taliansky vlak.

Vlaky frecce sú vysokorýchlostné vlaky že beh medzi talianskych veľkých mestách. Môžeš kúpiť si vstupenky už ako štyri mesiace pred dátumom cesty. nedávno, Trenitalia oznámila, že zvýši svoj hotelov horizont 6 mesiacov pred.

 

Rezervovať miesta v predstihu, a budete ešte vychutnať niektoré výrazné zľavy. Je to najlepšie kúpiť si vstupenky, ak ste si istí, že vaše cesty, ako sa zľavou a vopred lístky sú typicky non-vymeniteľná a nevratná. Contact Uložiť vlaku pre prípadné otázky týkajúce zimné cestovanie vlakom v Taliansku.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-train-travel-italy%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)