Order A Train Ticket TANI

Rreth nesh

Historia jonë:

Save Një tren u nis në 2016 dhe filloi të ofruar shërbimet e saj trenit në Francë, Ne kemi filluar duke ofruar udhëtarëve mundësi për të kursyer para, pasi blinin biletat e tyre treni. në 2017 ne u zgjeruam edhe në shitjen e biletave të trenave në Itali, Holanda, Gjermani, Belgjikë, dhe me shume, dhe ne nuk do të ndalemi derisa të ofrojmë bileta udhëtimi me tren në të gjithë botën për ju dhe të gjithë partnerët tanë B2B Travel!

 

Kush jemi ne:

Ruaj një tren është më e mirë Train Travel Blog dhe gjithashtu mënyra më e lirë të udhëtojnë.

 

Në Save Një tren, Ne të përqëndrohet në marrjen tren tuaj të udhëtimit më të lehtë duke ndërtuar një komunitet për pasagjerët tanë hekurudhore, ne gjithashtu të kurseni klientëve paratë tona, koha dhe thjeshton procesin e rezervimit tren.

Ose online në saveatrain.com ose përmes app tonë SaveATrain, ju mund të gjeni rekomandimet tona të udhëtimit, krahasoni dhe zgjidhni biletat më të mira hekurudhore për udhëtimin tuaj tren nga linja të ndryshme të trenave në dispozicion në Evropë.

Ruaj Partnerët Një tren përfshijnë disa nga operatorët më të mëdha të trenave në Evropë në mesin e Eurostar tjera, Trenitalia, SNCF, SBB, DB, dhe shumë më tepër.

 

Ne kemi Biletat e Trenit për këta operatorë hekurudhor:

DSB daneze

DSB daneze

Hekurudhor i Thalys

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgjikë

trenat interurbane

Trenat ndërqytetës

SJ Sweden Trenat

SJ Suedi

Trenat ndërkufitar NS International

Hollanda Ndërkombëtare e NS

OBB Austria logo

OBB Austri

TGV Lyria Franca në trenat e Zvicrës

SNCF TGV Lyria

Trenat kombëtar të SNCF të Francës

SNCF Ouigo

NSB VY Norvegji

NSB Vy Norway

Switzerland Sbb railway

SBB Zvicër

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Itali <> Hekurudha ndërkufitare në Francë

Thello

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Gjermani

Trenat e natës evropiane sipas linjës së natës së qytetit

Trenat Night

Gjermani Deutschebahn

Deutsche Bahn Gjermani

Operatori hekurudhor zyrtar i Republikës Czecheke Mav

Mav Czechek

Trenat TGV France Highspeed

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

 

 

 

Për më shumë informacion, ndiqni Save një tren në Facebook, Cicëroj, dhe Instagram Dhe të ndjehen të lirë për të Na kontaktoni

 

A doni të embed këtë faqe onto faqen tuaj, vetëm klikoni këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fabout-us%2F%3Flang%3Dsq- (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)

Copyright © 2021 - Save A Train, Amsterdam, Holandë
A mos i lënë pa një të pranishëm - Të marrë kuponat dhe lajme !