Koha e leximit: 4 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 20/08/2021)

Planifikimi një pushim në Evropë ndonjëherë mund të marrë një kohë. Për udhëtar përpiktë, kjo është një investim i rëndësishëm për kohë hulumtim logjistika e udhëtimit dhe të zgjedhë një vend për të qëndruar. Nëse ju shkoni të gjithë-përfshirëse apo jo? Si do të shkoni atje, nga tren apo aeroplan? Ajo është me të vërtetë e rëndësishme që të peshojnë të gjitha mundësitë e mundshme para se ju mund të bëni zgjedhjen e duhur. Nëse ju vendosni të qëndroni në një vendpushim gjithë-përfshirëse, shumë e madhe destinacionet evropiane ke mbuluar. Nëse jeni të udhëtonte nëpër Evropë, ti mundesh gëzojnë përvojë të qëndruar në të mirë të gjithë-përfshirëse vendpushimet dhe shkuarja atje qetë me tren. Ja lista jonë e mirë gjithë-përfshirëse vendpushimet në Evropë ju nuk mund të humbasë:

 

Borgo Egnazia, Italia

Ajo është konsideruar si një nga vendpushimet më të bukura jo vetëm në Puglia, por të gjithë Italisë, si dhe Europe. Borgo Egnazia numëron si një nga më të mira gjithë-përfshirëse vendpushimet në Evropë. Borgo Egnazia do t'ju bukuri me tradicionale stili arkitektonik ju do të vëreni gjithë Puglia, si dhe dhomat e saj të dekoruar bukur, pishina, një fushë golfi, dhe madje edhe klube aktivitetesh për fëmijët dhe adoleshentët. Get në Bari ose Brindisi me tren dhe pastaj të udhëtojë për në Savelletri di Fasano, duke marrë rrugë skenik të parë të gjitha bukuritë e Puglia.

Napoli për Trenat Brindisit

Biletat e Napolit në Bari Train

Bari për Trenat Fasano

Napoli për Trenat Fasano

 

 

San Pietro di Positano, Italia

Italia ka shumë vende mrekullueshëm për të vizituar, por Bregdeti Amalfi është i preferuari midis vetë italianëve. Dhe një nga më të mira gjithë-përfshirëse vendpushimet në Evropë është e drejtë atje. San Pietro, me saj 57 dhoma dhe simpatik Restorant plazhi-side do të kënaqem sa më shumë që bukuria e rajonit. Ju mund të librit disa rides të shpejtë tren për të marrë në Amalfi, nga Napoli apo Salerno - dhe të gëzojnë pikëpamjet gjatë rrugës.

Biletat Milano në Salerno Train

Biletat e Firences në Salerno Train

Biletat Bari në Salerno Train

Biletat e Romës në Salerno të Trenit

 

vendpushimet më të mira të gjithë-përfshirëse në Evropë i dashur – Club Med Opio Provence, Franca

Provence Italy all inclusive resorts

 

Nëse ju jeni vizituar Francën dhe duke kërkuar për një përvojë të madhe të gjithë-përfshirëse, nuk duken më tej se Provence dhe Club Med saj Opio turistik. ullishte dhe fushat livando do të jetë duke pritur për ju për të shqyrtuar ato, së bashku me bukur Cote d'Azur. Club Med Opio Provence ofron ushqim mahnitshme me rajonale specialitete kuzhinë, dhoma të mëdha, dhe shumë aktivitete për ju ose fëmijët - ju mund të marrë edhe mësime harkut! Ju mund të merrni kudo në këtë rajon duke përdorur TER Provence-Alpes-Côte d'Azur (TER PACA) rrjeti hekurudhor.

Biletat e Dijon në Provence Train

Biletat e Parisit në Provence Train

Biletat e Marsejës në Provence Train

Biletat e Lyon në Provence Train

 

Hotel Tannenhof, Austria

Best all-inclusive resorts in Europe / Austria

 

Nëse preferoni peizazh malor në vend të zvarrisës plazhet, një nga më të mira gjithë-përfshirëse vendpushimet në Evropë për ju që të vizitoni mund të jetë në Austrisë tirol Alps. Hotel Tannenhof krenohet me pamje të frikshëm malore, dhe kjo është një tërheqje e madhe ski për ata që preferojnë një atmosferë pak më shumë private. Ju mund të arrijnë Ischgl lehtë nga Insbruk, Cyrihut, ose Mynihu - treni do të ju merr në Landeck, pas së cilës turistik është një makinë të shkurtër larg.

Vjenë për Trenat Landeck Ischgl

Mynih për Trenat Landeck Ischgl

Salzburg për Trenat Landeck Ischgl

Zurich për Trenat Landeck Ischgl

 

COR-Resort, Gjermania

COR-Resort në rajoni i bukur i Bavarisë është ndër më të mira gjithë-përfshirëse vendpushimet në Evropë, veçanërisht kur bëhet fjalë për sigurimin e lehtësive të tilla si ashensorët e skive dhe dhomat e pajisura mirë.

Ski është tërheqjen kryesore në Brannenburg, të cilat ju mund të reach easily by train nga Berlini dhe qytete të tjera në Gjermania dhe Evropës.

Mynih për Trenat Brannenburg

Berlin për Trenat Brannenburg

Hanover për Trenat Brannenburg

Hamburg për Trenat Brannenburg

 

vendpushimet më të mira të gjithë-përfshirëse në Evropë Ending

Në qoftë se ju dëshironi të gëzojnë pushimet tuaja në vendpushimet më të mira të cilat Evropa mund të ofrojë, planifikojnë udhëtimin tuaj dhe të të rezervoni biletat tuaja tren herët për të përfituar nga marrëveshjet më të mirë!

 

 

Dëshironi të futni postimin tonë të blogut në faqen tuaj, Ju ose mund të marrë fotot tona dhe tekst dhe vetëm të na japë një kredi me një lidhje në këtë blog post, ose klikoni këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-all-inclusive-resorts-europe%2F%3Flang%3Dsq - (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)