Order A Train Ticket TANI

kategori: adoleshencë Trajnimi

Trenat lirë këtë verë Për Adoleshentët

Koha e leximit: 3 minuta Para së gjithash, nuk do të jetë falas për trenat deri në 30,000 adoleshencë këtë verë. Numri i biletave të lirë mund edhe të rritet në varësi të kërkesës. BE-ja gjithashtu njoftoi se ajo do të bëjë ofertë në dispozicion për adoleshencë moshës 18 dhe të rinj. Për shkak të…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë