Order A Train Ticket TANI

kategori: Udhëtoni Treni Spanjë

Cilat janë dyqanet më të mira cilësisë së mirë në Evropë

Koha e leximit: 5 minuta Kur në kërkim të dyqaneve më të mirë cilësisë së mirë në Evropë, ju nuk jeni vetëm në vëzhgim për ato pjesë të përjetshëm. Ju jeni gjithashtu duke marrë një udhëtim poshtë kujtesës korsi dhe të eksploruar historinë. Një dyqan cilësisë së mirë është e ngjashme me një muze të modës, tregues i kulturës së një qytetit…

Europe Travel gjatë pranverës Season

Koha e leximit: 4 minuta Europe Travel në prill do të thotë Europe Travel gjatë kohës Spring! Meqenëse shumica e Evropës është aq larg nga ekuator, shumica e qyteteve të famshme janë ende pak i ftohtë në prill (pack në përputhje me rrethanat). ende, Europe Travel në prill mund të jetë një e mirë…

Pse ju duhet të jetë Udhëtim në Evropë në pranverë

Koha e leximit: 6 minuta Çdo njeri është ëndërroja të pranverës për të motit të ngrohtë. Alwaysshtë gjithmonë një kohë e bukur në Evropë kur bora e dimrit hap rrugën për rinovimin me shkëlqim të pranverës. Parqet dhe kopshtet bëhen të gjalla dhe qytetet kthehen përsëri në jetë. Udhëtim në Evropë në pranverë,…

Restaurant më të mirë evropiane Michelin Guide

Koha e leximit: 6 minuta Shkarko restorant European Michelin udhëzues ofron një fillim të madh për të planifikuar një udhëtim me tren nëpër Evropë. Udhëzuesi Michelin tani u ofron udhëtarëve Evropian një përzgjedhje të restoranteve dhe hoteleve në 38 Qytetet evropiane. Tre qytete të reja janë shtuar në këtë 2019 botim: zagreb…

Ku Për Të Festuar Viti I Ri Kinez Në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta Dragonjtë që kërcejnë, njëbrirësh, dhe fluturues derra. po, derra! Festuar Vitin e derr, Festuar Viti i ri kinez në Evropë! viti i Ri kinez, i njohur edhe si Festivalin e Pranverës ose Lunar Viti i Ri, është ngjarja më e rëndësishme në kalendarin kinez. Kjo është një të veçantë…

Vendet e Evropës me të mirë Moti

Koha e leximit: 4 minuta Është e vështirë të thuhet se çfarë përbën sa më mirë dhe të motit të keq, kështu që kur kemi filluar me shkrim vendet e Evropës me të motit të mirë ne nuk e dimë se si t'i qasen këtë. Pas te gjithave, kjo është e gjitha individual, nuk është ajo? Pra, ne kemi vendosur për të vënë tezën tonë në se…

Qytetet më të mira në Evropë për vegjetarianë

Koha e leximit: 3 minuta Lista e qyteteve më të mira në Evropë për VEGJETARIANËT ka filluar në fund të marrë më të gjatë. Ajo mund të ketë qenë pak i ngadalshëm për të marrë do, por skena vegjetarian në fund është duke marrë off. Ne të gjithë e dimë se enët e mishit-centric dominojnë menytë në shumë vende evropiane….

Top evropiane Tours Trajnimi Ju nuk duhet të humbasë

Koha e leximit: 4 minuta Udhëtim kudo është gjithmonë e mahnitshme dhe të bëjmë atë për të zbuluar qytete të bukura, Historia e një vendi apo kultura shumë të ndryshme nga e jona. Megjithatë, ju nuk keni për të shkuar larg nga shtëpia për të zbuluar vende të bukura. Ka disa turne tren evropiane…

Ku janë më të mirë Qytetet për foodies Në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta Ushqimi është kaq i lavdishëm, veçanërisht ushqim i shijshëm. Është kaq e lehtë të jetë i fiksuar me të, kur jetojnë në Evropë ju jep aq shumë arsye për të! Qytetet më të mira për foodies janë në Evropë, na besoni ne jemi foodies si edhe, dhe ashtu do te besh…

Shkarko Cross Border Trenat për të marrë në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta New me shpejtësi të lartë, Trenat ndërkufitare vazhdojë për të hapur linja në të gjithë botën. Për më tepër, ata pothuajse gjithmonë të rrahur udhëtimit ajror për rehati, profitabilitetit, dhe shpejtësia e udhëtimit. Në këtë pikë, ka gjithnjë e më shumë rrjetet tren nëpër botë! Kushdo që është në trena ndërkufitare…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë