Koha e leximit: 3 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 21/02/2021)

Destinacionet e lira evropiane janë një temë e nxehtë. Para së gjithash, turistët në Evropë mund të shihni gjithçka nga e madhe kafenetë te plazhe te bukura. Si rezultat i qyteteve si Venediku, Romën, dhe miliona Paris i turistëve udhëtimit në Evropë çdo vit. Ne kemi krijuar një listë të destinacioneve më të lira Europiane për lexuesit tanë. Kjo listë përfshin mënyrën e arritjes atje me tren.

 

Destinacionet Cheapest evropiane

 

Porto, Portugalia është Destinacionet jonë e parë e lirë evropiane

Më i rëndësishëm në lidhje me Porto është e saj’ verëra të pabesueshme. Kjo destinacionet lirë evropiane nga ana e detit, është një evropian mini-metropol. Porto është e madhe për kulturën dhe po ashtu është e mirë për njerëzit që e duan jashtë. muzeumet dhe arkitektura e këtij destinacioni lirë Evropian janë hyjnore. Sigurisht, një vend për të vizituar.

Për udhëzime se si të shkoni në Porto São Bento Stacioni me tren hyjë Ruaj një tren.

 

 

Sevilja, Spanja

Seviljes është një qytet i hedhur-mbrapa. Gëzojnë një gjumë pasdreke pasdite. çifut, I krishterë, dhe kulturës islame. Vizitoni kishat e lashta dhe getot gjatë ditës. Ushqim është e shijshme, sidomos tapas. Improvizuar kitarë muzikë në rrugët kap atmosfera relaksuese e Seviljes. Ky destinacionet evropiane qytet Cheap ka ndoshta më të mirë bukuri në Evropë dhe një histori të pasur.

Për drejtime dhe çmimet se si për të marrë në Sevilje Panairi i Shenjtë Stacioni i trenit të parë faqen Save një tren.

 

 

Valencia, Spanja

Valencia ka 3 plazhet mrekullueshëm. Si rezultat, ka aktivitete të shkëlqyera në natyrë. Një i lirë park kombëtar Evropian Eshte nje vend i madh për shëtitje. Afër Parkut Kombëtar La Albufera është një vend i madh për shëtitje. Foodies gjithashtu dua Valencia për vet prodhojnë të freskëta.

Për udhëzime se si të shkoni në Valencia’s Stacioni të Veriut stacioni i trenit hyni në faqen e internetit Save A Train.

 

 

istanbul, Turqia është destinacione tonë të fundit të lirë evropiane

Një tjetër qytet të mahnitshme dhe të lirë është Stamboll. Sepse kryeqyteti turk bashkon Evropën dhe Azinë. Pasur me trashëgimi, Arkitektura e bukur, dhe peisazhe ekzotike. Skylines të kupolave ​​dhe një det të bukur blu pranë Stambollit. Ky qytet është e madhe për shqisat me pamje të mahnitshme, erëra, dhe tingëllon në të gjithë kryeqytetin. Ushqimi popullor këtu është qebap Doner dhe trajton ëmbël turke që mund të jenë blihen në rrugë. Të gjitha më lart mund të jetë me përvojë me çmime shumë të arsyeshme

Për udhëzime se si të shkoni në Stacionin Sirkeci të Stambollit shkoni në uebfaqen Save A Train.

 

 

Rezervoni udhëtimin tuaj të ardhshëm tren me ne

A po planifikoni një udhëtim në destinacione të lira evropiane? Pse të mos marrë 3 minuta për të gjetur Udhëtimet e lirë Trajnimi. Identifikohuni për faqen tonë tani dhe për të marrë ofertat më të mira, shpejtë dhe të lehtë. Ne pranojmë të gjitha format kryesore të pagesave.

 

Dëshironi të futni postimin tonë të blogut në faqen tuaj, pastaj kliko këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcheap-european-destinations%2F%3Flang%3Dsq - (Shkoni poshtë për të parë kodin embed)