Koha e leximit: 3 minuta
(Modifikimi I Fundit Më: 11/12/2020)

Evropa mund të përshkruhet si një nga më të nxehta Pika turistike në këtë botë dhe shpesh është thënë se ju mund të bredh përreth dhe të gëzojnë udhëtimin tuaj në një normë më të lirë atje. Deklarata është absolutisht e vërtetë si tani ju mund të kurseni paratë tuaja, nëse ju udhëtoni me tren nëpër Evropë. rides tren në Evropë janë në të vërtetë fun si ju mund të eksplorojnë bukurinë e natyrës të plotë me të gjelbër harlisur peisazhet, fshatrat, male, dhe ujëvarat gjatë tuaj udhëtim. Në ditët e sotme ju mund të mbrojnë zbritje fitimprurës në tren i hershëm prenotim dhe në qoftë se ju jeni të ngazëllyer për të marrë tuaj bileta treni lirë për tuaj Evropë turne, Ky blog është vetëm për ju. Këtu keni një listë të asaj që duhet të bëni tani;

 

Train Udhëtim në Evropë Overnight

 

Zbritje

Ka shumë faqe interneti evropiane që ofrojnë zbritje fitimprurëse për rezervimin e hershëm herë pas here. Nëse jeni mjaft me fat, ju mund të merrni deri në 50% në rrugët e njohura si Paris-Bruksel-Amsterdam. Kështu që tani duhet të kontrolloni shpesh faqen e internetit Save A Train për të përfituar nga ofertat fitimprurëse.

Mynih për Trenat Berlin

Frankfurt për Trenat Berlin

Hanover për Trenat Berlin

Hamburg për Trenat Berlin

 

prenotim në fillim

Shumë uebfaqe tani ofrojnë zbritje të habitshme në rezervime të hershme dhe nëse ju jeni të ngjarë të merrni biletat tuaja në një normë më të lirë, ju duhet të shikoni për rezervime të hershme. rezervimet e hershme mund kurseni paratë tuaja në një mënyrë efektive e cila është mjaft e pamundur gjatë në rezervime kohë.

London për Trenat Paris

Paris për Trenat Amsterdam

Mynih për Trenat Berlin

Roma për Trenat Milanit

 

Eksploroni

Ka shumë njerëz që preferojnë vizitojnë destinacionet turistike më të njohura gjatë udhëtimit të tyre. Megjithatë, ne ju sugjerojmë të mendoni ndryshe dhe të shkojnë përtej rrugët tradicionale dhe vende. po, keni dëgjuar atë të drejtë. Ka kaq shumë gjëra për të parë dhe në qoftë se ju në fillim të rezervoni biletat tuaja për vendet e pazakonta, ju mund të merrni Zbritje fitimprurës lehtë. Pra, nëse ju keni për të planifikuar atë në fillim.

Bruksel për Trenat Antwerp

Amsterdam për Trenat Antwerp

Lille për Trenat Antwerp

Paris për Trenat Antwerp

 

 

Kalon po ose jo

mirë, Nëse ju nuk keni dëgjuar për treni kalon, kjo është një nga mënyrat më të mira për të kursyer paratë tuaja në bileta tuaj trenit gjatë udhëtimit në Evropë Nëse ju udhëtoni për më shumë se 14 ditë. Ju mund të merrni zbritje të shumta që mund të ju ndihmojë për të shijuar udhëtimin tuaj në një mënyrë me kosto-efektive, por në qoftë se ju e udhëtimit për më pak, pastaj bileta treni të vetme që janë duke u ofruar në Save një tren janë zgjidhje më e lirë.

Zurich për Trenat Zermatt

Zurich për Trenat Gjenevës

Montpellier për Trenat Paris

Nice to Trenat Paris

 

Këshilla e mësipërme janë disa mënyra themelore që do të ju ndihmojë për të marrë dhe në qoftë se ju dëshironi të shikoni në disa nga udhëtimet mahnitshme Trajnimi fotot tona, kontrolloj Ruaj një Instagram Train ne ju ofrojmë bileta treni lirëEvropë!

 

Ruaj një i Trenit është një nismë unike për rezervimin e hershme e bileta tuaj trenit në një çmim të zbritur. Nëse jeni duke kërkuar për mënyra më kosto-efektive për të rezervoni biletat tuaja treni internet, kërko juaj mbaron këtu. Klikoni në linkun për të marrë zbritje shtesë për rezervimin tuaj të radhës, Ruaj një tren.

 

Dëshironi të futni postimin tonë të blogut në faqen tuaj, pastaj kliko këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fessential-tips-to-save-your-money-on-train-tickets-while-going-on-a-europe-tour%2F%3Flang%3Dsq - (Shkoni poshtë për të parë kodin embed)