Order A Train Ticket TANI

shtëpi

Top 10 Easy Këshilla Për Trenit Riding Zgjuar Kudo

Koha e leximit: 5 minuta Udhëtimi me tren mund të jetë një nga mënyrat më të relaksuar dhe të kënaqshme për të marrë rreth. Ju duhet të dini se si të bëjnë më të mirë nga udhëtimin tuaj dhe të jetë i zgjuar. Duke qenë i organizuar mirë dhe duke ditur se çfarë është ajo shkon një rrugë të gjatë drejt duke e bërë…

Festat Beach me tren në Belgjikë

Koha e leximit: 3 minuta Për një vend të vogël, Belgjika ka pjesën e saj të drejtë të udhëtimeve trenit hollë me shumë një pamje e mrekullueshme për të parë. Bregdeti belge është një mënyrë e madhe për t'u çlodhur dhe të gëzojnë kohë e mirë dhe 65 kilometra të bregdetit, ka shumë aktivitete emocionuese bregdetare në…

Cilat janë më të mirë Ushqimi për të ngrënë në Trenat

Koha e leximit: 3 minuta Vaktet më të mira për t'u ngrënë në trena në ditët e sotme janë në fakt shumë të shijshme. Për shkak se shumë trena ofrojmë strehim 5 yje dhe ushqim të klasit të parë. Kjo përfshin ushqimin e bërë nga chefs të famshme botërore. Ju ndoshta jeni mësuar të lexoni për ushqimin e mahnitshëm në stacionet e trenit ose të bukur…

BE-së Për të Investuar Miliarda Euro Në Evropian Udhëtuar Me Trena

Koha e leximit: 3 minuta BE ka propozuar të investojë mbi 100 miliardë euro në trena për të rritur udhëtimet evropiane, Ky investim do të kombinohen me financim publik dhe privat. krejt, Investimi i përgjithshëm do të tejkalojnë 4,5 miliardë €. Investimi do të vijë përmes një grupi të financimit të quajtur lidh Evropën Facility. Në…

4 Trajnimi i Route Shikime Për të bërë Instagram Shine juaj

Koha e leximit: 2 minuta Udhëtimi me tren është e rehatshme, miqësore me mjedisin dhe ajo ofron pamje spektakolare, përkryer për të bërë Instagram tuaj një shumë prettier. Këtu janë 4 views rrugë tren për të bërë llogari të shkëlqejë tuaj Instagram. Ky artikull është shkruar për të edukuar rreth Trenit Travel dhe është bërë nga…

Destinacionet Cheapest evropiane dhe Si të Merrni Ka

Koha e leximit: 3 minuta Destinacionet e lira evropiane janë një temë e nxehtë. Para së gjithash, turistët në Evropë mund të shihni gjithçka nga dyqanet e mëdha kafe në plazhet e bukura. Si rezultat i qytete si Venecia, Romën, dhe Paris miliona turistë udhëtojnë në Evropë çdo vit. Ne kemi krijuar një listë të…

Shumica e stacioneve të bukura të Evropës hekurudhore

Koha e leximit: 3 minuta Jeta është në lidhje me udhëtimin sesa destinacion, dhe në rastin e këtyre stacioneve hekurudhore më të bukura – se duke thënë se me të vërtetë është e vërtetë. Ndërsa shumica e udhëtarëve afrohen stacione treni, si pikënisje për udhëtimin e tyre, ju do të gjeni se këto stacione treni…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë