Order A Train Ticket TANI

etiketë: udhëtimit

Top 5 Qytetet verë në Evropë dhe Si të Merrni Ka

Koha e leximit: 5 minuta Çdo dashnor i vërtetë vera e di se qytetet e verës në Evropë ofrojnë verë të përballueshme dhe të mahnitshme. Nga Franca në Itali, dhe më tej, këto vende janë identifikuar nga shumë që të ketë verërat më të mira në botë. Pjesërisht, Kjo është për shkak të rritje ideale klimatike…

Top evropiane Tours Trajnimi Ju nuk duhet të humbasë

Koha e leximit: 4 minuta Udhëtim kudo është gjithmonë e mahnitshme dhe të bëjmë atë për të zbuluar qytete të bukura, Historia e një vendi apo kultura shumë të ndryshme nga e jona. Megjithatë, ju nuk keni për të shkuar larg nga shtëpia për të zbuluar vende të bukura. Ka disa turne tren evropiane…

Qytetet bukur për të vizituar në Austri dhe Itali me hekurudhë

Koha e leximit: 4 minuta Me kaq shumë profile të larta, Vendet e popullarizuar si Franca, Gjermania, dhe Zvicra, nuk është çudi Austria nuk ka qenë duke marrë sa më shumë vëmendje! Ne rregull, Italia kurrë nuk të vërtetë ra off hartë, por rruga tren nga Austria për në Itali të sigurt është lënë pas dore. por, kjo është në lidhje me të…

5 Arsyet për të hipur Trenat natës në Evropë

Koha e leximit: 3 minuta Edhe pse trenat natës evropiane fjetura janë duke u bërë diçka e një specie të rrezikuara (linjat ajrore buxhetore ne jemi duke kërkuar në ju!), dashuruar trenit ende nuk janë hequr dorë! Për dashamirët e trenit entuziaste, asgjë nuk mund hopping në bordin e trenave të natës dhe duke shijuar bukurinë e distanca të gjata pa…

Must A Eksperienca Evropë me tren

Koha e leximit: 4 minuta Europa është një kontinent pabesueshme për të eksploruar! Me kaq shumë gjëra për të parë, të bëjë dhe të zbuloni, është vendi i përsosur për të planifikuar pafund, Evropa përjeton me tren. Ky artikull është shkruar për të edukuar rreth Trenit Travel dhe është bërë nga Save një tren, Treni Cheapest…

Turne në Italinë Veriore me tren

Koha e leximit: 3 minuta Italia është një nga vendet më të njohura në Evropë për t'u vizituar për shkak të shumëllojshmërisë së destinacioneve brenda kufijve të saj. Pjesën veriore të Italisë është një pikë e nxehtë Kryeministri kur është fjala për kulturën italiane, me aq shumë për udhëtarët për të parë dhe të bëjë. Nëse mostrave verë gjobë…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë