Order A Train Ticket TANI

etiketë: udhëtime të gjata

Udhëzues për Hartat e Rrugës Evropiane për Trenat

Koha e leximit: 5 minuta Ne fuqimisht besojmë se udhëtimi hekurudhor është një nga mënyrat më të mira dhe më të eko-miqësore për të udhëtuar. Për këtë qëllim, ne kemi koordinuar me gati dy duzina operatorëve të ndryshëm të trenit për të ju sjellë më të mirë dhe të lirë bileta treni në Evropë. Kjo do të thotë që mundemi…

10 Shumica Streets bukura në Evropë

Koha e leximit: 5 minuta Evropa është e mbushur me disa nga rrugët më të bukura. Nga më elegante dhe ngjyra të pazakontë. Disa nga më të bukur rrugë në Evropë janë zbuluar tashmë dhe të mirë vendosur në rrugën e duhur turistik, por të tjerët janë të fshehura vërtetë gems se vetëm…

Këshilla Për Udhëtim me tren me fëmijët në Evropë

Koha e leximit: 6 minuta Paqësore dhe të kënaqshme. Dy fjalë që rrallë i dëgjoni prindërit duke përdorur kur tregojnë historitë e tyre të udhëtimit për pushime me fëmijë. Kështu që, ne kemi vendosur t'ju japim këshillat më të rëndësishme për të udhëtuar me tren me fëmijë në Evropë. Thjesht ka diçka në lidhje me trenat që qetësojnë fëmijët…

Rrugët më të mira Trajnimi evropiane

Koha e leximit: 4 minuta Pasi të keni provuar komoditetin, komoditet, dhe e mrekullueshme e përgjithshme e udhëtimit me tren, kjo është një kthim vështirë të jetës para-hekurudhor. Sidomos kur ne jemi duke folur për rrugët më të mira evropiane trenit në verë. Një kontinent mbushur me rrugët piktoreske, peisazhe dramatike, dhe një tepricë destinacionesh të pabesueshme…

Modern Art Galleries në Evropë dhe ku të gjejnë ata

Koha e leximit: 3 minuta Dashamirët e artit modern kanë shumë vende për të vizituar në Evropë. Me një pasuri të tillë të zgjedhjes, ndoshta pjesa më e vështirë është zgjedhur një destinacion. Megjithatë, nëse jeni duke kërkuar për të vizituar pikat e nxehta kryeministrit Europës për eksplorimin artistik, pse nuk planifikoni udhëtimin tuaj rreth tij?…

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë