Order A Train Ticket TANI

Lojë Falas Interaktive e Trenave

Lojë treni – Traino lojë interaktive – Lojë falas trenash – Simulator i Trenave – Trenat ndërveprues

 

Lojë Interaktive e Trenave

Hapni brenda botës së mahnitshme të hekurudhave dhe shijoni këtë lojë unike të simuluesve të trenave, çdo dy sekonda një tren i ri largohet nga stacioni dhe ju duhet të rregulloni shinat në trenin me numër të lëvizur, kështu që mund të shkojë me siguri në destinacioni i duhur.

 

Rregullat e Lojërave të Trenave

Këto janë disa rregulla, udhëzimet, dhe veçoritë falas Lojë trenash:

 1. Klikoni Luaj në të majtën e sipërme të lojës së trenit.
 2. Pastaj lëvizni dhe klikoni Fillo në mes të ekranit të lojës.
 3. Mund të ndryshoni trenat hartë.
 4. Secili tren ka një numër në të dhe stacioni i trenit destinacion ka gjithashtu një numër.
 5. E shina hekurudhore në këtë lojë duhet të rregullohet në një mënyrë për të lejuar kalimin e trenit në destinacionin e tij.
 6. Nëse arrini destinacionin e duhur në këtë lojë treni Interaktiv, do të merrni pikë pozitive.
 7. Nëse treni juaj arrin në destinacionin e gabuar në imituesin e trenave, do t'ju jepen pikë negative.
 8. Ju mund të injoroni pemët në lojën interaktive Train, ato janë thjesht për ta bërë pamjen e lojës më të këndshme, ato nuk krijojnë ndonjë rezultat për ju.
 9. Loja është e përshtatshme për të rriturit dhe fëmijët që kënaqen me trenat.
 10. Loja jonë e imituesit të trenave është plotësisht falas, ju mund të na mbështesni nga:
 • Regjistrohuni në listën tonë të postimeve në blog
 • Bleni bileta treni në saveatrain.com

 

Ekrani kryesor i imituesit tonë të trenave

Këtu është një vështrim paraprak i faqes kryesore të lojës tonë Train (loja aktuale eshte me poshte), filloni sot të jeni një manjat hekurudhor.

 • Për të luajtur ndeshjen e trenit duhet të klikoni LUAJ sipër majtas, dhe pastaj FILLONI në mes të ekranit

 

Faqja kryesore e lojës së trenave

 

Më në fund loja jonë e trenave ndërveprues

Asnjë Lojë Rrugët e Trenave të Vërtetë

Këto janë disa nga rrugët kryesore të trenave që mund të gjeni në saveatrain.com faqe interneti.

Biletat Milano në Romë

Biletat e Firences për në Romë

Biletat Pisa në Romë

Biletat e Napolit në Romë

Biletat e Brukselit në Bruges

Biletat e Antwerp në Bruges

Biletat e Brukselit në Vjenë

Biletat e Gentit në Bruges

Biletat e Amsterdamit në Londër

Biletat e Parisit në Londër

Biletat e Berlinit në Londër

Biletat e Brukselit në Londër

Biletat e Frankfurtit në Berlin

Biletat e Kopenhagës në Berlin

Biletat Hanover në Berlin

Biletat e Hamburgut në Berlin

DHE SHUM M SHUM

 

Save A Train gjithmonë i vendos klientët e saj udhëtarët dhe trajnon udhëtarët para fitimeve të kompanisë, ne besojmë se kjo krijon një lidhje më të mirë mes nesh dhe mbështesim Save A Train në një periudhë afatgjatë, prandaj gjithmonë përpiqemi të krijojmë përmbajtje të këndshme dhe të dobishme për ju, kësaj here kemi zgjedhur të bëjmë një lojë falas të trenave, kështu që ju të mos paguani për një lojë tjetër ose aplikacion për lojë treni dhe gjithashtu mos harroni se ju dhurojmë argëtim falas ? ?.

 

Tani që mësuat për Lojën tonë Superb të Trenit Falas, ne besojmë se ju duhet të dini se për të marrë më të mirë dhe bileta më e lirë të trenit çmimet – Ju duhet të porosisni biletat tuaja të trenit në Ruaj një tren.

 

A doni të embed këtë faqe onto faqen tuaj, vetëm klikoni këtu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-game%2F%3Flang%3Dsq- (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)

Copyright © 2021 - Ruaj një tren, Amsterdami, Holandë
A mos i lënë pa një të pranishëm - Të marrë kuponat dhe lajme !