Order A Train Ticket TANI

etiketë: travelbelgium

Festat Beach me tren në Belgjikë

Koha e leximit: 3 minuta Për një vend të vogël, Belgjika ka pjesën e saj të drejtë të udhëtimeve trenit hollë me shumë një pamje e mrekullueshme për të parë. Bregdeti belge është një mënyrë e madhe për t'u çlodhur dhe të gëzojnë kohë e mirë dhe 65 kilometra të bregdetit, ka shumë aktivitete emocionuese bregdetare në…

Shumica e stacioneve të bukura të Evropës hekurudhore

Koha e leximit: 3 minuta Jeta është në lidhje me udhëtimin sesa destinacion, dhe në rastin e këtyre stacioneve hekurudhore më të bukura – se duke thënë se me të vërtetë është e vërtetë. Ndërsa shumica e udhëtarëve afrohen stacione treni, si pikënisje për udhëtimin e tyre, ju do të gjeni se këto stacione treni…

3 Qytetet evropiane vizituara Shkarko By Train

Koha e leximit: 3 minuta Ka kaq shumë qytete të bukura në Evropë, dhe për më tepër, ajo është aq e lehtë për të vizituar të gjithë ata. Udhëtimi me tren është një mënyrë e madhe për të parë këto destinacione kovë-List. Këtu janë 3 Qytetet evropiane më të mirë të vizituara me tren. Ky artikull është shkruar për të edukuar…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë