Order A Train Ticket TANI

etiketë: travelberlin

7 Turnetë më të mira falas për shëtitje në Evropë

Koha e leximit: 6 minuta Ka udhëzues të panumërt me këshilla dhe rekomandime për çdo lloj udhëtimi në Evropë, dhe çdo lloj udhëtarësh. Këto libra udhëzues janë të shkëlqyeshëm për të mësuar rreth historisë dhe kulturës, por ata nuk do t'ju tregojnë për këshillat e brendshëm të Evropës. Turne falas në këmbë janë fantastike…

Udhëtime mirë ditë për të marrë nga Berlini

Koha e leximit: 4 minuta Udhëtimet ditore me vlerësim më të lartë për të marrë nga Berlini janë një domosdoshmëri pavarësisht se Berlini në vetvete është një vend fantastik për t'u vizituar! Nuk janë tërheqjet mjaft të mëdha në kryeqytetin e Gjermanisë për të mbajtur të pushtuar për ditë. megjithatë, day trips from Berlin to the neighboring towns and countryside can

Ku To See Fascinating Rruga Artit në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta Arti rrugë është një formë moderne e shprehjes artistike që e bën qytetet tona më të bukur. Një afresk i mirë rrugë gjithashtu mund të ju frymëzojnë për të menduar në lidhje me një temë të rëndësishme sociale apo të ju kujtoj veprat e mjeshtrave klasike. Qytetet e Evropës janë plot…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë