Order A Train Ticket TANI

etiketë: travelgermany

më i lartë 5 Qytetet verë në Evropë dhe Si të Merrni Ka

Koha e leximit: 5 minuta Çdo dashnor i vërtetë vera e di se qytetet e verës në Evropë ofrojnë verë të përballueshme dhe të mahnitshme. Nga Franca në Itali, dhe më tej, këto vende janë identifikuar nga shumë që të ketë verërat më të mira në botë. Pjesërisht, Kjo është për shkak të rritje ideale klimatike…

Pse Train Travel në Gjermani është Amazing

Koha e leximit: 3 minuta Gjermania ka male madhështore, fshat që merr frymë, dhe qytete kozmopolite të cilat e bëjnë udhëtimin me tren atje një përvojë joshëse. Ka shumë vende të pabesueshëm për të parë, duke përfshirë Berlinin, Mynih, Hamburg, Cologne, dhe Frankfurt, dhe shume te tjere. Këto pikat e nxehta dhe qytetet më të vogla janë të gjitha të ndërlidhura me një sistem të mirë-organizuar trenit hi-shpejtësi. kjo…

Top evropiane Tours Trajnimi Ju nuk duhet të humbasë

Koha e leximit: 4 minuta Udhëtim kudo është gjithmonë e mahnitshme dhe të bëjmë atë për të zbuluar qytete të bukura, Historia e një vendi apo kultura shumë të ndryshme nga e jona. megjithatë, ju nuk keni për të shkuar larg nga shtëpia për të zbuluar vende të bukura. Ka disa turne tren evropiane…

5 Arsyet për të hipur Trenat natës në Evropë

Koha e leximit: 3 minuta Edhe pse trenat natës evropiane fjetura janë duke u bërë diçka e një specie të rrezikuara (linjat ajrore buxhetore ne jemi duke kërkuar në ju!), dashuruar trenit ende nuk janë hequr dorë! Për dashamirët e trenit entuziaste, asgjë nuk mund hopping në bordin e trenave të natës dhe duke shijuar bukurinë e distanca të gjata pa…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë