Order A Train Ticket TANI

etiketë: Train Travel

Mirë Resorts All-përfshirës në Evropë

Koha e leximit: 4 minuta Planifikimi një pushim në Evropë ndonjëherë mund të marrë një kohë. Për udhëtar përpiktë, kjo është një investim i rëndësishëm kohë të kërkimit logjistikën e udhëtimit dhe të zgjedhë një vend për të qëndruar. Nëse ju shkoni të gjithë-përfshirëse apo jo? Si do të shkoni atje, nga…

Restorantet më të mira kineze në Europë

Koha e leximit: 4 minuta Autentike djegëse dhe e mbushur me shije të pabesueshme, ushqim i mirë kinez ndonjëherë është e vështirë për të ardhur nga në Evropë. megjithatë, Lajm i mirë është se ka restorante të mëdha kineze në Europë - ju duhet të dini se ku për të gjetur ata, dhe si për të arritur atje….

Udhëtim në Strasburg By Train

Koha e leximit: 3 minuta Kur një udhëtar përmend vizituar Francën, shumica e njerëzve në çast do të mendojnë e Parisit. megjithatë, Franca kapitali nuk është i vetmi qytet me vlerë vizituar në këtë vend të bukur, Udhëtim në Strasburg është në të ri. Shumë vende të tjera janë të denja për vlerësim për të gjithë…

Ku Mund Ti festojnë Purimit Në mars

Koha e leximit: 7 minuta Jewish Mardi Gras dikush? Shkruani karnaval Purimit! festojnë Purimit në ditët 14 dhe 15 Adar, Muajin e dymbëdhjetë i kalendarit hebraik që përkon me muajin mars. Purim ka një karnaval si atmosferë, me njerëz ose të veshur me rrobat e tyre më të mira të Shabatit ose veshje të zbukuruara…

Gjërat më të mira për të bërë në Londër dhe Si të Merrni Ka

Koha e leximit: 3 minuta Kur vjen puna për të vizituar kryeqytetet më të famshme të Evropës, Londra është pa dyshim në krye të listës së dëshirave çdo turist dhe ka shumë gjëra për të bërë në Londër. Ajo ka një kohë të gjatë, histori interesante; Monumentet e bukur dhe pamjeve; and there’s plenty of things to

Pse ju duhet të jetë Udhëtim në Evropë në pranverë

Koha e leximit: 6 minuta Çdo njeri është ëndërroja të pranverës për të motit të ngrohtë. Alwaysshtë gjithmonë një kohë e bukur në Evropë kur bora e dimrit hap rrugën për rinovimin me shkëlqim të pranverës. Parqe dhe kopshte të vijë e gjallë dhe qytete të kthehen përsëri jetën. Udhëtim në Evropë në pranverë, përpara…

A Planifikues Europe Route ju ndihmon të lundruar

Koha e leximit: 3 minuta A Planifikues Europe Route është thelbësore në organizimin udhëtimin tuaj tren nëpër Evropë. Së pari, ka mbi 10,000 Destinacionet mund të vizitoni në Evropë. Për shkak të numrit të destinacioneve, është e rëndësishme të kërkimit shkencor si të hartë të udhëtimit tuaj. Ju ndoshta dëshironi…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë