Order A Train Ticket TANI

etiketë: udhëtim tren

Qytetet bukur për të vizituar në Austri dhe Itali me hekurudhë

Koha e leximit: 4 minuta Me kaq shumë profile të larta, Vendet e popullarizuar si Franca, Gjermani, dhe Zvicra, nuk është çudi Austria nuk ka qenë duke marrë sa më shumë vëmendje! Ne rregull, Italia kurrë nuk të vërtetë ra off hartë, por rruga tren nga Austria për në Itali të sigurt është lënë pas dore. por, kjo është në lidhje me të…

Si të bëni trajnimin e udhëtimit të biznesit në mënyrë korrekte

Koha e leximit: 3 minuta Zhgënjimet dhe elementi i humbjes së kohës në radhët e regjistrimit në aeroport dhe bllokimet e trafikut në aeroport janë të gjitha shumë të njohura për udhëtarët e biznesit. Pavarësisht nëse po shkoni në një udhëtim të shkurtër biznesi me tren apo një më të gjatë që do të zgjasë disa…

Udhëtim me aftësi të kufizuara në Evropë Made Easy

Koha e leximit: 4 minuta Pse ne e udhëtimit me tren? udhëtimit tren është zbutës, praktike dhe ofron një aspekt social që metoda të tjera të transportit thjesht nuk mund të përputhen. megjithatë, udhëtonte me aftësi të kufizuara mund të jetë e frikshme për disa. Kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të gëzojnë në fun, megjithëse. kjo…

Këshilla për të hipur me fëmijët në një tren

Koha e leximit: 3 minuta Për familjet me fëmijë, Hipur me fëmijët në një tren mund të jetë edhe një mënyrë emocionuese dhe të përballueshme për të udhëtuar. Është gjithashtu ndoshta më të rehatshme dhe më pak stresues, kur ju jeni të udhëtojnë me fëmijët. Ne e dimë që udhëtojnë me fëmijët është e frikshme pa marrë parasysh se çfarë…

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë