Order A Train Ticket TANI

etiketë: Travelingtips

7 Ujëvarat më të bukura në Evropë

Koha e leximit: 6 minuta Të udhëtosh për në Evropë po udhëton përsëri në kohë në një tokë të magjepsur pallatesh, pyjet, dhe natyrën më të bukur dhe ujëvarat. Qoftë duke udhëtuar për në Itali apo Zvicër, planifikimi i një 2 udhëtim muaji në euro, ose të ketë vetëm një javë për një vend evropian,…

Eksplorimi i mirë zbulimet me Kolegjin Mates

Koha e leximit: 5 minuta Kur udhëtojnë në shoqërinë e miqtë kolegj, kjo është krejtësisht në rregull që të mos ketë një itinerar dhe vetëm të jetë spontan. Turne një vend me pa pritjet apo ndonjë planifikim paraprak është në të vërtetë mënyra më e mirë për të zbuluar thesaret e fshehura. Kjo lë hapësirë ​​të mjaftueshme për…

Këshilla për të hipur me fëmijët në një tren

Koha e leximit: 3 minuta Për familjet me fëmijë, Hipur me fëmijët në një tren mund të jetë edhe një mënyrë emocionuese dhe të përballueshme për të udhëtuar. Është gjithashtu ndoshta më të rehatshme dhe më pak stresues, kur ju jeni të udhëtojnë me fëmijët. Ne e dimë që udhëtojnë me fëmijët është e frikshme pa marrë parasysh se çfarë…

How To Save Money mbi tarifat e trenit

Koha e leximit: 3 minuta Udhëtimi nga vendi në vend, ose qytet për qytet, është një eksperiencë me të vërtetë e mahnitshme dhe voyaging me tren është një nga metodat më të mira për të bërë këtë. fares trenit evropiane janë kryesisht të bazuara në distancë udhëtoi, megjithatë, many European rail companies have now moved

Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë