Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/09/2022)

Teknolojinin ilerlemesi ile, seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu günlerde seyahat etmenin pek çok yolu var, ama tren yolculuğu seyahat etmenin en iyi yoludur. toplandık 10 trenle seyahat etmenin faydaları, Avrupa'da nasıl dolaşılacağı konusunda hala şüpheleriniz varsa, çok faydalı bulacaksın.

  • Demiryolu taşımacılığı yolculuğuna en çevre dostu yoludur. Bu makale Tren Seyahat hakkında eğitmek için yazılmıştır ve Kaydet A Train tarafından yapıldı, Avrupa'nın En Ucuz Tren Biletleri.

 

1. Çevre Dostu Seyahat

Trenle seyahat etmek çevre dostu bir seyahat şeklidir. Z kuşağı gezginleri, veya yakınlaştırıcılar, dünyayı keşfederken ve kültürleri keşfederken yeşil ulaşımı kullanma konusunda çok güçlü hissediyorum. Trenle seyahat etmek, arabalara veya hava yolculuğuna göre daha az karbon üretir. ek olarak, trenler toplu taşıma olduğu için, yakıt birçok yolcu arasında paylaşılıyor, bireysel seyahate kıyasla.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

10 Benefits Of Traveling By Train

 

2. Dünyanın En İyi Manzaraları

Dünyanın en güzel manzaralarından bazıları sadece bir trenin penceresinden görülebilir.. Tren yolları, arabaların ve otobüslerin asla geçemeyeceği harika yerlerden geçer.. Trenle seyahat etmenin faydası, araba kullanmadan ve rahat bir tren koltuğunda bu manzaralara hayran kalabilmenizdir..

Tren penceresinden manzaralara hayran olmanın yanı sıra, yolculuk bir fırsattır seyahatlerinizi belgeleyin. Araba kullanmak yerine trenle seyahat etmek, keşfetmek için bir mola vermenizi ve tanıştığınız tüm insanları ve ziyaret ettiğiniz yerleri hatırlamanızı ve bunları bir günlüğe yazmanızı sağlar., ayrıca yoldaki manzaradan detaylar.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Mountain Railway

 

3. Hava Gecikmesi Yok

Uçakla seyahat ettiğinizde, çok sık gecikmeler veya, en kötü senaryoda, uçuş iptalleri. Araba ile seyahat etmeyi seçebilirsiniz, ama bir kış tatili planlıyorsanız, daha sonra yoğun kar nedeniyle kapanan yollar ve hatta kaygan yollar seyahatinizde gecikmelere neden olabilir. Önünüzde uzun bir yolculuğunuz varsa, birkaç saatlik gecikmeler bir dizi gecikmeye neden olabilir..

ancak, tren yolculuğu çok daha kolaydır ve aşırı hava değişimlerinde gecikme olmaz. Trenler dakikliği ve konforu ile ünlüdür ve trenle seyahat etmek çok güvenlidir., özellikle kötü hava koşullarında. Örneğin, bu Trans-Sibirya treni Yılın büyük bölümünde dışarıdaki hava karlı ve soğukken Avrupa'dan Rusya ve Çin'e seyahat etmenin en iyi yolu.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

10 Benefits Of Traveling By Train in a city

 

4. Dakiklik

Bir yolculukta olabilecek en kötü şeylerden biri, bir uçuşun bir açıklama yapılmadan ertelenmesi veya iptal edilmesidir.. Trenler çok dakik ve tarifelere bağlı. Tren gecikmeleri nadirdir ve önceden haber verilmeksizin zar zor gerçekleşir.

bu nedenle, Biri 10 trenle seyahat etmenin faydaları dakikliktir. Birden fazla ulaşım aracıyla sıkışık bir programda seyahat ediyorsanız, Sonra alarak bir tren yolculuğu seyahat etmenin ideal yoludur.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

5. Merkez İstasyon Konumları

Trenle seyahat etmenin avantajı, şehir merkezinden bir trene atlayabilmenizdir., Avrupa'nın çoğunda. Avrupa'da tren istasyonları merkezi konumlarda yer almaktadır., trenleri her tür gezgin için erişilebilir ve konforlu hale getirmek.

Böyle, çoğu durumda, merkez tren istasyonu olacak 7 şehir meydanından dakika yürüme mesafesinde. Bu nedenle, havaalanından otele ve geri trenle seyahat etmek, çoğu Avrupa şehrinde seyahat etmenin en rahat yoludur..

 

 

6. karşılanabilirlik

Trenler hızlı, modern, rahat, ve gezginler için harika zaman kazandırıcılar. Bu büyük faydalara rağmen, trenle seyahat etmek, seyahat etmenin en bütçe dostu yollarından biridir. Demiryolu şirketlerinin her gezgin için harika teklifleri var: aile, işadamı, yalnız gezgin, yaşlı gezgin, ve daha fazlası.

Dahası, her türlü yolculuk için benim tren geçişlerim var. Böylece, Eğer sen Avrupa'da bir bütçeyle seyahat etmek, veya savurganlık arzusuyla, zamanı kısıtlı, yalnız bir gezgin, veya bir arkadaşla seyahat etmek, o zaman tren seyahati en uygun fiyatlı ve önerilen seyahat şeklidir.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

Train Station Wallpaper

7. Çalışma yeteneği

Otobüslerin aksine, trenler her zaman Wi-Fi bağlantıları sunar, tablolar, ve yolculuğunuz sırasında rahat bir çalışma ortamı. satın almanız gerekebilir, ancak 1Aziz business class'ta seyahat etmek veya ücretsiz Wi-Fi almak için sınıf bileti, iş için seyahat ediyorsanız, o zaman bir tren yolda çalışmak için en iyi koşulları sunar.

Böylece, tren, bir sunumu veya bir raporu bitirmek için mükemmel bir yerdir. iş için seyahat. ek olarak, Değerli zamanınızı kaybetmeden yüz yüze görüşmeyi kullanarak çevrimiçi olarak bazı iş görüşmeleri yapabilirsiniz. yakınlaştır veya Ekipler kesinlikle iş toplantıları yapmanın kabul edilebilir bir yolu haline geldi, her neredeysen.

 

Man Working On Laptop In a Train

8. Grup Seyahatleri İçin Mükemmel

Trenler, arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte seyahat etmenin harika bir yoludur. Otobüs ve uçakların aksine, Trende, tüm grup bir masanın etrafında birlikte oturabilir veya bir kabini paylaşabilir. üzerinde inanılmaz rahat yataklı trenler ve uzun yolculuklar, dört kişilik bir kabin rezerve edebileceğiniz yer.

Trenle seyahat eden gruplar için ek bir avantaj, bazı demiryolu şirketlerinin gruplar için özel teklifleri olmasıdır.. Örneğin, Eğer kadar alabilirsiniz 30% kapalı bir grupta seyahat ediyorsanız 3 ile 9 yolcular, seyahatinizde büyük bir kurtarıcı olabilecek. Böyle, harika bir indirim kazanın ve yolculuğunuzu en rahat hissettiğiniz kişilerle paylaşın, sağlıklı ve keyifli bir uykuyu garanti eder.

Lyon Versay trenleri

Paris Versay trenleri

Orleans-Versay trenleri

Bordeaux-Versay trenleri

 

10 Benefits Of Traveling By Train

9. Rahat Uzun Yolculuklar

Uzun mesafeler seyahat etmek sabır gerektirir, zaman, ve hazırlık. Trenler, kısa sürede ve minimum çabayla çok fazla kilometre kat etmenin harika bir yoludur.. Şehirlerarası veya bölgesel trenler en iyi imkanlarla donatılmıştır, yolculara hitap etmeye hazır’ her ihtiyaç.

Gezginlerin bir şeyler atıştırmak için bir sonraki durağın nerede olduğu konusunda endişelenmesine gerek yok, banyo molaları, hatta bağlantı uçuşuna geçmek için pasaport kontrolünden geçmek. Trenlerde bir kafeterya var, sınır kontrol noktasında inmeyi gerektirmez, ve koltuktan birkaç adım ötede 8 saatlik bir tren yolculuğunda ihtiyaç duyabilecekleri her şeye sahip olurlar..

Münih Innsbruck trenleri

Innsbruck trenleri Salzburg

Oberstdorf Innsbruck trenleri

Graz Innsbruck trenleri

 

High Speed Rail waiting for departure

10. Önceden Planlama

Otobüs yerine trenle seyahat etmenin en büyük avantajlarından biri, araba, veya uçak, ne zaman yola çıkacağınızı ve ne zaman varacağınızı tam olarak bilmenizdir.. Bu avantaj, iş seyahatinde olanlar için mükemmeldir, trafik sıkışıklığı veya teknik sorunlar nedeniyle seyahat programlarında gecikme riskini göze alamayanlar. Üstelik, trenle seyahat etmek sizi tam olarak gitmeniz gereken yere götürecektir, yönlerde kaybolma veya kötü olma eğiliminde olmanız durumunda.

Böylece, seyahat için güvenilir bir ulaşım aracı şarttır, ve önceden plan yapma yeteneği en iyiler arasında 10 trenle seyahat etmenin faydaları. basitçe tren biletinizi çevrimiçi ayırtın, ve otel rezervasyonu yaparak seyahatin geri kalanını önceden planlayın, turlar, ve yapmak istediğiniz diğer aktiviteler.

Viyana Budapeşte trenleri

Prag Budapeşte Trenleri

Münih Budapeşte trenleri

Graz Budapeşte trenleri

 

Vintage Train Station

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, Unutulmaz bir tren yolculuğunu planlamanıza ve bundan yararlanmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız..

 

 

“Trenle Seyahat Etmenin 10 Faydası” adlı blog yazımızı eklemek ister misiniz?"Sitenize? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2F10-benefits-traveling-by-train%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)