Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/04/2021)

Birkaç gün anlamaya çalışıyor olsun senin bisiklet dişlileri ama yine de doğal bisiklet parkurları tadını, veya Canterbury'ye destansı bir 1,800km yolculuğu Roma, bizim 5 En iyi Bisiklet Avrupa'da Seyahat etmek rotaları size ilham olacak!

 

1. listemizde İlk 5 En iyi Bisiklet olduğu Avrupa'da Seyahat etmek rotaları: Passau, Almanya için Viyana

Bunlardan herhangi birini giderken akıllı bisiklete türünü seçin 5 En iyi Bisiklet Avrupa'da seyahat etmek parkurları

Bu seferki yukarıda bahsedilen bisiklet dişli fiddler için değil. Biraz daha deneyimli İçin, ama oldukça Tur De France bisikletçi, Bu sizin içindir!

Bir haftalık birinci döngü rota, Size tavsiye ederim treni yakalamak Passau Alman sınırından, güzel bir şehir nehirler Inn, Tuna, ve Ils buluşuyor. Drasch at Matthias bisiklet kiralayın Bisiklet Kliniği ve Tuna yanında trafiğe kapalı yollar boyunca kapalı pedal.

Esterbauer bir rehber yayınladı İngilizce bu klasik rota için: haritalar mükemmel (gerçi okuma iken binmek çalışmayın. denedim. Kısa hikaye; o kötü bitti) haritalar size verecektir konaklama listeleri için ipuçları ve yol boyunca ilgi çekici yerleri, Melk ve Avusturya asma ve meyve yetiştirme alanları gibi. Fahrrad-Klinik bir ile bir düzenleme vardır otel Eğer bisiklet bırakın Viyana eteklerinde. Linz geri trenine binmek ve ev uçan önce Viyana'da bir gün ya da öylesine harcayın.

Münih Salzburg trenleri

Münih Passau trenleri

Nürnberg Passau trenleri

Passau Salzburg

 

2. Çevrim Rota: Via Francigena, İtalya

5 Avrupa'da bisiklet rotaları

Coğrafi olarak meydan için, Bu olmalıdır senin 5 için bisiklet rotaları Avrupa'da seyahat liste. Bu İtalya'da en uzun tabela bisiklet rotası! Via Francigena sınırındaki Büyük St Bernard Geçidi çalışır İsviçre için St Peter Bazilikası Roma'da.

Bir hac güzergahı kez, o bin yıldan daha eski. rota içinden biniciler alır Toskana manzara ve geçmiş ortaçağ kasabaları gibi San Gimignano. Sadece Kendine fazladan bir kaç gün verir misiniz fotoğraf durakları, nadiren şarap tadımı, ve Roma içine girişimizi zevk.

Roma Biletleri Floransa

Cenevre Chur trenleri

Milan Tirano trenleri

Bergamo Tirano trenleri

 

 

3. Tuna Döngüsü Yolu

Eğer istersen gezi bir aile ilişkisi yapmak sonra Tuna Döngüsü Yolu en iyi bahis! Avrupa'daki en iyi bilinen ve iyi gitti bisiklet yolları biridir. o şaşılacak Yani biri 5 En iyi Bisiklet Avrupa'da seyahat etmek parkurları.

Bu Tuna'ya izler nehir onun kaynağından Almanya Karadeniz'e tüm yol, ama iz en popüler germek 190 mil (306 km) Passau ve Viyana doğal Alman köy arasında porsiyon, Avusturya. Neredeyse tamamen araçsız ve nispeten düz, bu yol-büyük bölümünde Almanya ve Avusturya'da arasındaki sınırı çaprazından her yaşta ve yetenek bisikletçiler için mükemmel bir sürüş-is.

Berlin Dresden trenleri

Berlin Potsdam trenleri

Frankfurt Berlin trenleri

Berlin Hamburg trenleri

 

4. Hollanda Kavşak Ağı

Hollanda renkli bisiklet park

bent olarak öne çıkmaktadır sadece bir bisiklet yolu listelemek için çok zor Hollanda'da en iyi. Aslında, bizim 5 Bisiklet rotaları sadece Hollanda yollarının ibaret olabilir Avrupa listesinde seyahat etmek! Bu tür fantastik bir bisiklet ile bir ülkedir altyapı Eğer her yerde size döngüsü bir tedavi için konum! birleşme ağı sonra levhalarla rotalar, boyunca sürmek 32,000 bisiklet yolu km arasındaki kısa mesafelerde neşeli düz dikkate değer yerler.

Eğer huzurlu keşfetmek için arıyoruz olsun sahil şeridi ve güzel liman Hollanda'nın Kuzey Denizi kıyısında köyleri, ülkenin renkli ampul yetiştirme alanları, veya Amsterdam'ın hareketli başkent çevresindeki yolları, Eğer yavaş bir hızda aktif bisiklet hakkında harika olan her şeyi somutlaştırmak bisiklet yolu bulacaksınız.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

5. Döngü Dieppe PARİS'E Rota (veya Londra)

Dieppe'den Paris'e Döngü Rotası

Bu bazıları için bir uzun mesafe olmayabilir (Benim için miydi! lol!) fakat 127 Dieppe Paris uçak mil güzel birkaç gün bisiklet sağlar! En ünlü bisiklet yolu Caddesi Verte olduğunu, ama en iyi yol öncülük ettiği Donald Hirsch.

Donald'ın rota

Rotanın erken mil küçük Fransız köyleri menderes, haddeleme çıkışlar ve buğday ve mısır geçmiş alanlar üzerinde. gerçi gezi çok erken şarap tadımı yapmak için çalışın! Yollar olsa sakin ve güvenli, ve ilginç ama yorucu değil tutmak için yeterli tepeler vardır. Donald web sitesini döngüsü dostu konaklama bağlantılar içerir.

Paris yakınlarındaki sen gibi, Cadde Verte aksine, Bu rota trafiğini engellemek için kraliyet av ormanların bir dizi götürür. Sonra 120 Köylerin mil, alanlar, ve av ormanlar, Parc St Cloud girmek. Bu sadece Versailles sonra ormanlık bir alandır, Trafiğe kapalı, Uzun ve düz, ve uzun boylu ağaçlar ile sınırlanmıştır. Sonra, Eğer yol döşeli alana açılmaktadır görüyoruz, çeşme, ötesinde ve bir şey.

Donald'ın rota sola götürür, böylece yolun sonunda ne olduğunu görmek asla. Ama araştırmak için üzerinde bisiklet değer. Bir uçurumda bulacaksınız, hepsi ile Paris önünüzde uzanmış. Bu görünümden sizi nefessiz bırakacak, değil efor.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

üzerinde pedal almak ve birini seçmek için Hazır 5 En iyi Bisiklet Avrupa'da Seyahat etmek rotaları? Harika! Tüm bu yerlere yardımıyla trenle ulaşılabilir Kaydet A Train tabii ki! Yani planlama başlar ve bisiklet başlamak!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 En iyi Bisiklet Avrupa'da Seyahat etmek rotaları” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-best-cycling-trails-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın).