Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/02/2020)

Bkz ve deneyim çok daha Avrupalı ​​bir tren maceraya başlamadan tarafından. Avrupa'da trenle seyahat uyan örnek bir yöntemdir Avrupa turnesine ve hiçbir sır neden. , demiryolu ağı olduğu gezginler fethetmek böylece son derece gelişmiştir bir epik yolculuk birden ülkeleri ve kültürleri. seyahat herhangi bir biçimde olduğu gibi, Eğer mümkünse en kolay ve en keyifli bir yolculuk sağlamak için kendinizi hazırlamak iyidir. İşte vardır 5 Avrupa'da trenle seyahat için ipuçları.

 

Yukarıda Seyahat Ediyorsanız 14 günler – Farklı demiryolu geçitlerini araştırın

Gördüğünüz planlıyorsanız sayısız ülkeler Avrupa'da trenle seyahat ederken bir Interrail Pass yatırım dikkate almak akıllıca olabilir, veya AB üyesi olmayan vatandaşlar dediğinbu Eurail. Bir Interrail Geçiş yapacaktır için tren seyahat Daha kolay. ancak, Eğer bir iseniz sıkı bütçe, Bireysel biletler ucuz atlatmanın olabilir (Eğer esas doğusunu özellikle seyahat ediyorsanız Almanya). Bütçenizi düşünün ve size demiryolu geçişi kitap önce biraz araştırma yapmak. web sitemiz saveatrain.com Avrupa çapında gezi planı yardımcı başlamak için mükemmel bir yerdir.

Köln Trains Frankfurt

Köln Trains Brüksel

Viyana Köln trenleri

Hanover Köln trenleri

 

Avrupa'da trenle seyahat

sizin koltuk ayırmak için deneyin

Tren bileti ve koltuk rezervasyonu iki farklı şeydir. Bir bilet, bir trene sağlar, rezervasyon yaptırılması ve size belirli bir trende bir koltuk garanti. Önce yolculuk emin Trenin gerektirip gerektirmediğini anlaması, önerir, veya koltuk rezervasyonları kabul etmediğini.

Eğer mümkünse, koltuk ayırmak için denemek, Özellikle aşağıdakiler gibi uber popüler ülkelerde seyahat ediyorsanız Fransa, İtalya veya ispanya. Avrupa'da trenle seyahat için en, Eğer koltuk ayırmak gerekmez, ancak, trene binmeden ve umut en iyisi İyi bir fikir değil. Eğer koltuk orta çıkmak olabileceğini anlattı seyahat başkası rezerve ise. Yerini rezerve ederek, Eğer bir koridor veya pencere koltuk istiyorum seçebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve keyfini Tren yolculuğu Taşımak kesintiye uğramayacaktır bilerek.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Bologna

Roma Trains Napoli'nin


güvenli eşyalarınızı tutun

Avrupa'da trenle yolculuk biri olarak bilinir En güvenli yolu seyahat etmek. ancak, o pickpocketers bir göz tutmak önemlidir, Özellikle büyük şehirlerde durdurmak trenlerle. Bagaj savunmasız bırakmayın trende veya istasyon. üzerinde gece trenleri, Eğer uyku düşünüyorsanız, Küçük bir bisiklet kilidi ile rafa bagajı emin güvenli yapmak. huzur sahip olmak, pasaport almak için elbiselerinin altına bir bel paketi giymek, telefon ve herhangi önemli belgeler, herhangi bir potansiyel hırsızlar korunmaktadır.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Avrupa'da trenle seyahat

Az daha çoktur – Avrupa'da trenle seyahat için ipuçları

Giden ülkeye ülke veya şehre şehir eğlenceli ve heyecan verici bir yolculuktur. ancak, Eğer ağır bir yük taşıyan eğer yolculuk yorucu olabilir. temel paketi ve arkasında gerekli olmayan herhangi bir öğe veya ürünleri bırakın.

üstünde seyahat trende bağlı olarak, Avrupa'da trenle seyahat ederken koltuk rafları ve raflar üzerinde sınırlı depolama boşluk olmamalıdır. Onun yerine Büyük ve ağır bavul taşıyan, Kaliteli bir hafif sırt çantası yükünü hafifletmeye başka bir yoludur.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

Avrupa'da trenle seyahat için yolculuk için doğru malzemeleri Paketi

Avrupa sağlar trenle yolculuk sansasyonel görünümleri; ancak, Eğer daha bir yolculuğa daha başlamadan, özellikle zaman geçirmek için birkaç anahtar öğe getirmek için iyi bir fikirdir 2 saatler. Kitap okumak, izlemek bir film tabletinizde, Seyahat dergide yazmak veya başka yolcu ile bir konuşma kadar grev ve bunu biliyorsun önce sonraki hedefe olacak.

Antwerp Trains Brüksel

Amsterdam Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Paris Antwerp trenleri

 

 

Çoğu trenler restoran ya sahip, sandviç satarak gelir kafeterya arabaları veya aperatif arabaları, meşrubat ve daha. Eğer sıkı bir seyahat bütçe veya Ama eğer belirli var beslenme gereksinimleri, o yolculuğa yönelik bazı aperatifler getirmek akıllıca olacaktır.

 

Avrupa'da trenle hareket yollarının Düşünme? git Online Bir Tren kaydet tüm özel ücretleri kontrol etmek ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için!

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-tips-for-traveling-by-train-in-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)