Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 29/07/2022)

gizli tarifler, akıllara durgunluk veren lezzetler, ve çok alkollü, dünyanın en iyi barlar ve kulüpler bunlara hizmet eder 10 mutlaka denenmesi gereken alkollü içecekler. Çin'den Avrupa'ya, Bazıları 10 dünya çapında denenmesi gereken alkollü içecekler birkaç yüz yaşında. yine de, onlar çok popüler, ve bir içki kapmak veya 2, tatilinizde kaçırılmaması gereken bir deneyim.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Dünya Çapında Denemek İçin Alkollü İçecekler: Aperol Spritz İtalya

Şarap bazlı kokteyl, Aperol Spritz lezzetlidir ve ana yemekler gelmeden önce malzemeleri tam doğru miktarda sarhoş eder.. Spritz klasik bir popüler aperatiftir. Kuzey İtalya'da, İlk olarak Venedik'te ortaya çıktı. Spritz, Campari'nin bir karışımıdır., prosecco, ve sodalı su, buzda, bu yüzden tazelemek için idealdir şehir tatiliniz.

Turuncu-kırmızımsı renkli içeceği yüksek kadehlerde göreceksiniz., İtalya'daki hemen hemen her restoran masasında. Aperol spritz, Akdeniz'in sıcak yaz günleri için ferahlatıcı ve mükemmeldir., bu yüzden İtalya'da yemek yerken bu alkollü içeceği denemelisiniz..

Milano'dan Venedik'e Trenle

Floransa'dan Venedik'e Trenle

Bologna'dan Venedik'e Trenle

Treviso'dan Venedik'e Trenle

 

Aperol Spritz capture In Italy

 

2. Absinthe Fransa

yasaklandıktan sonra 100 Fransa'da yıllar, Yeşil Peri popülerliğini geri kazanıyor. Bu yeşil alkollü içecek, Parisli yazarlar ve sanatçılar arasında bir favoriydi. 19-20inci Yüzyıl, çoğunlukla Montmartre'de. Absinthe'den biri 10 dünya çapında denemek için en güçlü alkollü içecekler.

Bugün, bir shot absinthe alabilirsin, ama bu içecek çok güçlü olduğu için sadece bir atış, Paris'teki birçok barda. La Fee Verte, lulu beyaz, L'Absinthe Cafe, dünyanın en güçlü alkollü içkisini deneyebileceğiniz en iyi yerlerden birkaçı. ancak, pelin her formunda tadacağınız temel malzemeler anasondur., pelin çiçekleri, ve tatlı rezene.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

Absinthe on fire In France

 

3. Sangria İspanya

Muhtemelen “Sangria”nın “Sangre” kelimesinden geldiğini bilmiyordunuz., kan, ispanyolca'da. Bu alkollü içeceğin içeriği konusunda endişelenecek bir şey yok, bu özel isim sadece güçlü kırmızı rengi ima eder. Öğleden sonra bir tabak Paella ile bir fincan Sangria'dan daha iyi bir şey yoktur..

Romalılar, Orta Çağ'da üzümlerden Sangria'yı ilk yaratanlardı.. Üzüm içeceği, bakterileri uzak tutmak için biraz alkol aldıktan sonra ünlü bir alkollü içecek haline geldi.. Geleneksel sangria, Tempranillo üzümlerinden yapılmıştır., Rioja bölgesinde yetiştirilen, ispanya. ancak, Bu lezzetli alkollü içeceği İspanya ve Portekiz'in her yerinde deneyebilirsiniz..

Barselona'daki en iyi Sangria'ya sahip birkaç önerilen yer: Arcano'da kava ve kırmızı Sangria, Biletlerde Sangria ile karpuz.

 

Sangria & Watermelon In Spain

 

4. cin İngiltere

Cin İngiltere'ye ilk kez 18. yüzyılda Hollanda'dan geldi.. Bunun nedeni, Cin'in yabani meyvelerden yapılmasıdır., bu nedenle Cin, soda ile karıştırılmış çilek bazlı bir içecektir., Su, ve bazen tatlandırıcı. Cin, İngiltere'deki barlarda kadınları ve erkekleri bir araya getiren ilk içkiydi.. Nedeni yüksek alkol, tüm engellemeleri ortadan kaldırmak.

Bugün, Cin çeşitli malzemelerle karıştırılır: nane, ızgara limon dilimleri, karabiber, ve sulu kırmızı-turuncu. Cin çok alkolik olduğu için, ışık hızından daha hızlı sarhoş olacaksın. Böylece, bir gruptaki barlara katılmanız her zaman tavsiye edilir. Bu şekilde birinden güvendesiniz dünya çapında önlemek için büyük seyahat dolandırıcılığı, kılık değiştirmiş dost canlısı yerel gibi.

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

Pouring Gin at a bar

 

5. Becherovka Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti'nin ikonik alkolü biradır. Çekya'da bira sudan ucuz, ve pek çoğu, denenmesi gereken alkollü içeceğin Becherovska olduğunu bilmiyor. Doğru, yüksek alkollü Becherovska içeceği kışın en popüler. Bu içecek şunlardan oluşur: 20 ot türleri, Tarçın aromalı, armut veya ananas suyu ile karıştırılmış. Bunun nedeni güçlü tıbbi aromadır., ve tabii ki 38% alkol.

Becherovska'yı denemek için en iyi yer Becher's Bar'da. Bu havalı bar, adını Josef Vitus Becher'den almıştır., likörü sindirim ilacından kim dönüştürdü, acı liköre bugün, geri 1807.

Nürnberg'den Prag'a Trenle

Münih'ten Prag'a Trenle

Berlin'den Prag'a Trenle

Viyana'dan Prag'a Trenle

 

 

6. Pimm Kupası Birleşik Krallık

İngiliz tatilinizde Wimbledon veya Chelsea yıllık çiçek şovuna katılmak? muhtemelen daha fazla içeceksin 1 bir fincan Pimm. Pimms, İngiltere'nin yaz etkinliklerinde nihai yaz içeceğidir, tatlı, buzlu, ve meyve ile servis edilir, sıcak yaz günleri için mükemmel.

ancak, Bu meyveli içeceği sadece hoş bir yumruk olarak algılamayın., çünkü aslında içerir 25% alkol. ek olarak, Pimms, alkol seviyelerine katkıda bulunan cin bazlıdır., bu yüzden nasıl olduğunu fark etmeyebilirsin bile 1-2 içecekler seni sarhoştan daha fazlasını alır en büyük yaz İngiliz etkinlikleri.

 

Pimm’s Cup In United Kingdom

 

7. Kışın Dünya Çapında Denenecek Alkollü İçecekler: Glühwein

Noel zamanı, Avrupa'da seyahat etmek için en iyi zamanlardan biridir, ve Yılbaşı marketleri en şaşırtıcı cazibe. Gluhwein harika bir mulled şaraptır, ve Almanya'daki Noel pazarlarında tadabilirsiniz., Avusturya, ve İsviçre, sadece mutlu kalabalıkları takip et.

Kırmızı şaraptan farklı olarak, Gluhwein daha tatlı, narenciye ile karıştırılmış, baharat, ve tarçın. ek olarak, sıcak satın alacaksın, soğuk Avrupa kışında dolaşmak için tatlı ve rahatlatıcı bir mola sağlayacaktır.. Soğuk hava içeceklerinin aksine, Schnaps, Avrupa'da denemek için aromalı alkollü içeceklere güzel bir alternatif.

Düsseldorf'tan Münih'e Trenle

Dresden'den Münih'e Trenle

Nürnberg'den Münih'e Trenle

Bonn'dan Münih'e Trenle

 

Alcohol Drinks To Try Worldwide In Winter: Gluhwein night In Germany

 

8. Çin'de Denemek İçin Alkollü İçecekler: Maotay Likörü

Ulusal Çin Maotai likörü Guizhou eyaletinde üretiliyor. Maotai ilk olarak 16. yüzyılda Ming hanedanlığı döneminde üretildi.. Bu mutlaka denenmesi gereken alkollü Çin içeceği, alkolün düzgün bir şekilde nefes alabilmesi için bu karışıma kadar birkaç yıl süren bir süreçte tahıldan yapılır..

Böyle, Eğer sen Çin'de seyahat etmek, o zaman kesinlikle bu eşsiz Maotami içeceği deneyin. tadına bakmak en iyisi 20-25 derece sıcaklık, lale şeklinde özel bir bardakta. Bu, soya sosu aromalı bu Çin likörünün zengin ve konsantre aromalarını tatmanızı sağlayacaktır..

 

Alcohol Drinks To Try In China: Fancy Maotai Liquor

 

9. Grappa İtalya

Bu lezzetli prinayı tadabilirsiniz. – üzüm brendi Kuzey İtalya'da popüler, İsviçre, ve San Marino. Öğle yemeğinde Aperol içerken, grappa yemekten sonra içilen bir içkidir., ağır makarna veya pizza yemeklerini sindirmeye yardımcı olmak için. bu nedenle, klasik şaraptan farklı olarak yüksek kadehlerde içeceksiniz, grappa küçük bardaklarda gelecek 1-2 ons.

ek olarak, Grappa'yı kısa espresso ile birlikte deneyebilirsiniz, hatta kokteyllerde karıştırılmış tadın, öyle ya da böyle, bu ünlü İtalyan alkollü içeceği denemekten keyif alacaksınız., ve İtalya'da mutlaka denemeniz gereken yiyecek ve içeceklere sabitlemeli.

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Trenle Venedik'ten Roma'ya

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

Grappa by the river In Italy

 

10. Jenever Belçika

Avrupa'nın en eski içkileri, Jenever, Cin'in kökenidir. ancak, bugün bu iki içecek çok farklı iki alkollü içecek. Belçika'dayken yaşlı ve genç Genever'i deneyebilirsiniz., bu genç Gen aperatif olarak, eski Gen yemekten sonra sindirim olarak.

Jenever, Belçika'nın ruhudur. 500 yıllar. Birçok kişi en iyi Belçika birasını tatmak amacıyla Belçika'ya seyahat ediyor. yine de, Jenever, Belçika'nın geleneksel alkollü içeceğidir.. Belçikalı Jenever'i hatıra olarak getirmek isterseniz, kilden yapılmış şişeyi ara, bu harika likörü saklayan ikonik el yapımı testiler.

Lüksemburg'dan Brüksel'e Trenle

Antwerp'ten Brüksel'e Trenle

Amsterdam'dan Brüksel'e Trenle

Paris'ten Brüksel'e Trenle

 

Jenever In Belgium

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, dünya çapında tatilinizi planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. en iyi barlar, barlar, ve bunları denemek için noktalar 10 dünya çapında alkollü içecekler bir tren yolculuğu uzağınızda.

 

 

“Dünya Çapında Denemeniz Gereken 10 Alkollü İçecek” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Falcohol-drinks-worldwide%2F- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)