Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/12/2021)

Manzara, gizemli köyler, gizlenmiş kaleler, ve sıradışı evler, bunlar 10 Avrupa'daki harika duraklar, kalış sürenizi uzatmayı gerektirebilir, ama kesinlikle görülmeye değer.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Avrupa'da inanılmaz duraklar: Rakotzbrücke, Almanya

Saksonya'da küçük bir parkta saklanmış, şeytanın köprüsü, Rakotzbrucke olarak da bilinir, Berlin'den zorlu yolculuğa tamamen değer. gelen sarmal kayalık köprü 1860, benzersiz şekli ve yapısı sayesinde gezginlerin ilgisini çeken ve büyüleyen bir manzaradır.. Her iki tarafta keskin kuleler ve çok sarmal köprü, şeytanın kendisi tarafından yapılmış gibi görünüyorlar, ama aslında hepsi insan yapımı.

Dahası, hikayeler, o zamanlar erkeklerin bu köprüyü şeytana bir teklif olarak yaptığını söylüyor, ama bugün sadece büyülü bir yer. Yakınlarda yapılacak çok şey yok, bu nedenle Rakotzbrucke ziyaretini Kromlau parkına yapılacak bir gezi ile birleştirmek en iyisidir.

Frankfurt'tan Berlin'e Trenle

Leipzig'den Berlin'e Trenle

Hannover'den Berlin'e Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

 

Gorgeous & Amazing stops In Europe: Rakotzbrucke, Germany

 

2. Şampanya-Ardenne, Fransa

Yemyeşil vadiler ve sonsuz üzüm bağları ve beyaz şarap ufku. Böyle, Champagne-Ardenne'i ziyaret etmek, İtalya'ya olan yolculuğunuzda harika bir durak olabilir. şarap bölgesi, Toskana. Şampanya ülkesi Paris ve Lorraine arasında yer almaktadır.. bu nedenle, duraklardan birinde Champagne-Ardenne'de harika üzüm bağları için müthiş bir ek olabilir kızlar’ seyahat Paris'e.

bunlara ek olarak, lüks köpüklü şampanyanın evi olmak, bu bölgenin büyük bir tarihi önemi var. Örneğin, muhteşem Joan of Arc Domremy köyünden geldi. Böyle, pitoresk bir Fransız bağında şarap tadımı yaparken muhtemelen harika hikayeler duyacaksınız.. Sonuç olarak, Şampanya-Ardenne bunlardan biridir. 5 Fransa'daki en şaşırtıcı duraklar.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

The Amazing Champagne-Ardenne, France

 

3. Avrupa'da inanılmaz duraklar: Oberhofen Kalesi, İsviçre

kıyısında güzel göl elastik, Oberhofen Kalesi, İsviçre'deki muhteşem kalelerden biridir.. Oberhofen Kalesi, Bern arasında yer almaktadır., Interlaken, ve Luzern Gölü. Böyle, Oberhofen Kalesi ve Thun Gölü'nü ziyaret etmek, uzun ve güzel yolda harika bir durak noktasıdır..

ek olarak, 13. yüzyıldan kalma kaleye dönüşen müze, birçok egzotik ağacı hayranlıkla seyredebileceğiniz muhteşem bir bahçeye sahiptir., Çiçekler, ve Alplerin manzarası. Böylece, yarım günlük bir geziyi Oberhofen'e tam günlük bir geziye dönüştürebilirsiniz, ve sessiz dinginliği ve doğal manzaraları deneyimlemek için yakındaki güzel park, kalabalıklar aceleyle Luzern'e giderken.

Interlaken'den Zürih'e Trenle

Luzern'den Zürih'e Trenle

Bern'den Zürih'e Trenle

Cenevre'den Zürih'e Trenle

 

Amazing stops by the lake: Oberhofen Castle, Switzerland

 

4. Vorarlberg, Avusturya

Güzel Konstanz Gölü'ne bakan, Vorarlberg, epik göl ve dağ manzaraları ile ünlüdür.. Avusturya kasabası Vorarlberg'in eteklerinde, muhteşem doğa rezervi büyük dağların, ve yeşil yollar. Lihtenştayn'dan Avusturya'ya veya Almanya'ya seyahat ediyor olsanız da, Vorarlberg harika bir durak tren yolculuğunda Avrupa genelinde.

Dağ kahvaltısı, ya da yoğun şehirden önce doğada sakin bir hafta sonu, Vorarlberg için zaman ayırmalısın. Bu kasaba gezginler arasında pek bilinmiyor, ancak, Vorarlberg, Avusturya kültürünü ve mutfağını deneyimleyebileceğiniz yerdir.. Dahası, en nefes kesici Avusturya manzaraları ile çevrili olacaksınız, köyler, ve manzara – Avusturya'nın sunduğu en iyi, turistik yerlerden uzak.

Salzburg'dan Viyana'ya Trenle

Münih'ten Viyana'ya Trenle

Graz'dan Viyana'ya Trenle

Prag'dan Viyana'ya Trenle

 

Vorarlberg, Austria

 

5. Avrupa'da inanılmaz duraklar: Freudenberg, Almanya

Büyüleyici ortaçağ Freudenberg kasabası, Almanya'nın, ve Avrupa'nın en güzel kasabaları. Buradaki ana cazibe 80 ya da öylesine ahşap çerçeveli beyaz evler, özellikle kışın güzel görünüyor. Böylece, karla kaplı Freudenberg'e bir gezi unutulmaz deneyim, sizi zamanda geriye ve masal diyarlarına götürecek olan.

Dahası, Freudenberg, yeşil tepelerin arasında yer almaktadır., ile 160 km yürüyüş parkurları ve harika bakış açıları. Westphalia bölgesi, her şeyin yeşil ve çiçek açtığı ilkbaharda güzeldir.. , 6 Berlin'den saatlerce tren yolculuğu kesinlikle buna değer, en çok birine bir bakış için büyüleyici eski kasabalar Almanyada.

Düsseldorf'tan Münih'e Trenle

Dresden'den Münih'e Trenle

Nürnberg'den Münih'e Trenle

Bonn'dan Münih'e Trenle

 

 

6. Devlerin geçiş yolu, Kuzey Irlanda

üzerinde görüşler 40,000 Giant's Causeway'deki mavi okyanusa inen altıgen bazalt sütunlar kesinlikle doğaldır.. Doğal harikalar 6 milyon yıldan daha eski, yeşilden ulaşılabilir, kırmızı, ve mavi yollar. Eşsiz şekilleri için, bu sütunlar Giant's Causeway'i 7 diğer dünya harikaları.

bu nedenle, söylemeye gerek yok, Giant's Causeway bunlardan biridir. 10 İrlanda'da yapılacak en şaşırtıcı duraklar. İster Belfast'tan ister Dublin'den seyahat ediyor olun, bunu yapmak için zaman ayır harika günlük gezi Kuzey İrlanda'da. Yemyeşil İrlanda manzaraları ile çevrili, ve ayaklarının dibindeki mavi okyanus, Bu volkanik sütunlar boyunca attığınız her adım, sizi dünyadaki en iyi ve en dikkat çekici yerleri keşfetme yolculuğunuza daha da yaklaştıracak..

 

Rainbow over Giant's Causeway, Northern Ireland

 

7. Avrupa'da inanılmaz duraklar: Zermatt, İsviçre

Büyük Alpler o kadar geniştir ki, durmayı seçtiğiniz herhangi bir nokta nefesinizi kesecektir.. ancak, muhteşem manzaralar gibisi yok İsviçre Alpleri Zermatt'ta. Zermatt muhteşem kayak pistleri ile popüler olsa da, ilkbahar ve yaz aylarında muhteşem görünüyor.

Zermatt bunlardan birine ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa'nın en güzel sıradağları, Matterhorn. Görkemli ve ulaşılması uzak görünse de, Zermatt'ın güzelliği Basel'den bir tren yolculuğu., Bern, ve Cenevre. Böyle, bir hafta sonu için gelebilir veya kısa molanızı İsviçre Alpleri'nde unutulmaz bir tatil için uzatabilirsiniz..

Basel'den Interlaken'e Trenle

Cenevre'den Zermatt'a Trenle

Bern'den Zermatt'a Trenle

Lucerne'den Zermatt'a Trenle

 

Amazing stops for ski In Europe: Zermatt, Switzerland

8. Alberobello İtalya

Alışılmadık Trulli tarafından büyüleneceksiniz, çarpıcı Salento bölgesinde. Beyaz cepheleri ve süslü çatıları olan konik evlerin geçmişi Tunç Çağı'na kadar uzanıyor.. Bu eşsiz binaların geçici olması gerekiyordu, ama çoğu zaman ve hava koşullarından sağ kurtuldu, güzel Alberobello kasabasında. Alberobello, Güney İtalya'nın en güzel manzaralı şehirlerinden biridir., ve İtalyan kıyı şeridi boyunca harika bir durak.

Bu kasaba küçükken, Alberobello ve Trulli bölgesine bölgesel trenlerle kolayca seyahat edebilirsiniz.. Bu yoldan, diğer şirin kasabalarda birkaç durak daha yapabilirsiniz, eski Lecce gibi, sahil barı, ve Trani. ek olarak, bu muhteşem kasabalar biraz Aşınmış yolun dışı İtalya'da ve turist kalabalığından uzak.

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Trenle Venedik'ten Roma'ya

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

Alberobello Village In Italy

9. Avrupa'da inanılmaz duraklar: Beaulieu-Sur-Mer Köyü Fransa

Monako ve Nice arasında, çarpıcı Fransız Rivierası'nda, Beaulieu-sur-Mer, deniz kenarında durmak ve Akdeniz'de serinletici bir dalış yapmak için atlamak için harika bir yerdir.. Özel plajlar, lüks villalar, ve Saint-Jean-Cap-Ferrat yarımadasının muhteşem manzarası, Avrupa'da bundan daha hayali olamaz.

Beaulieu-sur-Mer'e ek olarak, Les Corniches boyunca birçok nefes kesici durak var, Fransız Rivierası boyunca uçurumlar yollar. 30 km'lik sürüş Nice'de başlar ve Menton'da biter, biri Avrupa'nın en renkli yerleri. Henüz 30 km iken, en azından var 10 Avrupa'daki bu doğal yol boyunca muhteşem duraklar.

Dijon'dan Trenle Provence'a

Paris'ten Trenle Provence'a

Lyon'dan Provence'a Trenle

Marsilya'dan Trenle Provence'a

 

Amazing stops In Europe: Beaulieu-Sur-Mer Village France

10. Giethoorn, Hollanda

Sazdan çiftlik evlerinin diyarı ve 170 adaları, en çok birine bir bakış için gizemli köy Hollanda'da. Dahası, kanallar boyunca alarak, ahşap köprülerin altında, yeşil topraklar ve çiçeklerle çevrili, asla unutamayacağın bir deneyim.

Küçük şirin Giethoorn köyü Ulusal park Weerribben-Wieden, Hollanda gezisinde harika bir durak. Bu küçük köy 18. yüzyılda donmuşken, modern sayesinde toplu taşıma, şimdi Amsterdam'dan Giethoorn'a daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. 2 saat.

Brüksel'den Amsterdam'a Trenle

Londra'dan Amsterdam'a Trenle

Berlin'den Amsterdam'a Trenle

Paris'ten Amsterdam'a Trenle

 

Giethoorn, the Netherlands is very unique stop

 

biz Bir Tren Kaydet Bunlara bir gezi planlamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 10 Avrupa'da inanılmaz duraklar.

 

 

“Avrupa'da 10 İnanılmaz Durak” blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Famazing-stops-europe%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)