Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 15/05/2020)

Amsterdam'dan Berlin'e trenle seyahat etmek, gezginlere unutulmaz bir deneyim ve en çevre dostu seçim sunar. rağmen Altı saatlik bir yolculuk biraz yavaş, trenler ve çekicilik tarafından sunulan konfor gezi olağanüstü. İle güzel manzara yol boyunca, ve yemek araba zaman geçirmek için, gezi beklenenden çok daha hızlı olmak biter. İşte ne olduğu Avrupa'da trenler Bu güzergah için sunduğu.

 

Modern gelmeden Hauptbahnhof (HbF) Tren ile seyahat ederken Amsterdam şehrinden Berlin veya Berlin şehrine seyahat ederken, o önümüzde gezi hakkında heyecanlanmak için zor değil. istasyon birkaç katlı bir çelik yapıdır, trenler askıya raylar üzerinden başınızın üzerinden çapraz nerede. Çok iyi metro hatları aracılığıyla şehrin geri kalanına bağlı olduğu ve otobüs istasyon, Berlin merkezinde. Berlin'de konaklama rezervasyonu varsa, sadece bir dakika uzaklıkta istasyonundan iyi bir seçenek Arcadia Hotel olduğunu.

 

Berlin şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Amsterdam şehrinden Berlin şehrine tren yolculuğu, Amsterdam'da ünlü Central Station girmek, Kentin en sembolik yapılarından biri, yanı havaalanından olarak Schipol. Kolayca erişilebilir, bu Merkezi istasyon inşa edildi 1889, ve bugün yaklaşık aldığı 250,000 Günde yolcu. İstasyon çok iyi terminalini. Hollandaca konuşmak yoksa, sadece platform adının “iz”. Eğer gerekliyse, Bazı İngilizce gevezelik edebilir, istasyonun personel dili konuşan beri. Amsterdam, merkez istasyonu yakınında iyi bir seçim Ibis Stil'dir. Orada, tren istasyonu merkezinde sağ olduğu için konumu mükemmel, ilgi çekici yerlere yakın.

Brüksel - Amsterdam tren bileti

Londra - Amsterdam tren bileti

Amsterdam şehrinden Berlin tren bileti

Paris şehrinden Amsterdam tren bileti

 

Berlin Skyline'a Amsterdam

Trenle Berlin için Amsterdam

Amsterdam'dan Berlin'e trenle tren servisi oldukça sık, ve saat başına yaklaşık iki tren vardır. Çoğu gün trenler çok rahat bir hizmet sunmak, ama biraz yavaş, onlar yol boyunca çeşitli şehirlerde durdurmak olarak. Berlin Amsterdam'dan ilk tren kalkar 6:58 ben, Almanya'nın başkenti gelen 13:20. Berlin'den Amsterdam'a, ilk tren kalkar 06:37 ve ulaşır 13:08. Gün boyunca seyahatin en iyi parçası, şüphesiz, manzara olduğunu. Almanya'nın içlerine ve Hollanda'da Küçük şehirler, yanı dağlar ve kırsal manzara olarak, kesinlikle nefes kesici!

Amsterdam - Brüksel tren bileti

Amsterdam - Londra tren bileti

Berlin şehrinden Amsterdam tren bileti

Amsterdam şehrinden Paris tren bileti

 

 

Berlin Amsterdam'dan trenle oturma seçenekleri çeşitlidir. yatan koltuk ve hatta yatak dönüştürmek klimalı kabin geleneksel koltuk Bu aralıklar. Yolculuk uzun olduğu için, Bu kabin içinde yolculuk, hangi ışık gibi ekstralar sunuyor, dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları için sıcaklık kontrolü ve prizler, ki bu da tüm yolculuk sırasında kabin rahatlığı içinde film izlemeyi kolaylaştırır. Eğer hiçbir sorun olur emin olmak çok önceden biletleri en az iki hafta satın almayı unutmayın.

 

Biz kesinlikle Berlin Amsterdam'dan binmek tapıyorum eminiz, ve tersi. Evet, Bu ilk seferinde deneyin bir kez, çünkü başka gezi olacak, her zaman tekrar trene ve tam yolculuğun keyfini isteyeceksiniz.

 

Yani, hazır mısın Tren seyahati Hollanda ve Almanya arasında tren yolculuğu? eğer öyleyse bizimle tren biletlerinizi 3 dakika, En ucuz fiyatla ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım!

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famsterdam-berlin-train%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)