Okuma zamanı: 12 dakika
(Son olarak Güncelleme: 04/11/2022)

Geçenlerde bir blog yazdım bir trende çocuklarla Binicilik ve size eğlenin küçük olanları tutmak için bazı ipuçları verdi. Kitap okuma, Uno oynamak, ve sesli kitap dinlemek kesinlikle herkes için bir zorunluluktur, ancak dışarı çıkmadan önce sadece sizi eğlendirmekle kalmayacağına inandığımız, yolculuk daha organize ve eğlenceli! Google Play'e App Store'dan, biz en iyi bazılarını topladım 23 Uygulamalar Sen Seyahat Önce İndir Need. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon ve bazen sonraki mekan önce.

 

1. A Place To Stay For: Airbnb

bu şehirde yasal olsun ziyaret veya değil, Airbnb bir ev adıdır. Bu kesinlikle seyahate çıkmadan önce indirmek gerekir Apps biridir. Uygulamanın teklifler uzak ucuz fiyatlarla, ve kullanıcıları izin vererek daha gerçekçi bir deneyim yerel kalmak, ya evlerinde. uygulaması da sunan özellik olarak adlandırılan Gezileri, hangi konaklamanız sırasında seçilecek Deneyimler sunuyor. Eğer tek seferde gereken her şeyi sunuyor dek uzun olmayacak eminiz, ama şimdilik, sundukları seçenekler kesinlikle indirilmeye değer.

Dijon şehrinden Paris tren yolculuğu

Reims şehrinden Paris tren yolculuğu

Lille şehrinden Paris tren yolculuğu

Londra şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

2. Son Dakika Otel Odası İçin Seyahat Etmeden Önce İndirmeniz Gereken Uygulamalar: Otel Bu gece

gerçeklik bazen Airbnb aracılığıyla düşecek olmasıdır. Yani uygulamanın sadece olumsuz. Ama endişe etmeyin, Eğer hala bir B planımız var olabilir. Otel Bu gece son dakika fırsatlarını büyür güvenilir hizmettir. Otel ile şirket ortakları boş odalarda indirim sağlayan, ve altında bir tane kitap mümkün olacak 10 saniye. Ayrıca olsun 24/7 Otel Bu gece ekibinden müşteri hizmetleri, durumunda şeyler ters gider.

Londra şehrinden Brüksel tren yolculuğu

Paris Londra trenle

Linz şehrinden Salzburg tren yolculuğu

Paris'e tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

3. Önceden rezerve edilmiş ucuz oteller için seyahat etmeden önce indirilecek uygulamalar: dansçı

Hopper uçuş ve otel uygulaması olduğunu Rezervasyon için buluntular en iyi fiyat. Bu rezerv odaları ve kitap uçuşlar ucuz kez fiyatlarını izlemek ve tahmin verileri analiz. Şirketin İnternet sitesine göre, O övünme bir 95% yukarı önceden bir yıla kadar rezervasyonlarda tahminlerde başarı oranı. Fena değil!

Salzburg şehrinden Viyana tren yolculuğu

Münih şehrinden Viyana tren yolculuğu

Graz şehrinden Viyana tren yolculuğu

Prag şehrinden Viyana tren yolculuğu

Hotel Billboard

 

4. Seyahat Fiyat Karşılaştırmadan Önce İndirmeniz Gereken Uygulamalar: Kayık

biz zaten konaklama ve seyahat planları için buraya birkaç uygulama var iken, Kayık tüm seyahat ihtiyaçları için farklı arama motorları arasında karşılaştırma fiyatları yardımcı olan bir all-in-one uygulama. Bu oteller içeren, uçuşlar, Araba kiralama, ve hatta seyahat paketleri. İhtiyacınız olan tüm seyahatleri tek bir noktada rezerve etmek için muazzam miktarda karşılaştırmadan yararlanın.

Münih şehrinden Salzburg tren yolculuğu

Viyana şehrinden Salzburg tren yolculuğu

Graz şehrinden Salzburg tren yolculuğu

Londra şehrinden Lyon tren yolculuğu

 

5. Tren Biletleri İçin Seyahat Etmeden Önce İndirmeniz Gereken Uygulamalar: Bir Tren Kaydet

Eğer Avrupa çapında seyahat ediyorsanız, Yolunu yapım olacak iyi bir şans var trenle. Toplu taşıma Avrupa'da seçenekleri kendi kros bağlantılar için meşhurdur, ve uçuş hızlı iken, trenler daha uygundur, daha sık, ve hizmet daha birçok yolları. durumunda size tren biletleri muhtaç olduğumuzu, indir Bir Tren Kaydet Uygulamanın satın alma ucuz yapmak ve kolay.

Düsseldorf şehrinden Münih tren yolculuğu

Dresden şehrinden Münih tren yolculuğu

Nürnberg şehrinden Münih tren yolculuğu

Bonn şehrinden Münih tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

6. Hareket Halinde Eğlence İçin Seyahat Etmeden Önce İndirilecek Uygulamalar: Netflix

Artık hepimiz Netflix ne olduğunu. Bunu yapmazsanız, Yepyeni bir dünyaya hoş geldiniz! Ücretsiz deneme için kaydolun, Tüm favori şovları ya da film indirmek ve bir trene yaparken onları izlemek, WiFi ihtiyaç duymadan! Farklı gösterileri ziyaret ettiğiniz hangi ülkede mevcut göre olduğunu unutmayın, kesinlikle birine bağımlılar eğer öyleyse, Eğer sınırı geçmeye önce emin mümkün olduğunca çok sayıda bölüm olarak indirmek için yapmak!

Amsterdam şehrinden Londra tren yolculuğu

Rotterdam şehrinden Londra tren yolculuğu

Paris şehrinden Londra tren yolculuğu

Brüksel şehrinden Londra tren yolculuğu

netflix Entertainment

 

7. Arkadaşlarla Sizin Giderleri Split: Bölücü

Arkadaşlarınızla Seyahat? Harika! doğru bir şekilde seyahat fonları bölmek yoksa işler garip almanız için en kolay yollarından biri olduğunu. Çatışmalardan kaçının ve masrafları arkadaşlar arasında kolayca bölmek için cep telefonunuzu kullanın. Eğer bir grup varsa, Bu seyahate çıkmadan önce indirmeye gerek uygulamalardan biridir. Splittr seyahat kişiler için özel olarak ise. Hareket halindeyken giderleri girin, Ne ödenen ve uygulama gerisini kim dahil.

farklı para birimlerine sahip farklı ülkeleri ziyaret ederek? Sorun değil. Tüm para birimleri desteklenir ve para birimi dönüştürme kendiniz yapmak zorunda kalmadan para karıştırabilirsiniz.

Yağmurdan Amsterdam'a Berlin

Leipzig şehrinden Berlin tren yolculuğu

Hannover şehrinden Berlin tren yolculuğu

Hamburg şehrinden Berlin tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

8. Ne Kadar için İpucu bilgi için: Globe İpuçları

Bu uygulamanın iOS'da kullanılabilir iken, GlobeTips bu uluslararası devrilme hakkında karıştı yardım için harika bir araçtır. Bu özellikle alışkın olan gezginler için geçerlidir devrilme temelli ekonomiler yurtdışında mücadele eden. Eğer Fransa veya İspanya'da olsanız, Tüm mesleklere ne kadar bahşiş vereceğinizi öğrenmek için GlobeTips'ten yararlanın.

Nürnberg şehrinden Stuttgart tren yolculuğu

Münih şehrinden Stuttgart tren yolculuğu

Frankfurt şehrinden Stuttgart tren yolculuğu

Heidelberg şehrinden Stuttgart tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

9. Takılmak için: Sakin

sen sinir gezgin iseniz, Seyahat Etmeden Önce İndirmeniz Gereken Uygulamalardan Biri Sakin, en iyi arkadaşın olacak bir uygulama. Bu kullanışlı seyahat aracı anksiyete için farklı meditasyon yükleri vardır, kendini yatıştırma, nefes, ve dahası. Ayrıca sesler yatıştırıcı teklifler stres atmanız için. Stresli bir gezgin olarak kendim, Sakin bana yardımcı olur benim, iyi, yolda sakin.

Paris şehrinden Strazburg tren yolculuğu

Lüksemburg şehrinden Strazburg tren yolculuğu

Nancy şehrinden Strazburg tren yolculuğu

Dijon şehrinden Strazburg tren yolculuğu

yoga pose

 

10. Hatıraları Keep: Canlı Trekker

Bir dergide yazma eski okul müthiş. Ama kağıt üzerinde her şey bunu kaybetme riskiyle demektir, Özellikle birden fazla ülkeyi ziyaret ederken. Seyahat etmeden önce indirilecek uygulamalardan bir diğeri livetrekker.com. Etkileşimli bir harita üzerinde gezilerine geri dönüp bakmak için Dergisi seyahatleriniz. sen giderken uygulaması sizi izler, Çektiğiniz kesin yolu üzerinde bir harita ile birlikte kırmızı bir çizgi işaretleme; uygulamasında ayrıca hız ve irtifa izler, macera gezginler için büyük yapım. Görsel ekle, video, ses, ve yol boyunca metin, Multimedya seyahat günlüğü oluşturarak paylaşabilirsiniz! Ücretsiz, iOS ve Android, livetrekker.com

Rimini şehrinden Milano tren yolculuğu

Roma şehrinden Milano tren yolculuğu

Bologna şehrinden Milano tren yolculuğu

Verona şehrinden Milano tren yolculuğu

 

 

11. Kendinizi organize tutmak: Paket Noktası

Muhtemelen bir maceraya gitmekten sadece heyecan var, ama biz bir gezi önce yapmak veya paketi unutmak her zaman bir şey. Neyse ki teknoloji tekrar günü kurtarmak için burada. İndir PackPoint! Bu yolculuğun tarihleri ​​ve yerleri için hava durumu bakar. Ayrıca size gezileri sırasında katılabilir faaliyetleri seçmek isteyecektir, Böyle bir iş için bir toplantı olarak, Bir havuzda yüzerek, ya süslü bir akşam yemeği. Sonra bir ambalaj sunacak eşyaların listesi bu faaliyetlere dayanarak getirmelisiniz. Şık, sağ? Ayrıca arkadaşlarınızla bulduk neyi paylaşabilir, Onların seyahatleri kolaylaştıran, çok! böylece seyahate çıkmadan önce indirmenize gerek Apps bu önemli ipucu hatırlamak.

Brüksel şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Hamburg şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Berlin şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Paris şehrinden Amsterdam tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

12. Etkinlikler Öneri İçin: TripAdvisor

TripAdvisor size hemen her şey yorumları milyonlarca verebilir süper uygulama, hızlı ve kolay bir şekilde! Bu konuda en iyi parçası olduğunu yorum olduğunu, görüşler, videolar, ve fotoğraflar GERÇEK insanlardan, böylece meşru olduğunu biliyorum! yakın iyi değerlendirilmiş yerleri bulmak için TripAdvisor sitesindeki civarında Me işlevini deneyin, ancak uygulamanın sunduğu en iyi özelliği desteklediği ülke sayısı ise - her yerde hemen hemen var, bunu her gezgin için gerekli rehber yapma. Ayrıca uygulamanın forumlarda belirli seyahat soru sormak veya yardım benzer şekilde kendi değerlendirmeleri ekleyebilirsiniz.

Köln şehrinden Frankfurt tren yolculuğu

Münih şehrinden Frankfurt tren yolculuğu

Hannover şehrinden Frankfurt tren yolculuğu

Hamburg şehrinden Frankfurt tren yolculuğu

 

13. Like A Local konuşmayı öğrenin için: Duolingo

Aşırı abartılı el hareketleri ile yavaş yavaş konuşan eğlenceli görünse de, bazen biraz yorucu alabilirsiniz. Duolingo girin. Eğer halk ile elde konusunda ciddi iseniz, Bu uygulamayı indirmek!

Bu başlangıç ​​düzeyinde kurslar sunmaktadır, ama aynı zamanda farklı dillerde tazelemek isteyenler için harika bir araç. Ayrıca belirli dillerde botlara sohbet edebilirsiniz. Eğer en yurtdışında kullanmak olasıdır ifadeler öğrenmeye çalışıyoruz bu özellikle yararlı olabilir.

Lüksemburg şehrinden Brüksel tren yolculuğu

Anvers şehrinden Brüksel tren yolculuğu

Amsterdam şehrinden Brüksel tren yolculuğu

Paris şehrinden Brüksel tren yolculuğu

 

14. Onlar ne dediğini öğrenmek için: Google Çeviri uygulaması

biz zaten Duolingo tavsiye ettik iken, Bir saat-Çetin konum ve eğer gerçek zamanlı olarak iletişim kurmak isteyen, Google Translate kullanımına uygulamadır. Bu ses tanıma özellikleri ve temelde her yabancı dil karşılaşma hiç olacak, etrafında iyi çeviri uygulamaları içeren bu tane yapıyor. Bir Android veya iPhone var olup olmadığı sevimli var, ve hatta kullanışlı çevrimdışı.

Berlin şehrinden Dresden tren yolculuğu

Hannover şehrinden Dresden tren yolculuğu

Potsdam şehrinden Dresden tren yolculuğu

Nürnberg şehrinden Dresden tren yolculuğu

 

 

15. Yeni arkadaşlar edinmek: Buluşmak

Eğer seyahat ederken yeni arkadaşlar seven seyahat tür iseniz, hayır öteye bakmak. Meetup Eğer tüm dünyadaki gibi düşünen millet karşılamak yardımcı olmaya adamıştır bir uygulama. İlgi alanına dayalı gruplar oluşturabilir, ve halk ile böyle çubuk taramalar gibi olayları ve yemek oluşturmak. ailelerin çocuk dostu faaliyetlere katılmak için uygulama bir ayarı vardır. Güzel!

Nürnberg şehrinden Prag tren yolculuğu

Münih şehrinden Prag tren yolculuğu

Berlin şehrinden Prag tren yolculuğu

Viyana şehrinden Prag tren yolculuğu

 

16. Geldiğinizde Çevresinde Get: Uber

biz her zaman seyahat ederken bir araba yerine bir treni ile önerelim rağmen, Kendinizi gece geç saatlerde gelen veya hizmeti olmadan bir yere gitmeden bulursanız Uber'i kullanmanız gerekir. her ülke Uber'i veya ABD rakibi lyft sahipken, Neredeyse her ülkede bir tür taksi uygulaması vardır. Eğer Kazakistan'da veya Fransa'da olsanız, yerel taksi uygulamanızı bulun ve trene binmeden önce indirdiğinizden emin olun.

Münih şehrinden Zürih tren yolculuğu

Berlin şehrinden Zürih tren yolculuğu

Basel şehrinden Zürih tren yolculuğu

Viyana şehrinden Zürih tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

17. Şuraya için olanlar Sokaklar Sargı: Google Haritalar Uygulaması

Eğer inen ve bulduktan sonra kendinizi iyi baget arayan sokaklarda dolaşıp, Etrafında almak için Google Maps gerekir. Niye ya? Google Maps Çünkü Dünyanın en iyi navigasyon uygulamalarından biridir. tren tarifeleri yürüme yönden, Google, kapsamış. Daha iyi, Eğer çevrimdışı kullanım için haritalar indirebilirsiniz, Bu, sivilceli WiFi bulunan alanlarda bir ara sokakta o gizli bistroyu hala bulabileceğiniz anlamına gelir..

indir haritalarına, basitçe kullanım istediğiniz harita için akıllı ve gezindiğini Google Maps baş. Metni istenen yerlerde merkezli oluyor kez, yazın “Tamam haritalar” arama çubuğuna. Google istediği zaman kullanıma sizin için telefonunuza çevrimdışı haritaları indirilmeye başlar. Bu kadar!

La Rochelle şehrinden Nantes tren yolculuğu

Toulouse şehrinden La Rochelle tren yolculuğu

Bordeaux şehrinden La Rochelle tren yolculuğu

Paris şehrinden La Rochelle tren yolculuğu

navigation apps

 

18. Seyahatinizi Takip Etmek İçin İndirilecek Uygulamalar: TripIt

TripIt, organize etmeye yardımcı olan bir seyahat takip uygulamasıdır. tüm seyahat bilgileriniz bir yerde. otel rezervasyonları için Uçuş rezervasyonları itibaren, TripIt yolda tutar güzergahı kolay okunan bir her şeyi düzenler. Ya app doğrudan hesapları bağlamak, veya tüm onay e-postalarınızı iletin, ve TripIt dinlenme yapacak. Masaüstünde Temin, Android, veya Apple iPhone, dünyanın her yerinde kullanabileceksiniz.

Cenova şehrinden Venedik tren yolculuğu

Torino şehrinden Venedik tren yolculuğu

Parma şehrinden Venedik tren yolculuğu

La Spezia şehrinden Venedik tren yolculuğu

 

19. Kişisel Döviz Hızı Know: Kaydet A Treni ile Döviz App

Bu seferki biraz daha niş olsa da, Orada veri veya WiFi olmadan ben yolda oldum kez bolluk ve döviz kuru bilmek umutsuz olmuştur. Eğer nakit olarak ödemek isteyen bir gölgeli taksi şoförü ya da tur olsun, Bir para birimi dönüştürücü gibi hareket yandan bir uygulamanızın olması bir nimettir. Bir Tren Kaydet Döviz uygulaması üzerinde veya çevrimdışı ihtiyacınız olduğunda her zaman kullanılabilir böylece eserleri.

Basel şehrinden Interlaken tren yolculuğu

Bern şehrinden Interlaken tren yolculuğu

Luzern şehrinden Interlaken tren yolculuğu

Zürih şehrinden Interlaken tren yolculuğu

american 100 bill dollar

 

20. Herşey için: Naber

Zaten telefonunuzda bu uygulamayı yoksa, anla. Kuzey Amerika, büyük ölçüde veri tabanlı mobil uygulaması kaçırdı iken, WhatsApp mesajlaşma için kullanılan dünya çapında, video görüşmeleri, ve sesli aramalar. Onun popülaritesi çoğu işletme denizaşırı hatta bir standart telefon numarasının yerine ek olarak WhatsApp numarası ile faaliyet şekildedir. WhatsApp'ı indirmeniz gerektiğini söylediğimizde bize güvenin.

Floransa şehrinden Arezzo tren yolculuğu

Perugia şehrinden Arezzo tren yolculuğu

Bolonya şehrinden Arezzo tren yolculuğu

Siena şehrinden Arezzo şehrine tren yolculuğu

Apps you need to download before traveling

 

21. Uçuşlarınız İçin Seyahat Etmeden Önce İndirmeniz Gereken Uygulamalar: LoungeArkadaş

her zaman en iyi fikir olmasa da uçmaya, Özellikle Avrupa içinde, trenler gidemez nerede bazen kafa uçuş yakalamak gerekir. Havaalanından sona yoksa, kendinize bir iyilik yapın ve LoungeBuddy indir, Eğer havaalanı salonlarına indirimli erişim satın almalarına olanak sağlayan kullanışlı bir seyahat uygulaması. Bu, o uzun Aktarmalarla üzerinde özellikle yararlıdır, havaalanı salonları ücretsiz yiyecek ve içecekler sunmaktadır olarak. Daha önemlisi, onlar acele bir sığınak olarak hareket ve bir sonraki konaklama daha keyifli olacak kadar sık ​​havaalanı terminalleri bulunan gürültüsünden.

Berlin şehrinden Aachen tren yolculuğu

Frankfurt şehrinden Köln tren yolculuğu

Dresden şehrinden Köln tren yolculuğu

Aachen şehrinden Köln tren yolculuğu

 

22. Kuzey Amerikalılar ise Avrupa için: Metrik Dönüşüm Uygulaması

Başkaları Kuzey Amerikalılar gülerler ve imparatorluk sistemine kendi kendine özgü bağlılık ister iken ölçüm, onlar denizaşırı kafa zaman endişe ciddi bir neden oluşturabilir. Ne kadar hızlı doksan bir saat kilometre? Ne kadar makarna kilogram ağırlığında yapar? Tüm bu sorular seyahatinizi başlamadan önce telefonunuza Metrik Dönüşüm uygulamasını indirerek aptal bakarak veya bizim apps bölümünde mevcuttur kaydet A Train eşdeğer uygulamasını kullanmadan cevap mı Kaydet A Train blog.

Berlin şehrinden Rothenburg Ob Der Tauber tren yolculuğu

Stuttgart şehrinden Rothenburg Ob Der Tauber tren yolculuğu

Münih şehrinden Rothenburg Ob Der Tauber tren yolculuğu

Frankfurt şehrinden Rothenburg Ob Der Tauber tren yolculuğu

 

23. ABD Enter: Mobil Pasaport Uygulama

Bu listede sadece resmi hükümet uygulaması, Mobil Pasaport ABD kolaylıkla girmek yardım yolculara ABD Gümrük ve Sınır Koruma tarafından sunulmaktadır. ABD'de gelmeden önce indirin ve cep telefonu bilgilerinizi doldurmak için kullanabilirsiniz. Sonra, aşağı dokunmak ve ABD'deki göçmenlik kioskları için kitlesel satır atlayıp kez formu gönderin. Ücretsiz ve kullanımı kolay!

Bremen şehrinden Nürnberg tren yolculuğu

Leipzig şehrinden Nürnberg tren yolculuğu

Hannover şehrinden Nürnberg tren yolculuğu

Hamburg şehrinden Nürnberg tren yolculuğu

Bu, seyahat etmeden önce indirilecek en iyi uygulamalar listemiz, İster uzun bir tren yolculuğunda, ister sadece yerel bir yolculukta olsun. Eğer seyahat planları ile daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız, Bir Tren Kaydet teklifler ucuz fiyatla bilet tren, Gideceğiniz vardığınızda daha eğlenceli aktiviteler için bütçenizi boşaltmayı!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)