Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/03/2021)

Bernina Express en güzel biridir tren yolculukları dünyada. Her şeyden önce, Üzerinde Rauma Hattı Dombas dan Andalsnes (Norveç), Eğer yüksek zirvelerinden manzarasının keyfini çıkarabilir. Üstelik, dağ yamaçlarını ve yaylaları görebilirsiniz. Rauma Nehri. bunlara ek olarak, ayrıca Avrupa'nın en yüksek kaya yüzü Trollveggen'i de görebilirsiniz, ve muhteşem tavuk köprüsü.

 

Nerede Bernina Express tren yolculuğu başlıyor – İtalya

Cinque Terre italya
Cinque Terre İtalya'nın Çarpıcı görüntü.

 

Üzerinde beş ülke Levanto ve La Spezia arasındaki (İtalya), Eğer resim-mükemmel köylerde geçmek, zeytin korusu, üzüm bağları, ve unutulmaz turkuaz Liguria Deniz. , Merkez Ren Demiryolu Bingen arasında Koblenz (Almanya) Masal dışında bir şey ile gibidir antik kaleler sularının üzerinde.

Belki de en güzel ve doğal büyüleyici Avrupa'da demiryolu yolculuğu olduğu Bernina Ekspresi. hepsi doğal İsviçre tren sürmek, Bernina en güzel. Bu tren yolculuğu teklifler panaromik görünümler itibaren Koymak & Aziz Moritz İtalya'nın kuzeyindeki Tirano güneye doğu İsviçre'de. Bu tren yolculuğu yaklaşık sürer 4 Cover'layabileceğiniz olarak saat 90 İsviçre'nin buzundan İtalya'nın güneşine mil. Bu yolculuk gerektirir 55 tüneller ve üzeri 196 köprüler. oldu bitti demiryolu 120 yaşında ve bir olduğunu UNESCO dünya mirası. Bernina Express ile bir çizgi paylaşan buzul hızlı ve bütününü kapsar Landwasser Viyadük. Pontresina Yakın, Tren Bernina Pass yükselir, sonra Morteratsch Buzulu. Trenin en yüksek noktası Darülaceze Bernina Üzerinde oturur 7000 Deniz seviyesinden ayaklar.

Bu dağın diğer tarafında, Tren Poschiavo pitoresk köy durdurmadan önce ağaçların kitleler tarafından geçer. Tren daha sonra destanı doğru ilerler Brusio Spiral Viyadük. Neredeyse bu yolculukta tüm fotoğrafları var gerçekleşecek.

Köln Koblenz trenleri

Bonn Koblenz trenleri

Essen Koblenz trenleri

Koblenz trenleri Trier

 

 

Anahtar bilgi

İşte bazıları önemli seyahat bilgileri Bernina Ekspres trenine binmeyi düşünüyorsanız;

  • Eğer sen kışın seyahat, kuzeye yol çoğunlukla Now zaman karanlık, Böylece bir çok özleyeceğim güzel manzara.
  • bunlara ek olarak, İkinci sınıf, birinci sınıfla aynı hizmetlere sahip bu trende çok iyidir, böylece biraz istemedikçe ekstra para ödemek gerek yok daha az kalabalık oturma.
  • Üzerinde güneye giden tren, Eğer trenin sağ taraftaki oturmak istiyor. Beri İsviçre sahne bu taraftan izlenebilir. ve kuzeye trende, Sol tarafta oturmak istiyorum.
  • geniş panoramik pencereleri açmayın. küçük açıklıklar vardır tren kapıları yanında. Sen onlardan fotoğraf çekebilirsiniz (bir yansıması var olmadan).

Zürih Zermatt trenleri

Cenevre Zermatt trenleri

Zermatt Trains için Bern

Lucerne Zermatt trenleri

 

Bernina Express için Kitap Biletleri

Eğer Bernina Express bir gezi planlıyor musunuz? neden almıyorsun 3 dakikalar ve bulmak ucuz tren biletleri üzerinde www.saveatrain.com. seyahat etmek istiyorum tarih ve saatine doldurun, ve biz yolculuk için en iyi fiyat sağlayacaktır, Paypal ve Bitcoin dahil olmak üzere çeşitli şekillerde ödenebilir.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-bernina-express%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)