Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 20/08/2022)

Avrupa dolu zengin tarihi ve çeşitlilik. Aslında, nereye gidersen git, muhtemelen geçmiş uygarlıkların kalıntılarını göreceksiniz. Ara sıra, bu yerler ıssız kalıntılar. Diğer yandan, bu yerler, zamanın testinden kurtulan ve modern dünyaya entegre olan yerler olabilir. Bir Tren Kaydet bir tur sizi alır 10 Avrupa'nın en güzel Ortaçağ kasabaları. Görmeye hazırlanın tarihi ve modern yaşamı orta çağdan kalma unsurlarla harmanlayan güzel kasabalar.

 

1. En Güzel Ortaçağ İlçe In Europe – Delft, Hollanda

Modern dünyada bir ortaçağ hissi kapsayan bir kasaba arıyorsanız, başka daha bakmak Delft. Delft yakından ilişkilidir çünkü sanatı herkes hoşlanan bir zili olabilir Hollandalı ressam Vermeer. Aslında, hiç şehri ziyaret ederseniz, eğer resim kendisi sanki hissedeceksiniz. Şehrin içinden yürürken hala resmin özünü hissedebilirsiniz. Ortaçağ binaları söz konusu olduğunda, Rönesans tarzı bir belediye binası ve etkileyici eğik kulesi olan bir ortaçağ kilisesi var. Sizi şaşırtacak önemli Ortaçağ mimarisi dışında, Delft ayrıca şehir geçmesi ve ambiyans benzersiz yapmak sayısız kanalları vardır.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Delft The Netherlands is a Beautiful Medieval Town

 

2. Hallstatt, Avusturya

Hallstatt instagram'da pitoresk turistik yerleri takip eden insanlara tanıdık gelebilir. Bölgeden çok sayıda çarpıcı fotoğraf var, ve bir kez kasabayı ziyaret, neden anlamak gerekir. Kötü bir resim çekmek, şehrin sahip olduğu fantastik sahil nedeniyle çok çaba gerektirecektir, hangi inanılmaz bir manzara. Ayrıca, şehrin tüm görünüm ve his huşu içinde bırakacaktır. Her yerde Barok bir his var, ve o kadar etkileyici ki UNESCO Dünya Mirası yer. Sonraki hallstatt Ortaçağ hissediyorum yaşayın seyahat için Avusturya.

Münih Hallstatt trenleri

Innsbruck Hallstatt trenleri

Passau Hallstatt trenleri

Rosenheim Hallstatt trenleri

 

3. En Güzel Ortaçağ İlçe In Europe – Echternach, Lüksemburg

gerçekteneolumsuzluk Lüksemburg'daki en eski şehir mi, ve echternach Abbey duvarlarının etrafında yer almaktadır. Bu eski ve etkileyici tarihi yerlerde bir sürü ev sahipliği yapmaktadır, Aziz Peter ve Paul Kilisesi gibi, Aziz Willibrord Bazilikası, Gotik tarzda bir pazar yeri, ve Roma İmparatorluğu'nun zamanlarına kadar uzanan bir Roma villası. Eğer ortaçağda olduğu gibi Echternach sokaklarında yürürken hissedeceksiniz. ancak, karanlık çağlar değil, modern dünyanın tüm konforlarına sahip olacak.

Antwerp Lüksemburg trenleri

Lüksemburg Trains Brüksel

Metz Lüksemburg trenleri

Paris Lüksemburg trenleri

 

Echternach Luxemburg

 

4. carcassonne, Fransa

carcassonne dünyanın geri kalanından kapalı duvarlı bir ortaçağ kasabası mı. Duvar ve kuleler 13. yüzyıla kadar uzanır ve gerçekten şehre bir ortaçağ köyünün görünümünü ve hissini verir. Gün, CARCASSONNE size zaman içinde geri Seyahat etmiş hissi verir UNESCO Dünya Mirası olduğunu. Bu büyüleyici ve büyülü bir atmosfer eski dünya atmosferini yaşamak isteyen sayısız turist çekiyor.

Carcassonne için Narbonne

Carcassonne için Toulouse

Carcassonne Montpellier

Carcassonne için Nimes

 

Carcassonne is a Beautiful Medieval Town in France

 

5. En Güzel Ortaçağ İlçe In Europe – Heidelberg, Almanya

Heidelberg oldukça yaşanabilir bir bölgede yer almaktadır. Aslında, bölge yıllardır insanlara ev sahipliği yapıyor. Neckar nehri ve uygun ortamın yaratılmasına yakınlık yer iyi bir ev yaptık. Yıllar boyunca, Heidelberg insanlar için bir merkez olmuştur. Aslında, bu, şehrin ambiyansı ve mimarisinde görülebilir. Enfes bir Barok şehir merkezi ve inanılmaz bir kale, bölgenin zaman boyunca övündüğü zenginliği ve büyüklüğü gösteren iki şeydir. Hieldberg İkinci Dünya Savaşı sırasında bir hedef değildi, bu da hala tarihinin çoğunu taşıdığı anlamına geliyor. Bu muhteşem konumu ile bir gezintiye çıkın ve sunduğu her şeyi görmek.

Heidelberg Trains Frankfurt

Stuttgart Heidelberg trenleri

Nürnberg Heidelberg trenleri

Bonn Heidelberg trenleri

 

Heidelberg Germany Most Beautiful Medieval town

 

6. Bern, İsviçre

Orta Avrupa'daki Ortaçağ kasabaları söz konusu olduğunda, Bern İsviçre'de bir zorunluluktur-ziyaret. Tatlı, Eski Şehir Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Orta Çağ'a ve çeşitli sanatsal figürleri tasvir eden çeşmelere dayanan eğlencelerle doludur. Aslında, sanat söz konusu olduğunda, Bern, sanatçı Paul Klee'nin en büyük sanat koleksiyonlarından birine sahiptir. Apart şehirdeki mimari güzellik ve tarihi binalardan, ayrıca içinden geçen güzel bir nehir var. Aare Nehri şehrin içinden geçer ve son derece pitoresk hale getirir. Mark Bern, bir sonraki İsviçre seyahatinizde keşfedebileceğiniz bir yerdir.

Zürih için Bern Trenler

Cenevre için Bern Trenler

Interlaken için Bern Trenler

 

Bern Switzerland is one of the Most Beautiful Medieval towns

 

7. En Güzel Ortaçağ İlçe In Europe – Aziz Gimignano, İtalya

Aziz Gimignano Toskana bir ders kitabı tepe kasaba mı. Ortaçağ İtalyan görünümü ile binlerce ziyaretçiyi çekiyor. San Gimignano'daki ana cazibe merkezi, 14. yüzyıla kadar uzanan nefes kesen kulelerin silüetidir. Alan Floransa egemenliği altına düştüğünde, yetmiş iki kulenin hepsi yok edildi. Bugün kasaba UNESCO Mirası, ve İtalya'nın zengin ve büyüleyici tarihine ilgi duyan herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer.

Floransa San Gimignano trenleri

San Gimignano trenleri Arezzo

Pisa San Gimignano trenleri

Lucca San Gimignano trenleri

 

Most Beautiful Medieval Town In Europe - San Gimignano Italy

 

8. Kullanılmış, Belçika

Birçok bakın Kullanılmış Kuzey Venedik olarak. Kanallarla dolu, Arnavut kaldırımlı yollar, ve yükselen kuleler ve Kiliseler ile çevrili pitoresk kareler. Bunlar sadece bu büyüleyici şehre binlerce turist getirmek konumlar bazılarıdır. Bruges aracılığıyla Yürüyüş doğanın karışımı huşu içinde bırakacaktır ve mimari harikaları. Şehirde Ortaçağ binaların hiçbir sıkıntısı yoktur, ve bu şehre yapılan bir ziyaretin, bölgenin yaydığı güzelliğe ve huzura hayran kalacağından emin olabilirsiniz.

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

 

Bruges Belgium Canal

 

9. En Güzel Ortaçağ İlçe In Europe – lilafured, Macaristan

lilafured doğa ve ortaçağ mimarisinin mükemmel füzyonu mu. Macaristan'daki Hamori Gölü'nün yanında yer almaktadır, bu bir zorunluluktur ziyaret konumdur. Başlangıçta Kont Andras Bethlen tarafından çare olarak inşa edildi. ancak, uzatma, bir kasaba ve güzel bir otel oldu. Şaşırtıcı kale bir şelale ile çevrili, doğal mağaralar, yürüyüş parkurları, ve hatta asılı bahçeler. Gördüğün gibi, Lilafured olduğunu mükemmel bir yer doğa severler için.

Lillafured Most Beautiful Medieval towns in Europe

 

10. Montepulciano, İtalya

Güneşli ve pitoresk Toskana'dan geçerken haddeleme tepeler, sen dağlarda bir ortaçağ kenti üzerine gelebilir – Montepulciano. Bir İtalyan köyünden isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. Başlıca turistik yerler arasında şaşırtıcı şarap gibi şeyler bulunmaktadır, antik kale duvarlar, lezzetli yemek, ve hatta termal yaylar. Gerçekten sonsuza kadar hatırlar büyüleyici bir yerdir. Hiç İtalya ile seyahat ediyorsanız tarafından durdurmak için emin olun.

Siena Montepulciano trenleri

Montepulciano Trains için Grosseto

Floransa Montepulciano trenleri

Roma Montepulciano trenleri

 

Montepulciano Italy old city

 

Ortaçağ şehirleri ve kasabaları söz konusu olduğunda, Avrupa onlarla dolu. Bu kültür ve Tarih koylarını ziyaret etmek için zaman ayırmak, insanların neler yapabileceğine dair görüşlerinizi zenginleştirecektir. Bir Tren Rezervasyonu ve zamanında en ilgi çektiğini ülkeleri ziyaret.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Avrupa'da en güzel Ortaçağ Kentler” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbeautiful-medieval-towns-europe%2F%3Flang%3Dtr – (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)