Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 01/01/2021)

Eğer bunlardan emin değilseniz Avrupa'da eğlence parkları en iyisidir, sonra bak. Bu makalede, şu anda Avrupa'da ziyaret edebilirsiniz iyi eğlence parkları bazı listesidir! Size her birinin ayrıntılı açıklamalarını verecek ve trenle onlara nasıl alabilirim. Yani liste ile başlayalım!

 

Avrupa'da büyük Lunapark - Disneyland Paris

Eğer ziyaret etmediyseniz, hiç şüphesiz duydum Paris Disneyland. Park biri ABD'de özgün Disneyland bulabilirsiniz şeyi içerir. Artı, iki tema parkları ve yerinde yedi otel toplam içerir! Her şeyi ziyaret etmek isterseniz büyük ihtimalle birkaç gün gerekir. ayrıca, Ayrıca parkın hemen yanında Walt Disney Studios gidebilir.

o parka ulaşan gelince, trenle oraya gelmesi nispeten kolaydır. Fransa'da en merkezi tren merkezlerinden biri Disneyland hemen yanındadır. Söz konusu merkez Marne-la-Vallee / Chessy tren istasyonu, ve adresinden kolayca ulaşabilir Fransa'da her yerde veya ötesinde. Daha ne, Disneyland çok uzakta değil bulunduğu Paris.

Paris Disneyland Marne-la-Vallee trenleri

Disneyland Marne-la-Vallee Trains Brüksel

Lyon Disneyland Marne-la-Vallee trenleri

Lille Disneyland Marne-la-Vallee trenleri

Almanya'da En Popüler Eğlence Parkı - Europapark

Europapark Tüm Avrupa'nın en büyük ve en popüler parkıdır, hemen sonra Disneyland. ancak, Neden biz seçti bu değil. Çünkü silindir bardak bizce Avrupa'nın en iyi eğlence parkları biri. Birçoğuna ve gerçekten eşsiz olanlara bineceksin. Sen Arthur kontrol gerekecek – hem de karanlık bir sürüş ile bir açık / kapalı birinin bir kombinasyonu yeni hız treni!

Bunu bulabilirsin Rust'ta muhteşem tema parkı, Freiburg bir şehir yakındır ve Strasbourg. Yani trenle oldukça kolay Europapark ulaşması anlamına gelir, herhangi şehirden. , tren istasyonu Sonra girişinde yürüyebilir nedenle bazı 4 km uzaklıktadır, veya düzenli birini almak otobüsler o parka gitmek.

Strasbourg Ringsheim trenleri

Stuttgart Ringsheim trenleri

Basel Ringsheim trenleri

Offenburg Ringsheim trenleri

 

Avrupa Masal Sermaye - Efteling Eğlence Parkı

İyi Eğlence Parkları, Efteling Hollanda

 

Avrupa'da tüm Birçok kişi hepsi için bu rüya ülkesine bilmem masal aşıklar! ancak, Park Benelux her üç ülkede en büyüğü. Daha ne, Efteling Bütün tanınmış masal hayat buluyor yerdir! Hans Christian Andersen klasik masallardan Birçok, Charles Perrault, ve Grimm Kardeşler buraya hayat buluyor. Onlar sürmek geniş bir ürün yelpazesine yoluyla yer veriliyor, maceralar, ve dahası. Neticede, Her şeyi ziyaret etmek en az iki gün gerekir!

Sen oldukça Efteling gidebilir Kolayca tren yoluyla. Sağ Hollanda'da tüm büyük şehirleri arasında yer alır. Bu park yapar ulaşılabilir her yerinden Hollanda ve ötesinde. Doğru tren bağlantıları ile, Avrupa'da her yerden parkı ulaşabilir. Efteling Avrupa'nın en iyi eğlence parkları arasında yer alıyor yüzden başka bir nedeni!

Tilburg Trains Brüksel

Antwerp Tilburg trenleri

Berlin Tilburg trenleri

Paris Tilburg trenleri

 

Neticede, Bu üç bizim üst alır. Avrupa'da birçok vardır, bu kesin, ama sadece bu üç gerçekten iyi olduğunu hissediyorum. Yapabilirsin bizimle iletişime geçin Onlara parklar ve tren sürmek hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız. Ayrıca, bakmak için çekinmeyin blog. Biz genellikle ziyaret birçok yerde ve değer tren sürmek hakkında yazılı ve Avrupa'da tüm alıyor!

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-amusement-parks-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)