Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/01/2021)

Üzerinde tutkunuzu almak isteyen bir bira sevgilisi olsun yol veya zaten Avrupa gezisi var kitaplar, bakmak Tren ile Bira Rota – Trenle Avrupa'nın En İyi Biralar. Sen hayal kırıklığına olmayacak! Daha iyi, Önerilerimizden her biri trenle kolayca ulaşılır. Yok hayır sürme gerekli, Hiçbir endişe anlamına gelir. Sadece eğlence!

 

Bira Rota tarafından Tren – Avrupa'da En İyi Biralar: Tren istasyonunda!

Farkında olmayabileceğiniz bir şey, iyi bir biranın Tren ile Rota Birçok bulunabilir tren istasyonları. Sheffield dokunun iyi biridir, hakkında sahip 30 fıçılar ve taslaklar - bazıları yerel ve nispeten karanlık bira seçimleri vurgulamak. Sen trene binip ve bazıları ziyarete gitmek ... ya da sadece kalmayı ve onları örnekleme daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ne kadar havalı?!

 

The Sheffield beer Tap

Bira Rota tarafından Tren – Avrupa'da En İyi Biralar: Brüksel'de Deliryum Köy, Belçika

Pink Elephant Best Beers in Europe

Şimdi, Bu ben Brüksel'i ziyaret etti ve kocam bulmak için bir göreve iken ben şahsen çok olmuştur biridir Avrupa'nın En İyi Biralar. Bahşiş: pembe fil izleyin!

Başlangıçta am from Güney Afrika Brüksel ziyaret ederken ve biraz yurdunu hissediyordum. Böyle, Ben evden kendime Kale Lite sipariş. Tabii ki, stokta vardı! Bu hiç de şaşırtıcı gibidir deliryum Cafe Uzun tanınıyor bira liste, duran 2,004 Ocak ayında farklı markalar 2004 olarak kaydedildi Guinness Rekorlar Kitabı. Teklif üzerine bira her yerinden 60 ülkeler!

çubuğu Çıkmazı de la fidelité / Getrouwheidsgang denilen küçük bir sokakta yer almaktadır, yüz metre sadece birkaç büyük yer. , Jeanneke Pis heykel girişinde karşısında öyle.

çubuğu adı bira geliyor deliryum Tremens, pembe fil sembolü de kafe girişini süsleyen.

Tren istasyonu bir 10 dan dakikalık yürüyüş kafe, böylece açık olduğundaki hiç şaşırtıcı değil Tren ile Bira Rota – Avrupa'nın En İyi Biralar.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Bira Rota tarafından Tren – Avrupa'da En İyi Biralar: Ye Olde Cheshire peynir Londra, İngiltere

Ye Olde Cheshire Cheese place sign

 

Biz bu ile geliyor tarihini seviyorum içme seferi. dürüstçe, Bu pub komşularının bazılarına göre en büyük seçim yok. Ama miktarda yoksun ne kalite geçmişi ona bağlı olan telafi ediyor. Efsane bir pub olmadan önce rahipler sitesinde demlendi has it. Samuel Johnson ve Charles Dickens burada içti, dolayısıyla bu durağında geçmişi olan bir demlemek paylaşımı olacak.

kurulması şu anda aittir Sam Smith Eski Brewery. Onların barlar güzel binalar yöneldiği bir olan, geleneksel ales, ve rahat iç mekanlar. Hiçbir büyük markalar vardır, Tadcaster kendi bira sadece parlak teklifleri, Yorkshire.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Bira Rota tarafından Tren – Avrupa'da En İyi Biralar: Pilsen Pilsner Urquell Brewery, Çek Cumhuriyeti

Drink the Best Beers in Europe with your friends

 

bira beri modernize olmasına rağmen 1993, kalması yaşlanma mahzenleri mil yeraltı turu kapsamında gerçekleşti. Yeraltı sopası, açık bir ahşap mayasında ve tüm Pilsner Urquell'i yaşlandırmak için kullanılan türden birkaç büyük tahta fıçıda biter..

Süper namlu kaplı sahanın gelen bira, Oldukça basit, Biz hiç tadı var en iyi birası. Ve kendiniz için test etmelidir! Pilsner Urquell Brewery eşsiz tura çıkmaya davet. Olacaksın deneyim tarihi mahzenlerinde macera ve eğlence, Demleme süreci hakkında bilgi ve mükemmel lager tadı, tabii ki!

Nürnberg Prag trenleri

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

 

Bira Rota tarafından Tren – Avrupa'da En İyi Biralar: Almanya (dEĞİL Münih)

Biz bir sır izin Can? Almanya'daki en iyi bira değil içinde Münih. Almanya istisnai bira muazzam bir çeşitlilik vardır. Ülkenin Hatta birçok gündelik fırtınayla inanılmaz iyi. Ama her bira mükemmel olabilir, biranın efsane olduğu topraklarda bile. Eğer çeşitli arıyorsanız ve karakter ve cızırtı ile bira ister, kendinize bir iyilik yapın ve Bir tur planı Bavyera kırsalına, nerede bira parçasıdır yerel Kültür ve anlatmak için hikayeleri ile gerçek insanlar tarafından demlendi.

Köln Frankfurt trenleri

Münih Frankfurt trenleri

Hanover Frankfurt trenleri

Hamburg Frankfurt trenleri

 

Aşağı Bavyera – Niederbayern

Aşağı Bavyera - Niederbayern

 

Münih Doğu'ya topraklarının Bu streç boyunca uzanır Bavyera Ormanı Avusturya ve Çek sınırlarla ve Almanya'nın az seyahat bölgelerinden biridir. Tek başına Aşağı Bavaria çekici kılan hedef, fakat Tarihçe ve bira kültürü daha da cazip hale.

Yetmiş bir küçük ve orta ölçekli bira fabrikası Bavyera bu bölümünde faaliyet. Bazıları 1400'lerden uzanmaktadır. On bir tanesi de kilise tarafından kurulan, manastırlar tarafından işletilen, veya asalet tarafından sahip olunan. Üç hala Alman baronları tarafından işletilen ve bir dünyanın en eski manastır bira olduğunu edilir. alt Bavyera gizli bir hazinedir o bira gelince.

 

Avrupa'nın En İyi Beers almak ister? (Tabii Sorumlu!) Sonra birlikte yolculuk kitap Bir Tren Kaydet Hiçbir solgunsun Orada gizli ücretleri, hangi bira için daha fazla para demektir!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-beers-route-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)