Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/07/2021)

Seyahat düzenlemeleri uygun hale getirilmeye devam ederken, bu yıl dünyanın harikalarını keşfetme şansınız var.. Daha önce kapatılan tatil yerleri, dünya pandemi ile yaşamaya alıştıkça yavaş yavaş yeniden açılıyor.. Burada 8 En İyi Doğum Günü Seyahat Fikirleri 2021 düşünmen gereken.

 

1. Cape Cod

Bu bölge doğu Massachusetts'te bulunur ve Doğu Sahili'nde en çok gezilen bölgelerden biridir.. İçinde 2021, hala en iyi doğum günü seyahat destinasyonlarından biri olarak listelerde üst sıralarda yer alıyor. Bu alanda görebileceğiniz çok şey var. güzel kumsallar, parklar, tarihi deniz fenerleri, ve bir sürü doğal rekreasyon. Bu şehri gezerken, güvenli bir konaklama yeri aramanız önemlidir. Konu bu olduğunda tatil kiralama en iyi seçimi yapar. Sıkışık bir otel odasında kalmaktansa, çok sayıda ve lüks Cape Cod'dan birinde kalmayı tercih edebilirsiniz. tatil fırsatları. Bu size ev gibi bir his verecektir çünkü mutfak ve çamaşır odası gibi olanaklara ve aşağıdaki gibi cihazlara erişiminiz olacaktır. HVAC ekipmanı. Bu özellikle şu durumlarda işe yarar: ailesi ile seyahat Kaldığınız süre boyunca doyurucu yemekler yapma ve temizlik yapma şansınız olacağından. ek olarak, bir otele kıyasla bir tatil kiralamasında bir dereceye kadar mahremiyet vardır.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

Cape Cod

 

2. En İyi Doğum Günü Seyahat Fikirleri 2021: Alaska

Amerika Birleşik Devletleri'nden coğrafi olarak ayrı olmasına rağmen, Alaska, ziyaret edilecek en büyüleyici ve doğal yerlerden biridir.. Çocuklarla kayak tatili için mükemmel bir doğum günü yeri. Ülkenin bu kısmına gittiğinizde, uzak buzulları göreceksin, yükselen dağlar, görkemli geyik, 12uzun boylu ayılar, ve bir sürü ıssız kıyı şeridi. Alaska'da ziyaret edebileceğiniz en önemli yerler arasında Denali Ulusal Parkı yer almaktadır., ayıları nerede göreceksin, kurtlar, ve geyik. Durgun sulara hayran kalırken Savage Nehri boyunca yürüyüş yapma şansınız da olacak.. balık tutmayı seviyorsanız, Alaska'nın balıkçı merkezini ziyaret etme şansınız olabilir, Homeros. bunlara ek olarak, vahşi doğadan ayrılıp Alaska'nın en büyük şehri olan Anchorage'a gidebilirsiniz.. Alaska'yı ailenizle ziyaret ettiğinizde, Fairbanks'ten Arctic Circle Günlük Turu ve Matanuska Buzulu Tam Gün Turunu ziyaret ettiğinizden emin olmalısınız.. Bu iki tur Alaska tatilinizi tamamlayacak.

Milano'dan Napoli'ye Trenle

Floransa'dan Napoli'ye Trenle

Venedik'ten Napoli'ye Trenle

Pisa'dan Napoli'ye Trenle

 

En İyi Seyahat Noktaları 2021: Alaska Dağları

3. Arizona'daki Büyük Kanyon

Yılda yaklaşık beş milyon ziyaretçi almasına rağmen, Büyük Kanyon hala ziyaret edilecek en iyi yerler arasında 2021. O en popüler dönüm noktası Amerika Birleşik Devletleri'nde ve her açıdan güzel görünüyor. Bu bölgede yürüyüşe çıkabilir veya helikopterle havadan manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.. Kanyonun karşı taraflarından Kuzey ve Güney Jantlarına ulaşabilirsiniz.. Çoğu insan ziyaret etmeyi tercih ediyor Büyük Kanyon Ulusal Parkı'nın South Rim, kış aylarında bile her zaman açık olduğu için. Çöl manzarasının keyfini çıkarmak için bu bölgede ister özel olarak isterseniz de tur servislerini kullanabilirsiniz.. Büyük Kanyon'da, daha fazlasını görebilirsin 447 oradaki kuş türleri, vahşi doğada bir gecede kamp, ve rafting gibi eğlenceli aktivitelere katılın. Bu bölgede, eğlenceli fırsatlar sonsuz!

Lucerne'den Lauterbrunnen'e Trenle

Geneve'den Lauterbrunnen'e Trenle

Lucerne'den Interlaken'e Trenle

Zürih'ten Interlaken'e Trenle

 

Arizona'daki Büyük Kanyon

 

4. En İyi Doğum Günü Seyahat Fikri 2021: Krater Gölü Milli Parkı

Oregon'da yaşıyor, Krater Gölü elli üç kilometrekarelik bir alanı kaplar.. Göl, üzerinde oluşmuş Mazama Dağı'nın içinde yer alır. 7000 yıllar önce bir patlamayla. Sizi huşu içinde bırakacak çarpıcı bir yansıma sağlayan mavi sulara sahiptir.. Bu gölün güzelliği şu ki tüplü dalışa gidebilirsin bu tür bir eğlenceyi seviyorsanız yaklaşık 2000ft. Bu bölgeye seyahatinizin tadını çıkarmak için, Gölün sunduğu tüm harikaları keşfetmek için üç gün harcamanız gerekiyor..

Lyon'dan Nice'e Trenle

Paris'ten Nice'e Trenle

Cannes'dan Paris'e Trenle

Cannes'dan Lyon'a Trenle

 

En İyi Seyahat Noktaları 2021: Krater Gölü Milli Parkı

5. Disney dünyası

Listedeki son Disney tema parkları ve Orlando'daki tatil köyleri. Bu büyüleyici yer, günlük aktivitelerinden tamamen tükenmiş insanlar için en iyi doğum günü seyahat yeri yapar.. Bu, özellikle muayeneyi yeni tamamlamış sertifikalı hemşireler için geçerlidir. NCLEX RN sınav ve eğlenceli bir tatile ihtiyacı var. onlar için şanslı, yıldan beri, parkların çoğu yeniden açıldı ve iş için hazır. Ne kadar popüler olduğu göz önüne alındığında, Burası genellikle kalabalık olduğundan ziyaretinizi akıllıca planlamanız gerekecek.. Konaklamanızın tadını çıkarmak için, yaklaşık kalman gerekecek 6-7 günler. Görmeniz gereken ilgi çekici yerlerden bazılarıKarayip Korsanları'nı da dahil etmek niyetindeyim, Peter Pan'ın Uçuşu diğerleri arasında.

Brüksel'den Amsterdam'a Trenle

Londra'dan Amsterdam'a Trenle

Berlin'den Amsterdam'a Trenle

Paris'ten Amsterdam'a Trenle

 

Disney dünyası

 

6. En İyi Doğum Günü Seyahat Yerleri 2021: İtalya'da Venedik, Avrupa

Kuzeydoğu İtalya'da bulunan, Venedik gezginler için görülmesi gereken bir manzara. Veneto bölgesinin başkentidir ve aşağıdakilerden oluşur: 118 kanallarla ayrılmış küçük adalar. Bu adalar birbirine bağlı 400 köprü. yollar yok, yani gürültülü trafik yok. İnsanlar kanallarda teknelerle seyahat ediyor, ziyaretçilere başka yerde görülemeyecek etkileyici görüntüler sunmak. Venedik dünyanın en eşsiz şehirlerinden biri olarak kabul edilir, onu gezginler ve fotoğrafçılar için en iyi yerlerden biri olarak kaydediyor 2021. Dahası, Venedik, doğası gereği inanılmaz derecede romantik olduğu bilinmektedir.. Venedik ayrıca en çok listenin başında güzel şehirler dünyada. Eşsiz yol dışı teklifi nedeniyle, etkileyici eski binalar, ve yapısının her yerinde bulunan tarihi unsurlar.

Milano'dan Venedik'e Trenle

Floransa'dan Venedik'e Trenle

Bologna'dan Venedik'e Trenle

Treviso'dan Venedik'e Trenle

 

En İyi Seyahat Noktaları 2021: İtalya'da Venedik, Avrupa

 

7. En İyi Doğum Günü Seyahat Noktası 2021: Baykal Gölü, Rusya

Dünyanın en büyük ülkesi olmak, Rusya'nın sunacağı çok şey var plajlar dahil, dağlar, ve tarihi binalar. ancak, Baykal Gölü, birçok gezgin ve fotoğrafçı için en iyi seçimdir.. Dünyanın bilinen en eski göllerinden biridir., daha fazla olduğunu iddia eden birçok raporla 25 milyon yaşında. Aynı zamanda dünyanın en derin gölü, maksimum derinliğe ulaşan 1642 metre. Daha ne? Baykal dünyanın en büyük tatlı su gölüdür. Daha fazla 20% dünyanın doğal suyunun bir kısmı bu gölde bulunur. Etrafında 5 yılda ay, göl kalın bir buz tabakasının altında kalır. ancak, kadar derin görmek hala mümkün 40 altında metre. Etrafında 10 yılda ay, suyu buz gibi bir sıcaklığın altında kalır 5 santigrat derece. ancak, Ağustos ayı civarında, onun sıcaklığı kadar gider 16 santigrat derece, hızlı yüzmeler ve dalışlar için harika.

 

 

8. Çin seddi

Çin bugün teknolojik olarak gelişmiş bir ülke olarak büyümüş olsa da, hala ilk keşfedildiği zamanki cazibesini ve büyüsünü kaybetmedi. Çin hakkında çok süslü ve gizemli şeyler var, ama Çin Seddi tüm reytinglerin ve sıralamaların başında. Popüler bir Çin atasözüne göre, "Çin Seddi'nde bulunmadıkça kimse gerçek bir kahraman olamaz". Bir uzunluğunun ötesine uzanan 6000 kilometre, bu devasa anıt türünün tek örneği, ve her gezgin için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Ortalama yüksekliği yaklaşık 6 için 8 metre, ancak, ötesine geçer 16 zirve yüksekliğinde metre. O kadar geniş ki 10 yürüyüşçüler yan yana yürüyebilir. Duvarın birçok etkileyici surları var, ancak, en eskileri MÖ 7. yüzyıla tarihlenmektedir.. Çin Seddi, ne pahasına olursa olsun kaçırılmaması gereken, hayatta bir kez yaşanabilecek bir deneyimdir..

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

Çin seddi

 

8 En İyi Doğum Günü Seyahat Fikirleri 2021: Sonuç

Tatilinizi iptal etmiş olsanız da 2020 pandemi nedeniyle, bu yıl hala o yolculuğa çıkabilirsin. ancak, kaydetmek için tüm adımları attığınızdan emin olun. ulaşım masrafları. En azından Cape Cod'u ziyaret etmeyi hedeflemelisiniz., Alaska, büyük Kanyon, Krater Gölü, ve Disneyworld. Seyahatlerinizin tadını çıkarmanız için bugün seyahatinizi planlamaya başlayın.. Siz de manzaranın tadını en iyi şekilde çıkarabilmeniz için mümkün olduğunca trenle seyahat etmeyi tercih ediyoruz..

 

Burada Kaydet A Train, bunlardan birini planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız 8 En İyi Doğum Günü Seyahat Fikirleri 2021 trenle.

 

 

“2021'de En İyi 8 Seyahat Noktası” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Fbest-birthday-travel-ideas%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)