Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 08/10/2021)

Yemek öyle şanlı, özellikle lezzetli yemekler. Avrupa'da yaşayan size bunun için bu kadar sebep verdiğinde ona takıntılı olmak çok kolay! Foodies için en iyi şehirler Avrupa'da olan, bize güven foodies da vardır, Bu nedenle de bu blog ile bitti ne zaman! Sadece, dikkatlice oku.

 

Burada trenle ulaşabilir Avrupa'da foodies iyi şehirlerin bir seçim var:

 

Lyon, Fransa

Herkes onu şimdiye kadar bilir - Eğer aşık Avrupa'ya gidiyor eğer, sen Fransa'ya gidiyor. onun atılmış aşık etmek Fransa'ya gidiyoruz olsa küçük bildin, de! onun yiyecek aşk ve bunu hazırlamak için ünlü bir ülkede, o bayram için favori bir yer almak zordur. Hata yapma, gerçi – Lyon keşfetmek için Fransa'nın üst foodie yerlerden biridir! Bizim önerimiz: Taze yeşil cornichon turşu ile servis dilimlenmiş salam rozetleri ve patates kızartması. Lyon ile bağlı demiryolu ile İsviçre böylece her zaman “bu pop üzerinden yapabilirsinizçikolata ülke”Tatlı yemek bitirmek için.

Lyons onun çikolata lezzetleri ve daha fazlası için Avrupa'da Foodies İyi Şehirler bizim rütbe içine alır.

Brüksel şehrinden Lyon Yüksek Hızlı Tren

Londra Lyon trenleri

Marsilya Lyon trenleri

Amsterdam Lyon trenleri

 

 

Viyana, Avusturya

Viyana uğultu şehir en iyi çikolata için gidiyorsun nerede Avrupa'da kek - Sachertorte. tat açısından zengin, Karanlık ve derin, Bu yüzden, Bizim kek uzmanı Avrupa'da Foodies İyi Şehirler biri olarak Avusturya kazandı. yani nerede bulmak için? Viyana kahve evlerinin herhangi birinde! Bu ülkenin imzası pasta, ve yerliler o kadar emin şey mi.

NOT: Birkaç şehrin fotoğraf ve yiyeceklerini tuttur orada iken – istiyorsun Instagram parlatacağınız, Ya yok?

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Innsbruck Viyana trenleri

Stuttgart Viyana trenleri

 

Foodies için en iyi şehirler, tablo sunulmaktadır

 

Aziz Sebastian, ispanya

şehirdeki tüm iyi partileri vurmak gibi hissettiğinizde, Sadece San Sebastian yemek! Dürüst olmak gerekirse, İspanya'da her yerde tapas yiyebilirsiniz, ve bunu seveceksiniz. FAKAT, EN İYİ olsun, Bu sahil kenti denemek. Ne bu kadar özel yapan öncelikle tatlar aralığıdır ve aralarından seçim yapabileceğiniz sanatç. Acılı ve ekşi, Sıcak ve soğuk, rustik ve sofistike, hepsi tek barda bulunacak olan. Bulduğunuz her yerde bir kaç parça deneyin. Tam olacağım, ama buna değer olacak.

 

 

Kopenhag, Danimarka

Evet, Tren gıda bile muhteşem ama olabilir En iyi tren yiyecek Kopenhag'ın Noma karşılaştırır! İskandinav gıda feneri, ve bunu kontrol gitmek için elinden gelen her şeyi yapmalıyız. Sadece bu bir Avrupa'da Foodies için en iyi Şehirler biridir yapar, ama eatery de Hayır. 1 yıldır San Pellegrino listesinde nokta! Evet, fiyatları yüksek, ancak alıyoruz tat buna değer. trenle İskandinavya üzerinden pop istiyorsanız, Kopenhag sadece yapmak için harika bir ağ geçidi durağı.

Bonn Kopenhag trenleri

Hanover Kopenhag trenleri

Kopenhag Trains Frankfurt

 

Biz mühür Trieste ile Gurmeler için En İyi Şehirler listemiz, İtalya

Biz her tadına söz etmeden Avrupa'da Foodies için en iyi Şehirler hakkında yazamıyor İtalya. Eh ... hepsi değil ama en azından bazı.

Trieste Birinci Dünya Savaşı'na kadar Avusturya-Macaristan İmparatorluğu'na aitti. Buradaki gerçek Trieste'nin lezzetli yemeklerin önemi ekler. Niye ya? Trieste'nin geçmişi mutfağı üzerinde önemli bir etki bıraktı Çünkü. Atipik tipik İtalyan yemekleri, Trieste böyle garip makarna ve tekli üzerine övünür Pizza lahana turşusu ve dilimlenmiş sucuk yanında, ve benzeri. muhteşem yemeklerin tadını çıkarın, krem çikolata, ve şehirde muhteşem kahve James Joyce Ulysses yazmaya başladığı yere. Adriyatik boyunca Çarpıcı bir görünüm iştah zarar vermez, ya. İtalya ve Slovenya arasındaki bağlantı demiryolu ile mükemmel, böylece Slovenya'ya bir şans verebilirsiniz. Komşuluk.

Cenova Trieste trenleri

Roma Trieste trenleri

Milan Trieste trenleri

Floransa Trieste trenleri

 

Tarihçe, Gıda, ve Avrupa daima el ele, ve artık çok kolay hepsini keşfetmek için bir fırsat var. Girmek Bir Tren kaydet Kendine bir demiryolu bilet satın ve bugün foodie macera başlatmak için!

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-foodies-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)