Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 18/12/2022)

Tarihin temasa aldık, Sanat, ve Brüksel kültür ve artık şehir sınırları dışında keşfetmeye hazır. neyse ki, Brüksel'den bir günlük gezi içinde keşfetmek için çok da var. O kadar ki, biz bir listesini koymak için karar verdik 5 sadece sizin için Brüksel'den iyi gün gezileri!

  • Demiryolu taşımacılığı yolculuğuna en çevre dostu yoludur. Bu makale Tren Seyahat hakkında eğitmek için yazılmıştır ve Kaydet A Train tarafından yapıldı, Dünyada En ucuz Tren Biletleri Sitesi.

 

1. Brüksel'den İyi Gün Gezileri: Kullanılmış

Evet, burası filmin olduğu yer Bruges vuruldu! Bulunduğu 100 kilometre Brüksel ve sadece kuzeybatı 15 Kuzey Denizi'nden kilometre. Brugge olarak da bilinir Kuzey'in Venedik'i. Bu büyük bir seçimdir bizim 5 Brüksel'den iyi gün gezileri liste. Niye ya? Bir kelime: Çikolata.

Ünlü ortaçağ mimarisi ve kanallardan ile birlikte, o da inanılmaz bir sayı ile Belçikalı çikolata sıcak nokta çikolatacıları ve dükkanlar, çikolata severler için bir Nirvana.

Yenen çok fazla çikolata? Telaşa gerek yok. Bruges da büyük bir geçmişi vardır ve güzel mimari. Bruj'un Belfry'nin Admire, Bir ortaçağ çan şehir merkezinde kulesi ve simgelerinden biri, St ünlü Hastanesi bakınız. John, ve Aziz Salvator Katedrali.

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Gent

Ghent üzerinde bizim 5 Brüksel listesinden en iyi günübirlik geziler, çünkü Belçika'nın ortaçağ hazinelerinden biri ve kültürel değeri olarak biliniyor, yani; müzik, tiyatro, film, ve görseller. Bu Brüksel'e süper yine yakındaki, karşısındadır 60 Brüksel'den kilometrelerce, ve kolayca ulaşılabilir trenle.

Bu büyüleyici ortaçağ kentinde yapılacak en iyi şeylerden biri, onu yürüyerek keşfetmektir., onun bir bakışını yakala inanılmaz ortaçağ mimarisi, yanı sıra canlı bir atmosfer hissetmek.

Övgü Mistik Kuzu Tapınması içinde bulunan Van Eyck kardeşler tarafından Aziz Bavo Katedrali. Gent Belfry'nin Ziyaret, Belediye binası, ve şehrin ticaret tarihine yakınlaşın. Eski Balık Pazarı.

Ghent Trains Brüksel

Ghent Trains Antwerp

Halle Ghent trenleri

Ghent Trains Bruges

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Brüksel'den İyi Gün Gezileri: Amsterdam

Sadece vardır 200 Brüksel ve Amsterdam arasında kilometrelik, çok güzel Hollandalı sermaye unutulmaz günlük gezi için iyi bir seçimdir.

Amsterdam genellikle bilinir onun ilginç kafe! (Eğer ne demek istediğimi anlıyorsan!) Fakat, sizi yanıltmasın. Amsterdam biridir En iyi 5 Brüksel'den iyi gün gezileri aynı zamanda tarihin bir vaha olduğu için, kültür, ve sanat.

Anne Frank Evi geçmişte iletişim kurun, Rijksmuseum sanatı hakkında bilgi, Van Gogh, ve Rembrandt Evi müzeleri, ve ünlü Heineken Experience keyfini. Maceracı gezginler bisiklet kiralayıp sokakları keşfe çıkabilirler, tarihi yerlerinden, ve Amsterdam'ın ana barlar. Bu arada, Rahatlatıcı eşliğinde romantikler benzersiz Amsterdam deneyimi yaşayabileceğiniz Tekne yolculuğu.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

4. Lüksemburg

Lüksemburg araçları Lucilinburhc veya küçük kale. kale veya kale etrafında toprakları keşfetti ve Ardennes'in Siegfried I tarafından idare edildiği zamandan budur. Bugün, Lüksemburg dünyanın en zengin ülkelerinden biri. Ayrıca kültürel çeşitlilik ve Birleşmiş Milletler ve Avrupa siyasetinde önemli bir rol oynar. Bunlar gibi iyi biridir neden nedenlerinden sadece bir avuç dolusu 5 Brüksel'den iyi gün gezileri.

Sadece alır 2.5 Brüksel'den saat oraya. Bir kere sen Trenden hop, Grand Duchy'nin başkentine gidin ve turunuza Kirchberg mahallesini ve Avrupa Adalet Divanı gibi birçok önemli binasını keşfederek başlayın, ve Avrupa Komisyonu. Notre Dame Katedrali'nde Marvel, Geç Gotik mimarisini Rönesans süslemeleriyle mükemmel bir şekilde birleştiren bir dönüm noktası. dolaşıp devam büyüleyici sokaklar. Grandük Sarayı bir bakış ve şehir surları yakalamak kaçırmayın.

Antwerp Lüksemburg trenleri

Lüksemburg Trains Brüksel

Metz Lüksemburg trenleri

Paris Lüksemburg trenleri

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Brüksel'den İyi Gün Gezileri: Ypres

123 kilometrelerce güzel manzara Belgiums sermaye ve bu ilginç bir yerde arasındaki yalanlar. ancak, Ayrıca çok fazla karanlık yerleri ziyaret etmek hazırlanmalıdır. Ypres Birinci Dünya Savaşı'nda önemli bir rol oynamıştır ve burada gerçekleşen şiddetli savaşlar sırasında ve çevresindeki bölgelerde asker kuşağının kaybı gördü.

Birçok Belçikalı şehirler gibi, bu Pazar Alanı etkileyici bir mimari dizisi içerir. Ortaçağ mimarisi kalıntılarının bir çok restore edilmiş çünkü bu aynı zamanda. Mutlu bir kayda göre, Eğer bir foodie ise, o zaman geleneksel Flaman yemekleri ve tabii keyfine varacaksınız, bira.

Eğer Ypres kentinde ne olursa olsun. Düşünceleriniz Dünya Savaşı yıkım ve kayıp uzak olmayacak 1.

Antwerp Trains Brüksel

Amsterdam Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Paris Antwerp trenleri

Ypres Leper Belgium

 

Brüksel ötesinde keşfetmeye hazır? Evet? Bir Tren Kaydet orada alabiliriz, Hiçbir gizli ücret ve pürüzsüz ve kesintisiz rezervasyon işlemi ile. Kolay!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Kolay Gün Milan By Trenden Gezileri” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en iyi günlük geziler-from-brussels/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)