Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 19/08/2022)

Hepinizin bildiği gibi, Venedik ise En benzersiz keyifli şehir Tüm Avrupa'nın, dünya değil. İtalyanlar tamamen kanallar ve küçük geçitler çıkmayı başardık, hepsi bir adada yalan. Bu Avrupa'nın en güzel yerlerinden biri haline kasaba döndü. Ama hepimiz biliyoruz. Ne çok değil biliyorum do fazla Venedik dışında olduğu bir gerçektir. Venedik'te en iyi günlük geziler bazı listesini hazırlamak istedim nedeni budur. Bu hedeflere ve gezi herhangi biri tarafından hayal kırıklığına olmayacaktır. Böyle, Eğer ilgilenen varsa bazı heyecan verici yerleri ziyaret aracılığıyla tren, Okumaya devam et 7 Venedik In İtalya'dan İyi Gün Gezileri!

 

1. Venedik'ten Çok İyi Gün gezileri biridir: Verona

Verona Veneto bölgesinde bu bir sihirli şehridir, Kuzey İtalya Herkesin bildiği. Ünlü eseri Romeo ve Juliet oyununun konum olarak kullanmaya karar verdiğinde Shakespeare ebedi yapılan. Bugün, kasaba son derece popüler, ve olmaya hakkı vardır.

Son derece güzel Verona bulacaksınız, ve biri en iyi yerler Venedik'ten bir günlük tur için. trenle oraya gitmek istiyorsanız, Ne olmasını bulacaksınız En iyi ve en hızlı seçenek Venedik'ten giderken.

Rimini Verona trenleri

Roma Verona trenleri

Floransa Verona trenleri

Venedik Verona trenleri

Verona Best Day Trips from Venice

2. Floransa

İtalya sevenler Floransa ziyareti için en iyi yerlerden biri olduğunu biliyoruz. Ayrıca Venedik'ten bir tam gün gezi gidilecek en iyi yerlerinden biridir.

Birçok kişi bunu biraz daha uzakta olduğu için onlar Venedik'ten kendisine ulaşabilmesi unutularak sona. ancak, Sadece iki saat içinde Venedik'te Floransa'yı ulaşabilir yüksek hızlı trene binerek. Bu şekilde, Ayrıca birçok görmek için alacak çarpıcı manzaralar Venedik ve Floransa arasında arazi dağılmış.

Floransa'da deneyimine alacak temel husus çekici sokaklar ve dünyaca ünlü Floransa Katedrali veya Duomo do Firenze. Bunu dikkate aldığımızda, Floransa tüm gezginler için çekici bir hedef haline gelir.

Cenova Floransa trenleri

Parma Floransa trenleri

Milan Floransa trenleri

Venedik Floransa trenleri

 

 

3. Venedik'ten Çok İyi Gün gezilerinden birinde: Padova

Herkes Padua bilir (İtalyan: Padova), ama yine de Venedik'ten üst günlük geziler biri için bir yer. kasaba büyük bir İtalyan şehir olması gerekir her şeye sahiptir Bunun sebebi. Biz doğal olarak büyük gıda bahsediyoruz, çarpıcı mimarisi, ve muhteşem meydanlara.

Padua için Venedik'ten gidiş iyi elde edilir aracılığıyla tren binmek İtalya'da bazı çarpıcı yerlerde geçerken. Artı, o da sizin için mevcut en rahat ve en hızlı seçenektir.

Eğer Padua vardığında, emin Prato della Valle şehir merkezini ziyaret edin. Bu biridir şehrin ana meydanları, ve tek göz ardı edemeyiz muhteşem heykellerle doludur.

Milan Padua trenleri

Verona Padua trenleri

Padua Trains Bologna

Venedik Padua trenleri

Padua Short Day Trips from Venice

 

4. Garda Gölü

Garda Gölü olduğunu İtalya'nın en büyük gölü. Aynı zamanda en ünlü biridir. Ve olması için her türlü nedene sahip. Göl sağlayabilir tüm güzellik doğa ile çevrilidir. Sen manolya bulacaksınız, selvi, limon ağaçları, zeytin ağaçları, dağlar dolomit ve daha fazlasına Garda Gölü etrafında.

Sen Venedik'ten gölün kıyısında birçok kasaba ulaşabilir. ancak, Venedik'ten Garda Gölü'ne yapılacak en iyi iki günlük gezinin Peschiera ve Sirmione kasabalarını içermesi gerektiğini düşünüyoruz.. Bunu ve Garda Gölü ulaşmak için, Eğer birini alabilir birkaç trenler bırakın Venedik her gün.

Trento Garda Gölü Peschiera trenleri

Bolzano Bozen Garda Gölü Peschiera trenleri

Bologna Garda Gölü Peschiera trenleri

Venedik Garda Gölü Peschiera trenleri

Lake Garda

 

5. Venedik'ten Çok İyi Gün gezilerinden birinde: Siena

Herkes Siena bilir, ancak bu bayan istediğiniz bir şehir değil. Bu Toskana mücevher ve en benzersiz muhteşem ortaçağ kasabası Hiç görmek için alacak.

Kasabanın küçük, ama tanınır onun Arnavut kaldırımlı sokakları Piazza del Campo olarak bilinen ve muhteşem ana kare. Ayrıca, olağanüstü magnia Kule aynı karede duruyor, ve Siena göreceğiniz en yüksek yapısı olan.

, tren yolculuğu Kasaba uzakta olduğu gibi biraz daha uzun olduğu. ancak, Siena küçük olduğu için, Oraya gitmeye karar verirseniz yine Venedik'ten inanılmaz günlük gezi olabilir.

Milan Siena trenleri

Floransa Siena trenleri

Perugia Siena trenleri

Venedik Siena trenleri

Siena Best Day Trips from Venice

 

6. Aziz Gimignano

Siena Toskana sadece muhteşem şehir değil. San Gimignano başka biridir. İkisi de vardır UNESCO dünya mirası, onun silueti sayısız ortaçağ kuleleri yapılmış olan ama sadece San Gimignano şok olabilir. Gerçekten görmek görüş ve kimse seni unutmayacağım olduğunu.

doğal olarak, Eğer kenti ziyaret edebilirsiniz aracılığıyla tren Venedik'ten sitesine ulaşmak için en kolay ve en hızlı yoludur olarak. Dahası, Ayrıca, modern konforunda yukarıda belirtilen yükselen silüetini görmek alacak İtalyan tren.

Floransa San Gimignano trenleri

San Gimignano trenleri Arezzo

Pisa San Gimignano trenleri

Venedik San Gimignano trenleri

San Gimignano Best Day Trips from Venice

 

7. Trieste

Trieste Slovenya sınırındaki Friuli Venezia Giulia bölgesi ve yalan başkentidir. İtalya'da tüm eşsiz bir konuma sahiptir ve ülkenin bir parçası olmuştur zar zor 70 yıllar. Buna bağlı, Trieste birçok Avrupa etkileri eşsiz karışımı olan.

ancak, karışımı özel ve muhteşem kılan olduğunu ziyaret edilecek yer. Kolayca şehir ulaşabilirsiniz Venedik'ten trenle. Bütün yolculuk çok kısa, ama önemli bir parçası güzel İtalyan sahil geçtiği olmasıdır. Bunların hepsi kesinlikle Venedik'ten sizin günlük geziler biri için o mükemmel bir hedef yapar.

Venedik Trieste trenleri

Roma Trieste trenleri

Milan Trieste trenleri

Floransa Trieste trenleri

Trieste Italy

 

Temel Çıkarımlar Hakkında Venedik'ten En İyi Günü Gezileri

Neticede, Venedik benzersiz bir konumda yatıyor. Kolaylıkla İtalya'nın büyük bir kısmında birçok ilginç noktaya seyahat için olsun. Artı, Aynı yeri Venedik ve daha bir çok bu günlük geziler tümü için izin verdiğini.

 

Bu maceralar birini başlatmaya hazırsanız, Tüm favori hedef almak yapmanız gereken. Sonra bütün sol tek yapmanız için olduğunu tren istasyonuna gitmek olduğunu. Başka sorularınız varsa, temas kurmaktan çekinmeyin Bir Tren Kaydet, ve biz yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “7 Venedik In İtalya'dan İyi Gün Gezileri” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-venice/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)