Okuma zamanı: 8 dakika
(Son olarak Güncelleme: 05/11/2021)

Heyecan verici, korkutucu, etkileşimli, yeraltı dünyaları, ya da eski villalar, bu 12 dünyanın en iyi kaçış odaları, zayıf kalpliler için değil. Tam aksine, sadece cesur, yetenekli takım oyuncuları ve bulmaca severler dünyayı kurtarmayı başaracak, ve uzun zamandır unutulmuş sırları çözmek. Eğer gerekenlere sahip olduğunu düşünüyorsan, o zaman bunlardan birini ayırt 12 dünyanın en iyi kaçış odaları, ve şansı yenmeyi dene.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Sherlocked Kaçış Odası Amsterdam

Adını dünyanın en ünlü dedektifinden alıyor, Sherlocked kaçış odası, dünyanın en heyecan verici kaçış odalarından biridir.. Sherlocked'da şunlardan birini seçebilirsiniz: 2 çok farklı deneyimler; Mimar veya Kasa. Biri 60 dakika uzunluğunda, ve ikincisi 80 dakika uzunluğunda, her ikisi de bir grup için ideal 4 insanlar, ebeveynler ve gençler en çok memnuniyetle karşılanır.

ancak, Her iki kaçış odası arasındaki temel fark elbette aktivitedir.. Mimar, dünyanın en çok saklanan sırlarını saklamak için yeni keşfedilen bir odada gizemleri çözmenizi sağlayacak.. Diğer yandan, Vault, çok korunan bir kasadan değerli bir nesneyi çalmak için kişileri hırsızlara dönüştürmenizi sağlayacak. Daha önce birçok kişi denedi ve başarısız oldu, ancak çeteniz bu gizli ve zorlu operasyonda başarılı olabilecek kişi olabilir.. Böyle, bu kaçış odası katıldı Amsterdam'da yapılacak en eşsiz şeyler.

Brüksel'den Amsterdam'a Trenle

Londra'dan Amsterdam'a Trenle

Berlin'den Amsterdam'a Trenle

Paris'ten Amsterdam'a Trenle

 

Sherlocked Escape Room Amsterdam

 

2. Dünya Çapında Kaçış Avı

Kaçış Avı odasının dünyanın birçok yerinde şubeleri var, İngiltere'den Singapur'ya. Olağanüstü yaratıkları seviyorsanız, Disney hikayeleri, ve Alice, o zaman bu kaçış odasını seveceksiniz ve yalnızca Kaçış Avı amacı için seyahat edeceksiniz., her bir ülkede.

Kaçış Avı odası, kaçış odalarının bir listesine sahiptir, her ülkede farklı. Marsilya'da, Houdini onları büyük sirkte yok ettikten sonra arkadaş arayacaksın, veya Birleşik Krallık'ta Alice ve arkadaşlarının Harikalar Diyarı'nı kurtarmasına yardım edin. Böyle, dünyanın bulmacaları ve gizemleri, Avrupa ve Asya'daki büyük şehirlerde yardımınıza ve becerikliliğinize ihtiyaç duyuyor.

 

Escape Hunt Worldwide

 

3. Londra'da Enigma Quest

Finsbury'de yaşıyor, Londra Köprüsü ve Thames Nehri'ne kısa bir mesafe, Enigma Quest kaçış teklifleri 3 inanılmaz görevler. arkadaşlarınızla seyahat ediyorsanız, çocuklu aile, ya da macera arayan bir çift, o zaman bir derin su denizaltı kaçış odası ile milyon poundluk soygun arasında seçim yapabilirsiniz..

Adrenalin arayan biriyseniz, belki bir sonraki Thelma ve Louise? o zaman Enigma Quest'teki bilmeceler sizin için mükemmel. Mission Wavebreak'te dünyayı kurtaracaksınız, ve Milyon Pound Soygununda, modern tarihin en büyük ödülü için takım oluşturmanız gerekecek. Böyle, gerekenlere sahip olduğunu düşünüyorsan, sonra Enigma Görevi Londra'nın kalbindeki kaçış odası sizin için 60 dakikalık epik bir macera tasarladı.

 

 

4. Paradoks Projesi 2: Kitapçı Kaçış Odası Atina

Eğer bir kaçış odası fanatiği iseniz, sonra Paradoks Projesi 2 Atina'da nihai kaçış odası deneyimi. Dünyadaki diğer muhteşem kaçış odalarının aksine, Paradox Projesi misyonu Atina'da neoklasik bir evin tamamını kaplar. Doğru, arayışınız bu olağanüstü evde birçok odaya ve gizli geçitlere yayılıyor.

Dahası, Kitapçı kaçış odası bir 200 dakika görevi, kolayca bölünebilir 5-6 temalı kaçış odaları. Böyle, aslında tüm dünyaların en iyisinin tadını çıkaracaksınız, ve bu paha biçilmez bir kaçış odası deneyimi. Bulmacalarla güzel tasarlanmış bir set, çoklu boşluklar, merdivenler, Atina'da gerçek bir kitapçıda heyecan arayanları bekliyor.

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

Paradox Project 2: The Bookstore Escape Room Athens

 

5. Bay. X Gizem Evi Şangay

Eğer bıktıysanız gökdelenler Şanghay'da, Bay. X'in yapboz evi, hareketli şehirden harika bir mola olacak. Bu muhteşem kaçış evinin 5 Odalar, her birinin çözmesi gereken farklı bir gizemi var. Temelde bir saat boyunca bir odaya kilitlisiniz, büyük resim hakkında hiçbir fikri olmadan. Buradaki zorluk, odadaki her şeyi kullanmaktır., ve hatta sokak, denemek ve odadan çıkış yolunu bulmak için.

Bay. X'in kaçış odaları gizemlerle ve zorluklarla dolu. Dünyadaki diğer fantastik kaçış odalarının aksine, burada ekibinizin tüm duyularını kullanması gerekecek, gözlem, ve mantık, sadece odadan çıkmanın bir yolunu bulmak için. Bay. X Mystery House, Bridge'in kalbinde yer almaktadır. 8 II, Huangpu Bölgesi, maceranın doğrudan girişten başladığı yer.

 

The Mr. X Mystery House Shanghai

 

6. Kaçış Tekneleri ve SOS Kaçış Odaları Dublin

Dublin kentindeki olağanüstü Kaçış Tekneleri odası, en iyilerinden biridir. 10 dünyadaki kaçış odaları. İşte, tüm zekanı ve enerjini bir araya getirmen ve mavnadan çıkmanın bir yolunu bulman gerekecek. Aslında, Kaçış Tekneleri ve SOS odaları bir mavna üzerinde yer almaktadır., Dublin rıhtımının dışında.

bu nedenle, Kaçış odası Tekneler ve SOS, dünyadaki özel kaçış odalarından bazılarıdır.. Çıkış yolu bulmacalarla dolu, kod kırma, ve gizem çözme. Kaçış odası özel bir kutlamanın parçasıysa, şirket parmak gıda bile ayarlayabilir yakındaki barlar kanal rıhtımında.

 

Escape Boats And SOS Escape Rooms Dublin

 

7. ParaPark Kaçış Odası Budapeşte

Budapeşte'deki en büyük gizem ParaPark kaçış odası bodrumunda sizi bekliyor. Avrupa'daki ilk kaçış odasında etrafta yatan ipuçlarını bulmak için aşağı ineceksiniz.. İşte, kendini bir suç mahallinde bulacaksın, İkiz Tepelerden ilham aldı. Böyle, dedektif oynamaya hazır olun, ve ekibinizin kutudan çıkmasına yardımcı olun, kutunun dışında düşündüğün gibi, veya bodrum, bu konuda.

Olay yeri 95 NYC'de, çetelerin sokaklarda savaştığı yer, ve trajedi olur. Böyle, ipuçlarını çözmek için aranacaksınız, bir saat geçmeden suçluyu bulmak için kağıtları saklayın. sonuçlandırmak, ParaPark kaçış odası, yürekli gerilim ve suç hikayesi sevenler içindir..

Viyana'dan Budapeşte'ye Trenle

Prag'dan Budapeşte'ye Trenle

Münih'ten Budapeşte'ye Trenle

Graz'dan Budapeşte'ye Trenle

 

8. Oda Berlin

Oda vardır 4 misyonlar, her biri 75 dakika uzunluğunda, her zorlu, ve her biri zamanda başka bir uzaya yolculuk etmenizi sağlayacak. Humboldt Üniversitesi'nde hazine avı, en büyük hayalet avcısıyla staj, ya da büyük Berlin araştırmacısının Berlin Katilini yakalamasına yardım etmek, bu görevlerin kolay korkan oyuncular için olmadığı açık.

bu nedenle, meydan okumanı dikkatli seç, ve zeka ile iyi donanımlı gel, elbise, ve cesur yürek. Berlin'deki Odadan kaçış bir 2017 Altın Kilit kazanan, herhangi bir kaçış odası meraklısına meydan okumak için tasarlandı. Dahası, bu kaçış odası tamamen Berlin'e gitmeye değer, ikinci ve beşinci kez.

Frankfurt'tan Berlin'e Trenle

Leipzig'den Berlin'e Trenle

Hannover'den Berlin'e Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

 

The Room Berlin

 

9. Yeraltı Mezarları Kaçış Odası Paris

Paris'teki bu sıra dışı kaçış odası sadece en cesur meraklılar içindir.. Adından anlamadıysan, Yeraltı Mezarları kaçış odası, sizi yüzyıllar öncesine, Paris'in yeraltı dünyasındaki karanlık bir yere götürür.. Paris en çok güzel şehirler dünyada, onun yeraltı mezarları ürkütücü, ve bazıları biraz korkutucu diyecek.

Böylece, eğer kalpten risk alan biriyseniz, ve tüylerin diken diken olması garip bir his değil, sonra Yeraltı Mezarları kaçış odasını ayırtın. Burada kaçış odası oyununu oynamak, canlandırıcı bir deneyim ve bahçeleri ziyaret etmekten yeni bir değişiklik olacak., veya alışveriş yapmak Paris.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

Bridge In Paris

 

10. Harry Potter Kaçış Odası Prag

Harry Potter'ın odasından kaçmak bir aile görevidir. Dekor ve bulmacalar çocuklara uygun, çocukların iletişim kurabileceği etkileşimli figürlerle. bunlara ek olarak, sen ve çocuklar sihirli değnekler alacaksınız, Harry Potter'ın özel dünyasını deneyimleyebilmeleri için.

Prag'daki Harry Potter kaçış odası bir 60 dakika görevi. Bu büyülü saatte, ekibinizin sırda gizlenmiş üç eseri bulması gerekecek harry potter kaçış odası, Harry Potter Kaçış Odası, Prag'daki tüm aile için eğlenceli ve heyecan verici bir zamandır..

Nürnberg'den Prag'a Trenle

Münih'ten Prag'a Trenle

Berlin'den Prag'a Trenle

Viyana'dan Prag'a Trenle

 

Harry Potter Escape Room Prague

 

11. Villa Borghese Roma'da Açık Hava Kaçış Oyunu

Herkes yemek için İtalya'ya seyahat ediyor, villalar, ve yerel şarap. Dünyayı fetheden kaçış odalarının çılgınlığıyla, İtalya'nın en iyi lokasyonları en muhteşem kaçış odaları haline geldi. Çarpıcı Villa Borghese, bir maceranın başlangıç ​​noktasıdır. 2.5 bulmaca çözme saatleri. Villa, tekneyle ipucundan ipucuna ilerleyeceğiniz bir açık hava kaçış odasıdır..

Bu eşsiz kaçış odası Roma'da. Böyle, Kolezyum'u keşfetmeyi bitirdiğinizde, İtalyan başkentinde güzel gizli noktalar keşfedeceksiniz. sonuçlandırmak, Villa Borghese, Avrupa'nın en iyi açık hava kaçış odasıdır. Bodrum katlarından farklı olarak, kütüphaneler, ve yeraltı mezarları, burada en güzel İtalyan manzarasında etkileşime gireceksiniz.

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Trenle Venedik'ten Roma'ya

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

Villa Borghese Rome

 

12. Laboratuvar Kaçış Odası Bunschoten

Amsterdam'dan bir saat, Bunschoten'deki Laboratuar kaçış odası tamamen gitmeye değer veya tren yolculuğu Avrupa'nın herhangi bir yerinden. Bunschoten'in sahip olduğu 3 kaçış odaları, ama Laboratuvar en iyisi, ve Avrupa'nın en iyi kaçış odalarından biri.

Zorlu görevi tamamlamak için, Dr'a adım atacaksın. Steiner'in laboratuvarı, tıpkı 7o+ yıl önce bıraktığı gibi. Görevin zavallı doktora ne olduğunu keşfetmek olacak., ve bu gizemi çözmek için tüm gücünüzü ve becerikliliğinizi toplamanız gerekecek. 60 dakika. Açıkça, getirebilirsin 2-3 misyon ortakları, bu yüzden önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

 

The Laboratory Escape Room Bunschoten

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, dünyanın en büyük gizemlerini çözmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Fantastik kaçış odası görevlerinin her biri, kapınıza sadece bir tren yolculuğu mesafesindedir..

 

 

“Dünyanın En İyi 12 Kaçış Odası” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Fbest-escape-rooms-world%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)