Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/06/2022)

Eğer ettik kez Tecrübeli rahatlık, Kolaylık, ve tren yolculuğunun genel harikası, hayat ön raya zor dönüş var. Biz yaz aylarında iyi Avrupa tren yolları hakkında konuşuyor Özellikle. dolu bir kıta doğal yolları, dramatik manzaralar, ve inanılmaz bir artı yerler aval.

Tren seyahat arayla Avrupa'yı dolaşmanın en doğal ve rahat bir yoludur, ve bazı rotalar gerçekten aklınızı başınızdan alacak, özellikle sırasında Yaz!

 

İyi Avrupa tren yolları: des Pignes Train, Fransa

Provence is includes in the Best European Train Routes

 

Eurostar ve diğer tren hatları daha sık hizmetlerini tanıtmak. Ve oteller yoğun olmayan oranlarda karşılama ziyaretçi. Bir içki ve dış hatta bir yemek varken şanlı güneşli günler vardır.

Bu özel demiryolu keşfedin, bu geçer en güzel Fransa'da bölgeler. Provence Doğası ve pitoresk manzaralar ünlüdür, gezi gerçekten iyi bir fikirdir, ve kesinlikle İyi Avrupa tren yollarından biri almaya! Yolunda, bu tren nehirler geçer, köprüler, küçük muhteşem köyler St Andre les Alpes ve Entrevaux gibi son varış noktasına kadar - Digne les Bains - Alpes-de-Haute-Provence bölgesinin başkenti.

Güzergah: Nice Digne les Bains

Süre: 3 saat, 145 km

Gitmek için: bahar, yaz, düşmek

 

Provence trenleri Dijon

Paris Provence trenleri

Provence Trains Lyon

Provence Trains için Marsilya

 

İyi Avrupa tren yolları: Batı Ren Demiryolu, Almanya

The West Rhine Railway, Germany

 

Ren sadece Avrupa'nın en güzel nehirlerinden biri olan, ama aynı zamanda kıtanın en önemli su yollarından biri. Bazı akar 1,320 dan kilometre İsviçre Hollanda ve Kuzey Denizi'ne tüm yol. Bu kudretli nehrin en çekici bölümlerinden biri Almanya'nın Orta Ren Vadisi akar (Rheintal), olağanüstü doğal güzelliklerle dolu bir alan. Aslında, güneyde Mannheim uzanan nehir streç Koblenz kuzeyinde büyük bir bölümünün o kadar muhteşem sahne sahiptir, olarak adlandırılır Ren Gorge (Rheinschlucht), olarak belirtilen bir UNESCO Dünya Miras.

Birçok sayesinde kaleler ve tarihi kasaba, Ren nehrinin bu streç yüzyıllar etkilemiş sanatçılar için vardır, yazarlar, ve besteciler, ve yaz mevsiminde kesinlikle İyi Avrupa tren yolları biridir.

Tren, Ren nehri boyunca hareket eder ve pitoresk yerleri ortaya çıkarır Almanya'nın. kayalık yamaçlar ile üzüm bağları, Bunların üzerine eski kaleler - tren olsun ve ziyaret St efsanevi Lorelei kaya. Goarshausen, hangi yükselir 120 Ren, yukarıda m. Gerçekten güzel bir rota, bu güzel Alman kentlerinde seyahat ederken.

Güzergah: Köln-Bonn-Koblenz-Bingen-Mainz

Süre: 185 km

Gitmek için: yaz, düşmek

 

Cologne Bonn trenleri

Bonn Koblenz trenleri

Koblenz Bingen trenleri

Bingen Frankfurt trenleri

 

Rauma Demiryolu, Norveç

Rauma Demiryolu daha popüler arasında olur turistler, baharda iyi Avrupa tren yollarının biri haline gelir olarak. Bu demiryolu üzerinde bir gezi Andalsnes ve Dombas arasındaki muhteşem doğa hayatına yakın getiriyor.

Dombas ve Andalsnes arasındaki yolculuk 114 km uzunluğunda ve alır 1 saat ve 40 dakika. tren geçer 32 köprüler – Ünlü Kylling Köprüsü dahil, 59 Rauma nehri üzerinde metre – ve geçer 6 tüneller. tren büyük pencereler vardır, Eğer arkanıza yaslanıp keyfini izin büyüleyici manzara. tren de ünlü Trollveggen geçmiş gider – Troll duvar, Avrupa'nın en yüksek dik dağ duvar.

Bahar gidiş başlamak için en iyi zaman. Tren özellikle çalışır yavaşlamak güzel manzara. Bu Kylling Köprüsü'nde resimler için ve Troll duvarla durur, Bir kılavuz, hoparlörler aracılığıyla bilgi verecektir, ve ayrıca yolculuğun olayları hakkında bilgi içeren bir broşür alacaksınız.

Güzergah: Andalsnes-Dombås

Süre: 1.5 saat, 114 km

Gitmek için: Yaz

 

 

Bernina Ekspresi, İtalya'ya İsviçre

Bernina Express, Switzerland Train route

 

geçiş Alpler Bernina Express kesinlikle Avrupa'yı ziyaret etmek En İyi Avrupa tren yolları biridir! Yol boyunca, Bernina Ekspresi, 65 metre yüksekliğindeki Landwasser Viyadüğü üzerinde Hollywood stilini sarıyor, Rhaetian Demiryolunun imza yapısı, ve UNESCO Dünya Mirası sitesi.
Toplamda tren geçer 55 tüneller ve bitti 196 Chur Tirano yolunda köprü. Gezginler sırasında muhteşem mekanlara davranılır onların seyahat, Bernina Masifi'n görüntüsü Montebello eğrisi gibi, Morteratsch buzulu, üç göller lej Pitschen, Lej nair, ve Lago Bianco, Alp Grum, ve Brusio Dairesel Viyadüğü. Yazın, yolculuk Bernina Express Bus gemiye Lugano Tirano uzatılabilir.

Güzergah: Chur-Thusis-Tirano-Lugano

Süre: 4 saat, 123 km

Gitmek için: Yaz

 

Chur Thusis trenleri

 

İyi Avrupa tren yolları içine Bahar Hazır? Bir Tren Kaydet size yardımcı olabilir, NO gizli ücret hızlı ve kolay rezervasyonu! Ne bir esinti!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-european-train-routes%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)