Okuma zamanı: 9 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/01/2022)

Ortaçağ kaleleri, üzüm bağları, nefes kesen manzaralar, Avrupa'yı sonbahar tatili için mükemmel kılan şeylerden sadece birkaçı. Her Avrupa şehrinin cazibesi vardır, ama bizim hedeflerimiz 10 Avrupa listesindeki en iyi sonbahar tatilleri, güzel yerler.

Avrupa özellikle ağaçlar ve tepeler parlak turuncuya boyandığında sonbaharda çarpıcıdır., ateşli kırmızı, ve sarı. Ekim ayı sonlarında, sokaklarda daha az kalabalık var, ve bu demek oluyor ki güzel sonbahar manzaralarını kendiniz elde edersiniz. Otel ve seyahat fiyatları önemli ölçüde düştüğü için sonbahar seyahat etmek için harika bir zaman.

Listemizdeki tüm muhteşem noktalara trenle seyahat etmek kolay ve rahattır. Fransa'daki Loire vadisinden Lüksemburg'a, tren seyahati, bugüne kadar yaşadığınız en unutulmaz sonbahar tatilini planlamak için mükemmel.

  • Trenle Seyahat, Seyahat Etmenin Çok Uygun ve Çevre Dostu Bir Yoludur. thmakale ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır edilir Bir Tren Kaydet, En Ucuz Tren Biletleri Dünyada Web Sitesi.

 

1. Umbria Sonbahar Tatili, İtalya

Birçoğu Avrupa'da sonbahar tatili için Toskana'yı tercih ederken, İtalya'daki Umbria bölgesi çok daha etkileyici ve Avrupa ve İtalya'daki en iyi sonbahar seyahat yerlerinden biri.

Trenle kolayca erişilebilir Roma'dan, Umbria, İtalya'da daha az kalabalık ve daha ucuz konaklama fiyatları sunuyor. Eylül sonundan Ekim ayına kadar, Gubbio gibi şehirlerde beyaz trüf ve yeni şarap festivalinin tadını çıkarabilirsiniz.. Ayrıca, yıllık Eurochocolate festivali için Perugia'ya gidebilirsiniz. Böyle, Umbria harika manzaralarda kendinizi şımartmakla ilgilidir, Avrupa'da sonbahar tatiliniz boyunca en iyi yiyecek ve şarabın tadını çıkarın. Kısa veya uzun yolculuk sırasında, Kartpostal benzeri romantik bir yerde yaşıyorsun, Avrupa'nın en iyi sonbahar tatil yerlerinden birinde.

Floransa - Orvieto biletler

Siena - Orvieto biletler

Arezzo - Orvieto biletler

Perugia - Orvieto biletler

 

Umbria, Italy

 

2. beş ülke, İtalya

Çevrimiçi fotoğraflar, insanların hakkını vermiyor büyülü Cinque Terre İtalya bölgesi. renkli evler tepelerin başında, üzüm bağlarıyla çevrili, yerel restoranlar, ve yürüyüş parkurları, hepsi bu bölgeyi Avrupa'da inanılmaz bir sonbahar seyahat destinasyonu yapıyor. Cinque Terre aslında 8 küçük köyler ve bir tren rayları hepsini birbirine bağlar. Bu, özellikle köylerin her birini ziyaret etmeyi kolaylaştırır. 2-3 vaktin kısaysa günler. Sonbaharda Avrupa'nın en iyi yerlerinden birinde trene binmekten daha iyi ne olabilir??

Cinque Terre genellikle plajlar ve bozulmamış su için sıcak bir yaz yeridir. ancak, sonbaharı ziyaret etmek çok daha iyi, çünkü dar sokaklar turistlerden nispeten boş. bu nedenle, çoğu restoran kapalı iken, yine de denize bakan açık bir bar bulabilir ve huzur manzarasına hayran kalabilirsiniz..

Harcayabilirsin 4 günleri köyleri keşfederek La Spezia şehrinde uzun bir hafta sonu geçirmek, Terre bölgesindeki tren seyahati için başlangıç ​​noktanız. La Spezia isimli ev sahibinden, Seçtiğiniz başka bir köye seyahat eğitimi veriyorsunuz.

La Spezia - Manarola biletler

Riomaggiore - Manarola biletler

Sarzana - Manarola biletler

Levanto - Manarola biletler

 

Cinque Terre Italy at sunset

 

3. Lugano Gölü, İsviçre

Köpüklü turkuaz su, pişmiş toprak renkli evler, İsviçre'deki Lugano Gölü, Avrupa'daki en iyi sonbahar seyahat noktalarımızdan biridir. İsviçre'de birçok unutulmaz yerler Avrupa'daki o sonbahar tatili için ve Lugano, İsviçre'nin taç mücevherlerinden biridir..

Ekim ortasında sıcaklıklar hala sıcak, böylece gölün etrafındaki üzüm bağlarından bir kadeh şarapla oturabilir veya geleneksel sonbahar festivalinde polenta güveç tadabilirsiniz. Avrupa'da sonbahar tatilinize biraz heyecan ve macera eklemek istiyorsanız, Monte Bre'de yürüyüş yapabilirsin. Zirveden manzaralar, Lugano Koyu'nun nefes kesen manzaralarından bazıları.

Lugano Eski Kenti'nde renkli kasaba evleri var, 10 kareler, ve lüks alışveriş caddesi Via Nessa. Alt çizgi, Lugano Gölü hem doğa seven hem de yaşamı seven güzel gezginler için mükemmeldir. Lugano gölü, dinlendirici bir kısa hafta sonu veya Avrupa'da uzun bir tatil için müthiş.

Milano Merkez'den trenle bir saatten biraz daha fazla bir sürede Lugano Gölü'ne kolayca gidebilirsiniz. Milano tren istasyonundan her saat tren kalkıyor.

Interlaken - Zürih biletleri

Zürih şehrinden Zürih biletleri

Lugano - Zürih biletleri

Cenevre - Zürih biletleri

 

lugano countryside

 

4. Hannover'de Sonbahar Tatili, Almanya

Hannover, Almanya'nın en küçümseyen şehridir, ama Avrupa'da sonbahar tatili için en iyi yerlerden biri. Bu büyük şehir büyük bir parka ev sahipliği yapıyor, New York'taki Central Park'ın iki katı büyüklüğünde. Eski meşe ağaçları ve bir güzel göl park arazisinde, sonbaharda yürüyüşler ve tembel öğleden sonraları için ideal.

Marktplatz Eski Kenti ve saat kulesi, Gotik mimariyi keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Etkileyici Yeni Belediye Binası'na devam edebilirsiniz., göle bakan büyük saray benzeri bir yapı. Yeşil topraklar ve ağaçlar büyük sarayı çevreler ve görkemli atmosferi tamamlar ve altın renklerle manzaralar.

Hannover, Almanya’nın mücevherlerinden biri ve sonbaharda daha güzel olamazdı. Avrupa'ya sonbahar tatili planlıyorsanız, o zaman Hannover ideal bir seyahat yeridir. Henüz pek çok turist büyüsünü keşfetmedi, yani, şehirde hayatının ilk zamanını geçiren sen olabilirsin.

Bremen - Amsterdam biletler

Hannover - Amsterdam biletleri

Bielefeld - Amsterdam biletler

Hamburg - Amsterdam biletleri

 

 

5. Bavyera Alpleri ve Kara Orman, Almanya

Kara Orman ve Bavyera Alpleri Avrupa'da bir sonbahar aile tatili için popüler seçenekler. Almanya'daki bu çarpıcı bölge, Almanya'nın en iyi sonbahar seyahat yerlerinden biridir.

Pitoresk köylerden birinde trene bindiğinizde, hemen doğrudan bir Grimm Kardeşler hikayesine adım attığınızı hissedeceksiniz. Çarpıcı göller, Triberg şelaleleri, yeşil vadiler, ve üzüm bağları Avrupa'da unutulmaz bir sonbahar tatili garanti ediyor.

Yeşillik renkleri altın tonlarına dönüştürür, arka planda karla kaplı dağlar varken. Alplerde büyük bir yürüyüşten sonra ahşap bir kabinde dinlenmek unutulmaz bir deneyimdir. Ayrıca, 25 bölgedeki kaleler ve Neuschwanstein Şatosu Avrupa'daki sonbahar tatilinizi keşfetmek için dikkat çekici bir kale.

Offenburg - Freiburg biletler

Stuttgart - Freiburg biletler

Leipzig - Freiburg biletler

Nürnberg - Freiburg biletler

 

The Bavarian Alps And The Black Forest, Germany

 

6. Ahornboden sonbahar tatili, Avusturya

Rissbachtal Vadisi ve Karwendel Alp Parkı, Avusturya'da sonbahar tatili için görkemli bir seyahat noktası. Ahornboden'in Alp arazisi 2,000 yıl eski çınar-akçaağaç ağaçların altın ve turuncu sonbahar kıyafetleri içinde çarpıcı arıyorsunuz. Doğa ve dağlar, Avrupa'da unutulmaz bir sonbahar tatili destinasyonu için kesinlikle harika manzaralar yaratıyor.

Tirol bölgesindeki bu bölge özellikle dağ bisikletçileri ve deneyimli yürüyüşçüler için önerilir. , Ulusal park Avrupa'da unutulmaz bir tatil için kireçtaşı dağları arasında çok sayıda büyük yürüyüş ve parkur var.

Salzburg sadece 3 Ahornboden şehrinden tren yolculuğu, transferler dahil. ek olarak, sırasında Grosser Ahornboden'de harika otel fırsatları ve konaklama seçenekleri var. sezon dışı.

Salzburg - Viyana biletler

Münih - Viyana biletleri

Graz - Viyana biletleri

Prag - Viyana biletleri

 

Fall Vacation In Ahornboden, Austria

 

7. Loire Vadisi'nde Sonbahar Tatili, Fransa

TLoire Valley Fransa'nın şarap bölgesinde yer almaktadır. Bunun anlamı şudur ki 185,000 Asmaların dönümleri Ekim ayı sonlarında altın renginde parlıyor. Bu nedenle, Avrupa'da ziyaret etmek için en güzel yerlerden biri ve muhteşem bir sonbahar tatil seyahati destinasyonu.

Birçoğu Paris'ten günlük gezi, büyüsünü ve güzelliğini tam olarak takdir etmek için Loire Valley'de uzun bir hafta sonu kalmanız şiddetle tavsiye edilir. Bu yoldan, vadideki bir ya da iki şatoyu ziyaret edebilirsin, Chateau de Chambord gibi. Bazıları bu olağanüstü kalenin De Vinci tarafından tasarlandığını söylüyor.

, Chambord Kalesi olduğu 2 Paris'in güneyinde saatler ve Paris Austerlitz'den Blois-Chambord'a trenle seyahat edebilirsiniz. Bir buçuk saat içinde, güzel sarayda dolaşacaksın.

Paris - Strazburg biletleri

Lüksemburg - Strazburg biletleri

Nancy - Strazburg biletleri

Basel - Strazburg biletleri

 

8. bordo şarabı, Fransa

Sonbaharda Fransa'dan daha çekici ve romantik bir şey yok. Bordeaux, Fransız bir şehir ve Saint-Emilion üzüm bağlarına ve Arcachon plajlarına ev sahipliği yapıyor, Bunlar 2 Mekanlar Bordeaux'daki Nouvelle Aquitaine'a aşık olmanızı sağlayacak sebeplerden sadece birkaçı. Saraylar, şarap turları, spa bakımları, ve yemek pişirme dersleri, Bordo'yu sonbahar tatiliniz için muhteşem bir seyahat yeri haline getirin.

Ekim ayı sonlarında turistlerin çoğu geri döndü, seyahat ve konaklama fiyatları Bordeaux'da düşüyor. Şu anda üzüm bağları üzüm hasadına başlar ve bölgedeki birçok şatodan birinde kalabilir ve. Bu kesinlikle bir benzersiz bir deneyim tatil fotoğraf albümüne.

Bölgeye Fransa'nın herhangi bir yerinden trenle ulaşmak harika, ve doğrudan var yüksek Hızlı trenler Paris-Austerlitz ve Montparnasse tren istasyonlarından.

La Rochelle - Nantes biletler

Toulouse - La Rochelle biletler

Bordeaux şehrinden La Rochelle biletleri

Paris - La Rochelle biletler

 

Fall Vacations in Bordeaux, France

 

9. Paris'te sonbahar tatili, Fransa

Avrupa'daki en iyi sonbahar tatilimiz Paris olmadan tamamlanmayacak. Paris her zaman iyi bir fikir, ama özellikle sonbaharda çok güzel. Lüksemburg Bahçeleri, küçük Fransız kafeler, ve canlı sokak müziği Avrupa'da unutulmaz bir tatil için mükemmel ortamı yaratır.

Sıcak çikolatayı yudumlayın veya Montmarte üzüm hasat festivalini izleyin, Paris, bu çarpıcı resimleri yakalamak için birçok muhteşem noktaya sahiptir.. En fotojenik lekeler Jardins du Luxembourg, Monceau, ve Tuileries Bahçesi. Ekim ayının sonundan, müzik şehrinin çeşitli yerlerinde yıllık bir sonbahar festivali var, dans, ve sanat performansları. Böyle, Yağmurlu ya da güneşli olsun, Paris yapacak çok şey sunuyor.

Paris daha az kalabalık ve seyahat fiyatları sezon dışında çok uygun, böylece tren seyahati ve konaklama Paris'i bir Avrupa tatili için harika bir seyahat hedefi haline getiriyor.

Amsterdam - Paris biletler

Londra - Paris biletleri

Rotterdam - Paris biletler

Brüksel - Paris biletleri

 

Fall Vacation In Paris, France

 

10. Amsterdam, Hollanda

İlkbaharda, laleler Amsterdam’ın bahçelerini ve parklarını süslüyor, ama sonbaharda, Portakal, sarı ve kırmızı yapraklar renk kanallar ve sokaklar. Amsterdam mutlak bir güzelliktir ve bu nedenle Avrupa'nın en iyi sonbahar tatil yerlerinden biridir. Sadece Amsterdam'da yürüyebilirsiniz 3 günler, ancak güzel manzaraların tadını çıkarmak için daha uzun kalmak ve her köşede durmak isteyeceksiniz.

Amsterdam, Avrupa'da tatil için harika bir şehir, ile 50 şehirdeki müzeler, tekne gezintisi kanallarda, Hollanda'daki bu şaşırtıcı sonbahar seyahat hedefinde yapılacak çok sayıda harika şey var. ek olarak, muhteşem parklar var nerede piknik yapabilirsin veya hava güzelse etrafta bisiklet sürün.

Amsterdam, Avrupa'nın en iyi şehirlerinden biridir, komşu ülkelerin herhangi bir yerinden trenle erişilebilir, ve şehir içinde gezinmek kolay.

Brüksel - Amsterdam biletleri

Londra - Amsterdam biletleri

Berlin - Amsterdam biletler

Paris - Amsterdam Biletleri

 

Amsterdam, Netherlands Fall Colors

 

Bonus: Lüksemburg'da Sonbahar Tatili

Belçika, Fransa, ve Almanya küçük Lüksemburg ülkesini çevreliyor, Avrupa'da mükemmel sonbahar seyahat hedefi. Lüksemburg şehri Eski Kentiyle ünlüdür, kayalıklarla yer alan ve bir ortaçağ kalesi ile çevrili. Çarpıcı mimarisi ve eski dünya cazibesi, UNESCO Dünya Mirası yer. Grand Ducal Sarayı ve Adolph köprüsü, Lüksemburg tatilinizde görülmesi gereken yerler.

Bahçeler ve birçok bakış açısı tüm şehrin ve çevresinin nefes kesen manzaralarını sunar. sonbaharda manzaralar sonbahar renklerinde özellikle güzel. Böyle, Lüksemburg Avrupa'nın en küçük şehriyken, Paris gibi büyük kozmopolit şehirlerin yanında gururla duruyor. Sonbaharda Avrupa'daki tatiliniz için Lüksemburg'u seçmeye kesinlikle değer.

Gelişmiş demiryolu hizmetleri sayesinde, Avrupa'nın herhangi bir yerine vakit kaybetmeden seyahat edebilirsiniz. Büyük kozmopolit şehirden küçük ve dikkat çekici şehre, her şehir bizim 10 sonbahar tatili için en iyi şehirler, eşsiz çekiciliği ve büyüsü var.

Antwerp - Lüksemburg biletleri

Brüksel - Lüksemburg biletleri

Metz - Luxembourg biletleri

Paris - Lüksemburg biletleri

 

Luxembourg Fall Vacation Scenery

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, listemizdeki güzel yerlerden herhangi birine en ucuz tren biletlerini bulmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Avrupa'nın En İyi Sonbahar Tatili” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-fall-vacations-europe/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)