Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 03/03/2023)

üzerinde bu parti şapkaları almak için Saat ve memleketinden botları dolu! Biz iyi Avrupa'daki Festivalleri ve nerede onları bulmak için uyanık konum. Eğer yolumuzu partiye hazır mısınız Yaz ?

 

Avrupa'nın En İyi Eğlenceler: Krem alanları, Daresbury, Birleşik Krallık

Mainstage of Creamfields Daresbury United Kingdom

 

Creamfields Avrupa'nın En İyi Festivalleri biri ve İngiltere'nin en büyük dans müzik Festival. en iyi şekilde yararlanın resmi tatil Ağustos ayında ve Bir bilet rezervasyonu bir mega partiye!

Onlar aşamaları barındırmak için ayırmış bulunmaktayız, EDM, tekno, davul ve bas, trans, kir, ve dahası, Creamfields yapma go-to dans müziği hayranları için festival Britanya.

Bu yıl 2019’un festivali ayrıcalıklı bir hava ile geliyor. Onlar ikonik dans süper grubu Swedish House Mafia ev sahipliği yapmaya sadece onlar olacak Birleşik Krallık. Onlar da DeadMau5 ve Cirez D'nin ilk performansını ev sahipliği yapacak & Adam Beyer.

Katılmak 70,000 Her Yaz gel insanlar sürükleyici yeni aşamaları zevk, epik üretim seviyeleri, ışık gösterileri, ve piroteknik.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Avrupa'nın En İyi Eğlenceler: Primavera Ses 2019. Barselona, ispanya

Biz nedenlerle her türlü bu festivali seviyorlar. son birkaç gün içinde sosyal medya platformlarında ultra şifreli mesajlar yanında, söylentiler neyin Yeni Normal hakkında çizerek olmuştu’ anlamına gelebilir. Çıkış yapmak Primavera'nın Facebook sayfası ne demek istediğimizi görmek için.

Gerçekten olsa aşk nedir, Festival sıraları eşit cinsiyet temsilini sağlamak için endüstri çapında sözünü sunmak için açık bir niyet göstermiştir ki. Onlar Memnuniyet verici erkekler tarafından un-hakim olduğu bir afişi sunuyoruz. Ama belki de daha önemlisi, o haklı son zamanlarda üzerinde içerme layık olmaya kendilerini kanıtlamış eylemlerin çeşitli bir karışımı ile doldurulur biridir, cinsiyetine bakılmaksızın, Tür, veya nesil.

Esasen geleneksel bir veya iki headliner günde formülü forgoing, organizatörler yetenek zenginliği ile her gün için fatura üst paketlenmiş var, seviyor dahil Erykah Badu, evcil impala, solanj, gelecek, Kardi B, İnterpol, Janelle Monáe, Robyn, nas, Christine ve Queens, James Blake, ve Mac DeMarco.

Eğer daha fazla inandırıcı gerekirse videoya göz atın!

 

 

Sziget Festivali 2019. Budapeşte, Macaristan

Sziget Festival outdoor experience

 

Sziget bir adada Avrupa'nın En İyi Festivaller ve müzikle dolu, kültür, Aşk, ve özgürlük! iş! Nerede kayıt oluyoruz? Gecikmek, İlk bazı ayrıntıları alalım.

İlk Sziget Festivali geri düzenlendi 1993 Küçük bir toplama olarak ve beri Avrupa'nın en büyük müzik festivallerinden biri haline geldi. Her yıl onlar orada Szitizens büyük isimlerin bazılarının getirmek için çalışıyoruz, ve üzeri ev sahipliği 1,000 genelinde gösterir 60 aşamaları, için 7 gün düz. kimseyi rehydrate?

Bu festivalde neyi seviyoruz ve onları bizim için ayıran şey?

Onlar müzik yanı sıra sanat üzerine koymak ağırlığı. Sirkte dahil çoklu yerleri vardır, tiyatro, müze çeyrek, ve daha fazlası. Sanatçılar ve sanatçılar yeteneklerini göstermek için dünyanın her yerinden gelen. Unutulmaz ve anlamlı eserler yaratmak için vatandaşlar ve sanatçılar için birlikte çalışma fırsatları da vardır. sanat eseri.

Bu yeterli serin değildi, onlar da konum çevre dostu! Bu mesajı ellerinden geldiğince iletmeye çalışıyorlar ve festival müdavimlerine çevre bilincine sahip olmaları için yalvarıyorlar..

 

Avrupa'yı müziğini takip ve Avrupa'nın En İyi Festivaller görmek için ilham hissetmek? Sonra yardımıyla bir tren bileti rezervasyonu Bir Tren Kaydet !

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-festivals-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)