Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 08/10/2021)

okyanuslar, nehirler, ve göller olan tek güzel doğa harikaları değil mi değer planlama etrafında bir tatil. Biz bizim adlandırma 5 Avrupa'nın En İyi Doğal Kaplıcaları bu daha fazla görülmeye değer Save a Train tren Biletleri yardımıyla.

 

5 Avrupa'da En İyi Hot Springs 1: Aix Les Bains Alpler Rivierası, Fransa

Aix les Bains, Alplerin Rivierası termal bir şehirdir, inanılmaz egzotik ve geniş Gölü Bourget üzerinde berthed. Bu biridir 5 Avrupa'nın En İyi Doğal Kaplıcaları ve bir Savoie fransız alanda derin bulundu, onun Alpler masif mahalle için ünlü. saf suyun varlığı, Birçok mineral erdemleri ile, Bütün şehir etrafında, Bu termal geleneğe doğal olarak yol. Bu büyülü yer gerçekten verir refahınız için doğanın en iyisi. Alplerin Aix les Bains Rivierası'nda, doğal tıp ve kükürt zengin su birleştirmek sunmak için bir gerçek rejenerasyon.

Cenevre - Aix Les Bains Le Revard trenleri

Lozan - Aix Les Bains Le Revard trenleri

Paris - Aix Les Bains Le Revard trenleri

Bern - Aix Les Bains Le Revard trenleri

Spa In Aix Les Bains Riviera Of The Alps, France

 

2: Terme di Saturnia - Toskana, İtalya

Bir tren Kaydet yardımı ile hemen hemen her yerde Avrupa'da oraya kolay, Toskana dünyanın en pastoral kaplıcalarından birine sahiptir. Böyle, bu bizim listesinde şaşılacak bir şey yok 5 Avrupa'da En İyi Hot Springs! İle 500 Terapötik litre su volkanik krater dışarı pompalanır her saniye, Bu kaynak suyunun tamamen saf. sayesinde 99.5 derece F su ve onu çevreleyen muhteşem İtalyan manzara, hiç şüphe yok ki bu baharda derin bir rahatlama durumuna geçeceksiniz.

Bu termal kaplıca dünyada eşi hiçbir yerinde olduğunu iddia. Su övünme doğal olarak güçlü, saf, ve mineral tuzlar açısından zengin. Binlerce yıllık bir kaynaktan akarken Spa havuzlarını dolduran doğanın armağanı. Neden Kendiniz deneyin?

Floransa-Grosseto trenleri

Perugia-Grosseto trenleri

Viterbo-Grosseto trenleri

Roma-Grosseto trenleri

 

 

5 Avrupa'da En İyi Hot Springs 3: Aqua Dome - Tirol, Avusturya

16. yüzyıldan beri, insanlar kaplıcaları şifa özelliklerinden faydalanmak için Tyroll ziyaret edilmiştir. Şimdi dolu devasa banyoları ve termal havuzlar keyfini 90 derece F için 97 derece F sıcak termal su. Ne benzersiz bu bahar kılan onun levitating termal su kase olduğu, ışıklar ile dolu, masaj tezgahları, ve girdaplar.

Göz alıcı mimarisi köken spa salonu ortamda doğanın güzelliğini yansıtan. Odun, taş, ışık, ve – tabii ki – su muhteşem manzaranın bir parçasıdır. Toplamda 12 Açık ve kapalı havuzlar yüzmek ve kendinizi haline bıraktığımız davet. Kapalı havuzlar üç çarpıcı açık su yolları ile stilts havuzları.

Zürih İnnsbruck trenleri

Innsbruck trenleri Salzburg

Viyana İnnsbruck trenleri

Köln Innsbruck trenleri

Best Natural Hot Springs In Europe Austria

4: Thermae Bath Spa - Bath, İngiltere

dinlenirken Avrupa'da Kaplıca ve tarihi? Bazı kene için iyi bir yol gibi geliyor kova listesi tek seferde öğeler. Bath şehrinin kalbinde, Thermae Bath spa'sı bulunmaktadır. Şimdi sadece doğal sıcak İngiltere'de yıkanmak doğal spa ödüllü bir, mineral zengin sular. Keltler ve Romalılar üzerinde yaptığı gibi 2,000 Yıllar önce. O, ancak, İngiltere'nin tek doğal termal sularına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Nihai rahatlama deneyimini alın. Gün kaplıcalar mineral zengin suları kazanan bu ödülü ziyaret ısındı 92 derece F ve özenle tasarlanmış spa bakımları.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

Best Natural Hot Springs In England

 

5 Avrupa'da En İyi Hot Springs 5: Gellert Hamamları, Macaristan

Biz kitaplarda son için en iyi kaydettik. lisanslı gibi hissetmek istiyorsanız, Hatta sadece birkaç saat, kesinlikle ziyaret etmelisiniz Macaristan içinde Gellert Hamamı sermaye, Budapeşte. Süslenmiş yapısında Roma sütunlarına sahip büyük sıcak banyolar bulacaksınız. Bu sular iyileşmeye faydalı farklı bileşenler içerir artrit ve diğer ortopedik problemler. Gellert Hamamı açıldı 1918 Aynı derin yeraltı yaylar 12. yüzyılda kullanılan St John Şövalyeleri kullanarak şifalı su bakımları sunan, Türkler mineral bakımından zengin suların canlandırıcı güçleri hissetmeye daha sonra.

 

onun en benzersiz gevşeme yaşamaya hazır? Sonra üzerine üzerine kafa Bir Tren Kaydet ve seçimlerimizden herhangi birine bir tren bileti rezervasyonu yapın 5 Avrupa'nın En İyi Kaplıcalar.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “5 Avrupa'nın En İyi Doğal Kaplıcaları” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hot-springs-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)